Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ευχαριστούμε, πόσο διαρκεί το κλειδί;

 

Είναι για το πρώτο chapter του παιχνιδιού!

 

 

Νέα week long deals στο steam, και μαζί η προσφορά που όλοι περιμένατε, Bad Rats -90% :P

 

 

Update 1: Το Steam Halloween Sale ξεκίνησε, απλά δεν έχουν φιάξει ακόμα την αρχική σελίδα!

Δείτε για παράδειγμα το Link.png Site: They Bleed Pixels γράφει Halloween Sale!!!

 

Update 2: Νέο bundlestars Link.png Site: The Superpower Sims Bundle με διάφορα simulators, στα 3.48 ευρώ

Επεξ/σία από nektarios_rs
  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης σε λιγότερο από 12 ώρες λήγει το Doujin Bundle 2 που με ελάχιστο ποσό συμμετοχής τα 0,58€ παίρνουμε πέρα από όλα τα άλλα και το Vanguard Princess που ειδικά οι φίλοι των 2D fighting games πρέπει να το τσεκάρουν.

 

Δεν το πηρα γιατι εχει μεσα ενα παιχνιδι που το λενε KAMUI  :P :P

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εεεε, μου θυμιζει γιαπωνεζικη μαφια, το φοβαμαι!

 

Επιπλεον, εδω μεσα στις προφορες παιχνιδιων, απο τον λιγο καιρο που ειμαι, καταλαβα οτι ο kamui ειναι αρχηγος.

Αν ο kamui δεν μου συστησει να αγορασω το kamui, ποιος θα μου το συστησει ?!

Αφου δεν ειπε o kamui, τιποτε για το kamui, δεν το αγοραζω το kamui, παει κ τελειωσε!

:-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Λογικά, ναι.

 

Μία ερώτηση: αυτές οι προσφορές είναι fix για όλη τη διάρκεια των εκπτώσεων ή θα υπάρχουν περιοδικά και μεγαλύτερες για κάποιους τίτλους;

 

edit: φαντάζομαι πως όχι, γιατί οι ημέρες είναι λίγες, αλλά ποτέ δεν ξέρεις, η ελπίδα πεθαίνει τελευταία κτλ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Τι θα έλεγες για δωρεάν Battlefield 3;

 

Ανοίξτε το Origin, πηγαίνετε στο "Εξαργύρωση κωδικού προϊόντος" και βάλτε τον κωδικό"G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW"... το Battlefield 3 είναι δικό σας εντελώς δωρεάν!

 

Φαίνεται ότι το πάρτι τελείωσε όσοι πρόλαβαν, πρόλαβαν :)

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω ιδέα ή είναι λαθός και μπορεί να μας το πάρουν πίσω ή η ΕΑ κάνει τα γνωστά κόλπα της για μπουστάρει τις πωλήσεις του Battlefield 4. Ο χρόνος θα δείξει.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι θα έλεγες για δωρεάν Battlefield 3;

 

Ανοίξτε το Origin, πηγαίνετε στο "Εξαργύρωση κωδικού προϊόντος" και βάλτε τον κωδικό"G433-XWLD-ZBW8-JWUC-JDSW"... το Battlefield 3 είναι δικό σας εντελώς δωρεάν!

Εμένα μου λέει ότι παρουσιάστηκε σφάλμα και να προσπαθήσω ξανά αργότερα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...