Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γύφτοι!Ίδιες εκπτώσεις γιατί είναι κοντά οι ημερομηνίες;Τί κοντά μισό μήνα διαφορά.

 

Γιατι το πρωτο sale ειναι για το thanksgiving και το δευτερο για τα χριστουγεννα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο πρωτο sale δεν αξιζει να παρεις τιποτα. Στο χριστουγενιατικο ετσι και ετσι. Εντωμεταξυ 19 δεκεμβρη το βρισκω πολυ αργα. Και περσυ τοτε αρχισε παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Συμφορουμίτες και συμφορουμίτισες stop. Τα μυαλά μου πονάνε σήμερα, δύσκολη μέρα.

 

Πάρτε μία προσφορά για όποιον είναι φίλος του "Γιώργου Λουκά"

 https://stacksocial.com/sales/the-star-wars-jedi-knight-combo-pack-for-mac?utm_source=StackSocial+Deals+Newsletter&utm_campaign=f747bf3c9f-SS+The+Star+Wars+Jedi+Knight+Gaming+Pack&utm_medium=email&utm_term=0_bf74b34094-f747bf3c9f-290173141&mc_cid=f747bf3c9f&mc_eid=9f2971de80

 

Εύχομαι η "δύναμη" να είναι μαζί σας. Επίσης είναι για steam 

All games are instantly redeemable through Steam upon purchase.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι τεράστιο παιχνίδι το Jedi Academy...Από τα πιο fun battle systems που έχω δει ποτέ και καταπληκτικό animation. Αν το σενάριο ήταν καλύτερο και δε χειριζόσουν τον ανθυπο-Jedi που πολεμούσε τον ανθυπο-Sith θα ήταν κορυφαίο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα αγορασει σε προσφορα το saints row: the third full package απο steam και σημερα το εκανα εγκατασταση και δεν εχει κανενα downloadable content. κανω κατι λαθος; 

 

edit: και στο library λεει σκετο saints row: the third (χωρις full package διπλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίδες μια ερώτηση. Θέλω να βρω το To the Moon σε προσφορά. Υπάρχει κάποιο site που να σου λέει αν το συγκεκριμένο παιχνίδι που ψάχνεις είναι σε προσφορά τώρα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Με μια σύντομη αναζήτηση στο google για "track lowest price for game", βγήκαν μερικά αποτελέσματα. Από τρία που κοίταξα (cheapshark.com, pricegrabber.com, gamestracker.com) το cheapshark δίνει results για το "To the moon" και φαίνεται κάπως πιο αξιόλογο. Έχουν δυνατότητα για sign up (ουσιαστικά subscribe) για sales κάτω από συγκεκριμένη τιμή αλλά δεν το έχω δοκιμάσει. Επίσης δεν ξέρω αν κοιτάει σε bundles. Στο To the moon έχει results για Gamer's gate, greenManGaming, GOG, steam και amazon.

 

Στο Steam έχουν wishlist notifications, επίσης, αλλά είναι προφανώς μόνο για sales του Steam. 

 

Το "To the Moon" έχει μπει σε bundle στο παρελθόν (Indie Royale Fall Bundle), και σύμφωνα με το Facebook τους (FreeBirdGames) στο Steam Summer Sale ήταν -70%.

 

Edit: Nope, το CheapShark δεν δείχνει να κοιτάει σε bundles (αν και ψάχνει και σε άλλα stores πέραν αυτών που βγάζει για το To the moon). Έψαξα για τα Worms, και Alien Breed που είναι στο τρέχον HIB και δεν υπήρξε σχετικό αποτέλεσμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Οκ ευχαριστώ φίλε μου... Επισημαίνω ότι στο Steam μπορείς να προσθέσεις παιχνίδια στο Wish List σου και να σε ειδοποιήσουν όταν μπούν σε προσφορά. Εγώ έτσι νομίζω πήρα το Dishonored (που, βέβαια, όπως και όλα τα άλλα σαράντα που έχω πάρει από προσφορές δεν το έχω αγγίξει ακόμα)...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ χρησιμοποιώ το isthereanydeal.com ψάχνει bundles, όλα τα γνωστά site (amazon, Nuuvem, GreenManGaming, Gamefly κλπ) και έχει και ιστορικό τιμών και στατιστικά. Δεν χρειάζεται λογαριασμό, αλλά εάν κάνεις λογαριασμό μπορείς να ρουφήξεις την wishlist σου από το Steam και να σου φτιάξει αυτόματα την Waitlist σου.
Σε συνδυασμό και με το Enhances Steam για Chrome (προαιρετικό) είναι άλλη εμπειρία οι "προσφορές" του steam.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δύο, τόσο το site όσο και το extension, είναι πολύ καλά αλλά εγώ με extension log in με τους κωδικούς μου του Steam δεν κάνω, πόσο μάλλον να τους έχω στη βάση δεδομένων του isthereanydeal.com που μπορεί να έχουν τις καλύτερες προθέσεις οι άνθρωποι αλλά αν έχουν κλέψει κωδικούς ακόμα και από τους servers της Valve, φαντάζομαι τι γίνεται στα μικρότερα site, τύπου isthereanydeal.com, που κάνεις log in με αυτούς.

 

Στα των προσφορών θα έχουμε σύντομα νέο Groupees Be Mine (Χ) Bundle με highlights το πρώτο Call of Juarez και το Shelter. Στο bundle θα είναι επίσης τα Last Knight, Electronic Super Joy, Face Noir, Finding Teddy, Legends of Dawn και ένα ακόμα παιχνίδι έκπληξη.

 

ΥΣ: Είμαι λίγο παρανοϊκός με την ασφάλεια :D

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...