Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Συνήθως έρχεται αμέσως! Όταν πλήρωσες με PayPal δεν επέστρεψες στη σελίδα του humble και σου εμφάνισε ένα banner "Click here to get your keys"??

 

*Την ίδια σκέψη κάναμε Praetorian  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χμ, σε μένα τυπικά έρχεται απευθείας (αλλά δεν μπορώ να αποκλείσω να έχουν κάποιο θέμα αυτή τη στιγμή και να καθυστερούν).

Επίσης, με το που ολοκληρώνεις την πληρωμή (πχ εγώ χρησιμοποιώ paypal) σε επιστρέφει σε μια σελίδα του Humble Bundle όπου επίσης σου δείχνει το προσωπικό σου link προς τη σελίδα με τα παιχνίδια σου. Δεν είδες κάτι τέτοιο;

 

Κολλησε Praetorian, δεν το φορτωνε ποτε οσες και ανανεωσεις να εκανα

Εχω βεβαια το url που λεει thanks.

 

Edit: ξεκολλησε τελικα! ηρθε και το mail!

 

A και μιας και μου ηρθε, τα drm-free παιχνιδια πρεπει να κραταω τους installer καπου η ξανακατεβαινουν? Εχω την εντυπωση το 2ο αλλα με τις τελευταιες τους αλλαγες ρωταω να μαι σιγουρος!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Οι installer ξανακατεβαίνουν. Καλή πρακτική βέβαια είναι να έχεις ένα δικό σου backup τοπικά.

 

Επίσης, προαιρετικά και για security reasons, αν έχεις/φτιάξεις λογαριασμό στο Humble Bundle τότε μπορείς να χρησιμοποιήσεις το feature που έχουν "claim this page" που θα σου δείχνει πλέον τα bundles που έχεις αγοράσει σε μια σελίδα "My Library", την οποία θα μπορείς να βλέπεις μόνο αφού κάνεις login στο λογαριασμό σου (κι όχι απευθείας από το link που σου στέλνουν πλέον).

 

http://support.humblebundle.com/customer/portal/articles/593565-how-to-claim-a-bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φημη για το αυριανο weekly

 

http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?s=e41190dd2dd2792c1ebe958b5d7746b0&p=35083354&postcount=4516

 

 

 

εχετε το υποψιν οσοι θελετε το expeditions που πιθανον να  το ξαναβγαλει και  το gog  με 75%

--καθως λογικα το hib θα προσφερει installer kai key--

 

(το οποιο  expeditions αν και  στα χαρτια φαινεται πολυ καλο υποκαταστατο του xcom + rpg στοιχεια

με σχεδον κλωνοποιημενο battle system

δυστυχως χανει σε  καποια  μικροπραγματα

και κυριως στη  μαχη , οπου ta maps μου φανηκαν πολυ απλα και μικρα

γιαυτο θα ελεγα οτι τελικα πιο πολυ φερνει σε heroes/kings bounty)

 

Επιβεβαιώθηκαν τελικά οι φήμες!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σχετικά με τα bonus του humble bundle

 

Παρότι δεν έκανα redeem κανένα απο τα έξτρα που έδωσαν αυτή την εβδομάδα(fear 1 etc), τα παιχνίδια είναι ήδη registered στο steam account που είχα κάνει τα υπόλοιπα. Πήγα και στο humble profile και εμφανίζονταν ώς ήδη redeemed.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάτι σχετικά με τα bonus του humble bundle

 

Παρότι δεν έκανα redeem κανένα απο τα έξτρα που έδωσαν αυτή την εβδομάδα(fear 1 etc), τα παιχνίδια είναι ήδη registered στο steam account που είχα κάνει τα υπόλοιπα. Πήγα και στο humble profile και εμφανίζονταν ώς ήδη redeemed.

 

Εμένα δε δυνέβη αυτό.

Έκανα κανονικά redeem όλα τα νέα κλειδιά για να μπουν στη βιβλιοθήκη μου.

και υπήρχε και η δυνατότητα να τα βάλω ως δώρο όσα ήθελα.

Μήπως έχει να κάνει με καμιά επιλογή;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω αλλάξει κάτι απο τότε που βάλανε αυτό με το redeem. Ούτε καν απο ίδιο pc δεν ήμουν. :\ 

Ούτως η άλλως σε αυτό θα τα έκανα redeem. Απλά μου φάνηκε περίεργο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...