Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μονο για σημερα

 

Guild wars 2 =24 ευρο...για τους λατρεις των online κορυφαια επιλογη και σε πολύ καλή τιμη

(αγορα απο το site τους , αλλα δειτε/διαβαστε και μονοι σας πως ακριβως δουλευει η φαση....λογικα κλειδι- οχι steam)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπαρχει καπιο χρονικο περιθωριο μεχρι να το αγορασουμε?τα κλειδια που δινει το συγκεριμενο σαιτ ειναι για steam?ευχαριστω.

 

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων στο GameShopper.gr δεν πουλάμε τίποτα απλά πληροφορούμε. Τα μαγαζιά που προτείνουμε είναι όλοι επίσημοι μεταπωλητές (100% νόμιμοι δηλαδή) αλλά δεν είναι όλα τα παιχνίδια που πωλούν για Steam. Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο στο νου σου ρώτα με να σου πω αν είναι για Steam ή όχι.

 

Όσον αφορά στα χρονικά περιθώρια, οι περισσότερες από τις εκπτώσεις της λίστας θα λήξουν τη Δευτέρα.

 

Με έχεις καταστρέψει ρε συ gameshopper.Έχω χαλάσει πόσα χρήματα αλλά χαλάλι.Έχω πάρει καλά παιχνίδια.

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω ευχαριστώ ή να ζητήσω συγγνώμη :confused: .

 

Στα σοβαρά τώρα δείξτε αυτοσυγκράτηση, εγώ έχω βάλει όριο και λέω τόσα παιχνίδια backlog. Μέχρι να ολοκληρώσω μερικά, κλείνω τα ματιά στις προσφορές εκτός και αν βγει κάτι που είναι σούπερ.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς αποφυγή παρεξηγήσεων στο GameShopper.gr δεν πουλάμε τίποτα απλά πληροφορούμε. Τα μαγαζιά που προτείνουμε είναι όλοι επίσημοι μεταπωλητές (100% νόμιμοι δηλαδή) αλλά δεν είναι όλα τα παιχνίδια που πωλούν για Steam. Αν έχεις κάτι συγκεκριμένο στο νου σου ρώτα με να σου πω αν είναι για Steam ή όχι.

 

Όσον αφορά στα χρονικά περιθώρια, οι περισσότερες από τις εκπτώσεις της λίστας θα λήξουν τη Δευτέρα.

 

 

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω ευχαριστώ ή να ζητήσω συγγνώμη :confused: .

 

Στα σοβαρά τώρα δείξτε αυτοσυγκράτηση, εγώ έχω βάλει όριο και λέω τόσα παιχνίδια backlog. Μέχρι να ολοκληρώσω μερικά, κλείνω τα ματιά στις προσφορές εκτός και αν βγει κάτι που είναι σούπερ.

Για το resident evil 5 και το πακετο με τα 2 batman ηθελα να μαθω αν δινει steam κλειδια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για το resident evil 5 και το πακετο με τα 2 batman ηθελα να μαθω αν δινει steam κλειδια.

 

Το RE 5 από GMG είναι κλειδί για Steam αλλά ουσιαστικά είναι GFWL.

 

Το πακέτο με τα 2 Batman από Gamefly δεν αναφέρει πουθενά Steam αλλά σύμφωνα με αυτήν την αναγγελία όλα τα κλειδιά πλέον retail και GWFL εκτός Steam θα ενεργοποιούνται στο Steam για τα δύο Batman. Απλά έχε υπόψη σου ότι μερικά κλειδιά ακόμα δεν τα αναγνωρίζει το Steam (π.χ. το δικό για τη Retail έκδοση του AA δεν το αναγνωρίζει) αλλά έχει βγει σχετική ανακοίνωση ότι το γνωρίζουν και θα το επιλύσουν.

 

Σωστό ο Δέσποτας. Τα Batman είναι για Steam. Πατώντας στο "Game Details" στη σελίδα του πακέτου σε πάει στη σελίδα του κάθε παιχνιδιού όπου αναγράφεται ότι απαιτείται λογαριασμός Steam.

DmC: Devil May Cry=8 eyro (απο GMG για steam-το καινουργιο DmC)

κωδικος: GMG20-IWGQX-41IS1

 

Και το DmC 4 στα 1,99€ (με το κουπόνι "GMG20-IWGQX-41IS1") δεν είναι κακή περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στα σοβαρά τώρα δείξτε αυτοσυγκράτηση, εγώ έχω βάλει όριο και λέω τόσα παιχνίδια backlog. Μέχρι να ολοκληρώσω μερικά, κλείνω τα ματιά στις προσφορές εκτός και αν βγει κάτι που είναι σούπερ.

 

Αυτά τα σούπερ είναι που μας έχουν γονατίσει την αυτοσυγκράτηση   :-D ... χαχαχα αστειεύομαι...

Πάντως συγχαρητήρια για την πολύ καλή δουλειά που κάνεις κρατώντας ενήμερο το νήμα... όπως και σε όλα τα παιδιά εδώ.. εγώ έχω γίνει addicted το τελευταίο εξάμηνο.. (sorry για το off topic).

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν πρέπει να πω ευχαριστώ ή να ζητήσω συγγνώμη :confused: .

 

Στα σοβαρά τώρα δείξτε αυτοσυγκράτηση, εγώ έχω βάλει όριο και λέω τόσα παιχνίδια backlog. Μέχρι να ολοκληρώσω μερικά, κλείνω τα ματιά στις προσφορές εκτός και αν βγει κάτι που είναι σούπερ.

 

Ναι ρε συ για καλό στο λέω.Βρίσκεις αυτά που θέλω σε προσφορά και με έχεις κάνει κομπλε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sniper Elite V2 Collection (Βασικό παιχνίδι + DLC + Soundtrack) στα 3,66€. Δεν ξέρω για πόσο ακόμα θα μείνει αδιόρθωτο γιατί είχαν και το Complete Collection (δηλαδή και το πρώτο μαζί) στα 4,40€ και το πήγαν μετά 8,78€.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα χθες την διαδικασία για το Μafia 2 με τα βήματα αυτά :

http://www.insomnia.gr/topic/503860-free-steam-game-mafia-2-%CE%AE-civilazation-5/?do=findComment&comment=52719121

που έβαλε ο T.S. σήμερα ο σύνδεσμος προχώρησε και μου έδωσε αριθμό κλειδιού για το games 

μετά έκανα εγγραφή στον stream account  και κατέβασα και το αρχείο , αλλά όταν συνδέθηκα δεν βρήκα το παιχνίδι ( για πείτε καμία ιδέα γιατί είμαι αρχάριος με την διαδικασία αυτή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...