Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εμενα μια χαρα μπηκε στο steam

 

Κι εμένα έβγαζε duplicate και έκανα 2 φορές ανανέωση και το 3ο κλειδί το πήρε κανονικά!!

 

Το θέμα είναι ότι πρέπει να έγινε χαμός και να έψαχναν ποιοι πήραν κλειδιά και πόσα ο καθένας μιας και σήμερα μου ήρθε το παρακάτω e-mail :

"Dear Steam User,

 
This is an automated message generated by Steam account administration. It is being sent in response to a query made by a Steam user to discover all account names associated with this CD-key....."
 
Ήρθε και σε εσάς??
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχει βγει παλιότερα καμμια προσφορα για το metro 2033 & left 4 dead, εχει καμμια ελπιδα κανα fps bungle???


Βεβαια παρατείνει την φαγουρα μου το ολη η σειρα fear....

Αλλα να ελπιζω?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δύο ήταν σχετικά πρόσφατα σε προσφορά :( Πάντως μην απελπίζεσαι προς το τέλος του μήνα θα γίνει χαμός από εκπτώσεις λόγω Black Friday κ.λπ. και πολύ πιθανό να τα βρεις σε προσφορά και τα δύο.

 

Επίσης ένα ωραίο σούπερ πακ από Gametap Just Cause 2, Tomb Raider, Sleeping Dogs DE, Deus Ex: HR DC, Hitman: Absolution στα 26€ όλα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ησυχία στο νήμα...

 

Μερικές από τις καλύτερες προσφορές για το τρέχον Σ/Κ.

 

Επίσης έχουμε να δώσουμε κλειδιά Steam για Primordia, Darksiders και Patrician IV :D σε τρεις τυχερούς που έχουν σημαντικό λόγο να τα θέλουν :P.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια απο τις καλυτερες πηγες για να κοιτατε αν υπαρχει καποια προσφορα ειναι το http://isthereanydeal.com/#/

http://isthereanydeal.com/specials/ Εδώ βασικά ότι καλό παίζει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Δωρεάν εκπτωτικά κουπόνια για indie παιχνίδια στο Steam από την Frozenbyte. Αν χρησιμοποιήσετε τουλάχιστον τρία (κουπόνια), παίρνετε ένα παιχνίδι δώρο.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

τα games και τα gift games του humbe WB games ειναι tradeable;

 

edit: αν εχω ηδη ενα game, πχ το batman, και παρω το πακετο θα μου το δωσει ξανα ή οχι;

Επεξ/σία από Liakos10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...