Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στο humble bundle αφαιρεσαν το batman arkham origins επειδη το βαλαν στο store?

 

Δεν έβαλαν το origins καθόλου!Και λογικό βέβαια!Σιγά μην έμπαινε παιχνίδι που μόλις βγήκε με 5$! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έβαλαν το origins καθόλου!Και λογικό βέβαια!Σιγά μην έμπαινε παιχνίδι που μόλις βγήκε με 5$! :P

 

Nαι λαθος μου αλλαξαν την σειρα και με μπερδεψαν :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φημη για το αυριανο weekly

 

http://forums.steampowered.com/forums/showpost.php?s=e41190dd2dd2792c1ebe958b5d7746b0&p=35083354&postcount=4516

 

 

 

εχετε το υποψιν οσοι θελετε το expeditions που πιθανον να  το ξαναβγαλει και  το gog  με 75%

--καθως λογικα το hib θα προσφερει installer kai key--

 

(το οποιο  expeditions αν και  στα χαρτια φαινεται πολυ καλο υποκαταστατο του xcom + rpg στοιχεια

με σχεδον κλωνοποιημενο battle system

δυστυχως χανει σε  καποια  μικροπραγματα

και κυριως στη  μαχη , οπου ta maps μου φανηκαν πολυ απλα και μικρα

γιαυτο θα ελεγα οτι τελικα πιο πολυ φερνει σε heroes/kings bounty)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πολύ καλό ήδη bundle έγινε ακόμα καλύτερο.

Με 4.70 $ παίρνετε επιπλέον τα:

Mortal Kombat Arcade Kollection, Guardians of Middle-Earth with "Smaug's Treasure" DLC, F.E.A.R., The Lord of the Rings Online Steely Dawn Starter Pack, ​Gotham City Impostors Professional Kit και το Millennium Skins Pack for Batman: Arkham Origins.

 

https://www.humblebundle.com/

 

Πλέον συμπηρώθηκε και η συλλογή των FEAR. :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι λίγο παλιά αλλά ισχύει ακόμα και ενδέχεται να την προσπέρασαν μερικοί Ghost Recon Future Soldier στα 2,80€ από Gamefly με το κουπόνι "GFDNOV20UK".

 

Ρε παιδιά, ή εγώ είμαι χαζός ή κάτι δεν πάει καλά με το gamefly.co.uk... Δεν βρίσκω πουθενά πως μπορείς να κάνεις εγγραφή! Και επίσης ακολουθώντας το link μου βγάζει κενή σελίδα αλλά υποθέτω ότι φταίει ο browser μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχει τεχνικά προβλήματα το Gamefly σήμερα από ότι φαίνεται παιδιά. Δοκιμάστε αργότερα ή αύριο μέχρι τις 20:00 τότε τελειώνει η προσφορά αν δεν με απατά η μνήμη μου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Bioshock Infinite + Columbia's Finest DLC με 9.25€ 

 

Πηγαίνετε εδώ Link.png Site: 9to5Mac Promo ακολουθείτε τις οδηγίες και βάζετε το promo code πριν κάνετε checkout.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

πηρα το weekly humble bundle και μου εστειλαν μονο αποδειξη? πως κατεβαζω τα drm-free games?

Λογικά πέρα από την απόδειξη, θα πάρεις και ένα e-mail (στην e-mail διεύθυνση που έδωσες στη σελίδα humble weekly), "Your Humble Bundle order is ready" ή με παρόμοιο τίτλο και link προς τη σελίδα με τα παιχνίδια που πήρες.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λογικά πέρα από την απόδειξη, θα πάρεις και ένα e-mail (στην e-mail διεύθυνση που έδωσες στη σελίδα humble weekly), "Your Humble Bundle order is ready" ή με παρόμοιο τίτλο και link προς τη σελίδα με τα παιχνίδια που πήρες.

 

Eυχαριστω δεν εχει ερθει ακομα, για καποιο λογο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμ, σε μένα τυπικά έρχεται απευθείας (αλλά δεν μπορώ να αποκλείσω να έχουν κάποιο θέμα αυτή τη στιγμή και να καθυστερούν).

Επίσης, με το που ολοκληρώνεις την πληρωμή (πχ εγώ χρησιμοποιώ paypal) σε επιστρέφει σε μια σελίδα του Humble Bundle όπου επίσης σου δείχνει το προσωπικό σου link προς τη σελίδα με τα παιχνίδια σου. Δεν είδες κάτι τέτοιο;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...