Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω έστειλα mail στο support χτες το βραδυ και τίποτα ακόμα..

 

Παντως σκέφτομαι μηπως το έκαναν επίτηδες αυτο με το verification, σου λεει εντάξει πολλοι δεν θα επιμείνουν για 1.5ε, οποτε τους μένει κέρδος απο το πουθενά.. Κλασσική θεωρία συνωμοσίας αλλα γιατι οχι? :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Παρατήρησα ότι στο greenman το DLC του ΧCOM, εκτός του -10% που έχει ούτως ή άλλως, δέχεται και το κουπόνι για -25%, καταλήγοντας λίγο πάνω από τα €20.

 

Και πάλι η τιμή είναι υψηλή, απλά αν κάποιος το θέλει άμεσα, είναι μια ενδιαφέρουσα περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και το DLC του walking dead (400days) στα 0.91€ από amazon.com

 

http://www.amazon.com/gp/product/B00DRKJ7VI/ref=dsvrt_review_asin_detail

 

και το βασικό game (φαντάζομαι όλοι το έχουμε από humble) στα 4,50€

http://www.amazon.com/Walking-Dead-Online-Game-Code/dp/B007WWW2C8/ref=pd_sim_vg_1

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καινούργιο Humble Bundle Weekly.....

Το χειρότερο Weekly που έχω δει εδώ και καιρό.
Γνώμη μου.

Που έχει επηρεαστεί διότι τα έχω τα Fractal, Pulse και Splice από παλιότερο Bundle και δεν μου άρεσαν τελικά.
Ειδικά το Splice δε που δεν είχε και καθόλου Tutorial και δεν βγάζεις κανένα απολύτως νόημα τι πρέπει να κάνεις....


Σημειώνω πως είμαι από τα άτομα που παίρνω εφαρμογές από Google Store κανονικά, αν και μερικές φορές τις δοκιμάζω μερικές εβδομάδες με το Titanium Backup.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με πρόλαβες gavros!

 

Το The Cave στα 2.70€ αξίζει τον κόπο ή να περιμένω κάνα bundle λέτε;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα σου ελεγα να το περιμενεις σε bundle αν δεν καιγεσαι να το παιξεις. Μιας και μπορει το σκ να μπει σε προσφορα το metro franchise απο το steam, να εχετε το νου σας μην παιξει πιο φθηνα απο αλλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά είναι 2,5 ευρώ για το the cave. Για το support και μόνο δηλαδή που λέει ο λόγος. Εγώ παρόλο που το είχα πήρα ένα code για να δω αν δουλεύει οκ η φάση με το us amazon τώρα που έκανα εικονική prepaid. Ας με ψάξουν στο ταυλανδέζικο εστιατόριο στο μιλγουόκι.

 

In other news ΘΕΛΩ το Dustforce. Πραγματικά. Και περιμένω έστω ένα 50% ούτε κάν σε bundle. Δεν είναι ofc για τα $$ αλλα για το γαμώτο. Αν έχει κανείς έξτρα code έχω όλα τα steam και origin codes απο το humble origin bundle (crysis/dead space 3 ktl) που τώρα θυμήθηκα οτι δεν τα έχω κάνει ποτέ register. Οπότε κάνω trade οτιδήποτε απο εκείνα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

 

Φθηνότερα από Gamefly με το κουπόνι "GFDOCT20UK" "GFDOCT25UK".

 

Επίσης (πολύ καλύτερη τιμή από Amazon) Max Payne Complete Package (όλα τα παιχνίδια της σειράς + DLC) στα 8,80€ πάλι με τη χρήση του κουπονιού.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελευταιο bonus για το 

Let's Build a Doujin Bundle 2! - Groupees

 ειναι το πολυ καλο vanguard princess,που ειναι πολυ πιθανο να περασει το greenlight

 

να πω απλα οτι ολα τα exceed εχουν καρτες 

αγοραζοντας λοιπον τα 2 exceed με 1.5 $ -to 3o ειναι στα bonus

παιρνουμε πισω ~10 καρτες μειωνοντας το ποσο του bundle σε μερικα ευρωλεπτα

αν και  non steam ακουω τα καλυτερα για το Higurashi When They Cry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οριακά φθηνότερα από Gamefly με το κουπόνι "GFDOCT20UK".

 

Επίσης (πολύ καλύτερη τιμή από Amazon) Max Payne Complete Package (όλα τα παιχνίδια της σειράς + DLC) στα 8,80€ πάλι με τη χρήση του κουπονιού.

 

Πιστευεις οτι θα μπει στο Humble bundle?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...