Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κανενας κωδικος απτα παιχνιδια παραπανω δεν μου βρισκει το Uplay, εγω ακολουθησα τον ιδιο τροπο με αυτον που ενεργοποιησα το PoP αλλα μπα.
Τωρα κιολας επειδη δοκιμασα ολα τα κλειδια με το που παω να ενεργοποιησω ενα κλειδι μου πεταει τελειως το προγραμμα εξω και με βαζει να κανω παλι log in.
Αποτι καταλαβα ομως ειναι διαφορετικα απτα κλειδια που εδωσαν για τα pop και silent hunter.Οποτε περιμενουμε τα φωτα απο οσους γνωριζουν.
Ειδικα τα chaos theory και double agent τα ΘΕΛΩΩΩΩ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το πρόβλημα είναι το εξής: για να ενεργοποιήσεις ένα GFWL key, ανοίγεις τον client και σου έχει την επιλογή στο "my downloads" όμως όταν ανοίγω το marketplace, μου  βγάζει error ότι δεν μπορεί να συνδεθεί.......

Δοκίμασα να τα ενεργοποιήσω στο xbox.com και δεν τα κατάφερα..

 

 

Επίσης, θα σας πω ένα νέο για να βαράτε το κεφάλι σας στο τοίχο.

Χθες το βράδυ το Uplay έκανε ένα λάθος στο Ρώσικο Store και έβαλε το Watch Dogs και το Black Flag 49.99 rub δηλαδή $1.5 το ένα...

Βέβαια το διόρθωσαν σχεδόν αμέσως αλλά κάποιοι πρόλαβαν και τα τσίμπησαν :(

http://i.imgur.com/L3HqZPg.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχ, μα όλη μέρα από πάνω είναι; τι κωλοφαρδία πρέπει να έχει κάποιος για να το πετύχει σε random φάση..

Τα κλειδιά ακόμα τίποτα, δεν μπαίνουν στο uplay. Με το GFWL δεν έβγαλα άκρη, δεν με βάζει καν με σωστά στοιχεία.

 

Eδώ από σπόντα συζητάνε το τι να κάνεις με ένα κλειδί για GFWL. Λένε να "δανειστείς" το παιχνίδι και να βάλεις το κλειδί σου όταν το ζητήσει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μετα την αγορα του bundle θα ηθελα και το world in conflict αλλα μου μοιαζει αδυνατο καθως βαζω το κλειδι στο Uplay και μου λεει πως ο κωδικος ειναι λαθος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά επειδή το έχω ήδη το Batman Arkham Asylum στο Steam , αγόρασα το Humble Bundle με 1 ευρώ και τσίμπησα τα Fear 2 & 3 και το Lord of the Rings.

 

Χαρίζω το Batman σε όποιον ενδιαφέρεται , ας μου στείλει κάποιος pm και του το δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ακριβώς προσφορά αλλά ενδιαφέρον για τη στιγμή που θα μπει σε προσφορά.

 

Η βασική τιμή του BioShock Infinite στο Steam έπεσε από τα 49,99€ στα 29,99€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

offtopic:

 

γιατι δεν μας καθονται τετοιες προσφορες και στην Ευρώπη?

 

(για κονσολες μεν.....αλλα ειναι εντυπωσιακο)

 

Μας καθησαν καλυτερες τιμες απο αυτες, για κονσολες, απο τον παπασωτηριου προ 2τιας. Ηταν λιγα κομματια ομως αλλα την αναφορα τους την φαγανε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ούτε εμένα ενεργοποιεί τα κλειδιά στο uplay. Με έβγαζε και error και με πετούσε από το Uplay κ όλας.

 

Για να κάνω gift ένα humble bundle απλά επιλέγω πριν πατήσω για την πληρωμή με paypal ότι θέλω να είναι gift? Μετά πως λειτουργεί το νέο σύστημα? Ή μήπως είναι σαν το παλιό, δηλαδή σου δίνει ένα link για να το δώσεις στο φίλο σου και αυτός από εκεί τα ενεργοποιεί όλα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...