Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά το Bundle Stars φαίνεται άρχισε να μπαίνει στο "παιχνίδι" με πλέον καλές τιμές σε 2 ενδιαφέροντα budlακια

 

Quickfire Indie Bundle 3.07€

The Bloodbath Bundle 2.20€

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα μπόνους ξεκλειδώθηκαν για το "Build A 1C Mega Bundle" της Groupees. Με δεδομένο ότι το ελάχιστο ποσό συμμετοχής είναι 1$ ~ 0,77€ και τα μπόνους τα παίρνουμε και με το ελάχιστο ποσό συμμετοχής, δεν είναι άσχημη ευκαιρία.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όλα τα μπόνους ξεκλειδώθηκαν για το "Build A 1C Mega Bundle" της Groupees. Με δεδομένο ότι το ελάχιστο ποσό συμμετοχής είναι 1$ ~ 0,77€ και τα μπόνους τα παίρνουμε και με το ελάχιστο ποσό συμμετοχής, δεν είναι άσχημη ευκαιρία.

 

Ποια είναι τα bonus που ξεκλειδώθηκαν; Άκυρο, μπέρδεψα τα links :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν αναφέρθηκε αλλά το Bundle Stars φαίνεται άρχισε να μπαίνει στο "παιχνίδι" με πλέον καλές τιμές σε 2 ενδιαφέροντα budlακια

 

Quickfire Indie Bundle 3.07€

The Bloodbath Bundle 2.20€

Το πρωτο φαινεται πολυ ενδιαφερον. Τα αλλα 2 που εχει η σελιδα δεν μου κοινουν το ενδιαφερον...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

να πω οτι οτι amazon.com θα εχει συντομα (μαλλον το Σ/Κ) το bioshock inf στα 7.4 ευρο...

αν καποιος το σκεφτεται για αγορα ας περιμενει λιγο μεχρι τοτε, για να δουμε και το θεμα με το region locked.....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα χτες το Ticket to ride να το εγκαταστήσω σε Arch Linux και δούλευε υπέροχα και παίξαμε online με ένα φίλο που το έβαλε σε Steam Windows. 

Έχω πάθει HumbleBundle addiction (είμαι σίγουρος ότι υπάρχει :D)
Δεν μπορώ να αντισταθώ σε Humble Bundle πια.

Στα υπόλοιπα είμαι πιο λογικός, Bundlestars και τα διάφορα...

Περιμένω σήμερα πως και πως το καινούργιο Humble Bundle weekly

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δοκίμασα χτες το Ticket to ride να το εγκαταστήσω σε Arch Linux και δούλευε υπέροχα και παίξαμε online με ένα φίλο που το έβαλε σε Steam Windows. 

 

Έχω πάθει HumbleBundle addiction (είμαι σίγουρος ότι υπάρχει :D)

Δεν μπορώ να αντισταθώ σε Humble Bundle πια.

 

Στα υπόλοιπα είμαι πιο λογικός, Bundlestars και τα διάφορα...

 

Περιμένω σήμερα πως και πως το καινούργιο Humble Bundle weekly

 

το πιο πιθανο 
 
  • DeathSpank
  • DeathSpank: Thongs Of Virtue
  • On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode One
  • The Baconing
  • On the Rain-Slick Precipice of Darkness, Episode Two
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bioshock infinite για 7.5 ευρω ειναι καλα; Απο τα dlc που εχει αξιζει κανενα;

 

όλα τα bioshock ειναι καταπληκτικά παιχνίδια. Αν δεν το έχεις ήδη κάνει ξεκίνησε από το πρώτο.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bioshock infinite για 7.5 ευρω ειναι καλα; Απο τα dlc που εχει αξιζει κανενα;

ναι τα αξιζει τα λεφτα του..(οχι πως δεν θα βγει και καποια στιγμη πιο φτηνα αν περιμενεις...)

και οσο για τα dlc, περα απο κατι βλακειες που εχουν βγει εως τώρα (ενα με μαχες/arena στυλ και ενα με όπλα), συντομα θα βγουν 2 (βασικα το 1 συνεχεια του αλλου) dlc για single με story και με ιδιαιτερο ενδιαφερον...

 

Συμβουλη: αν ειναι να το πάρεις, μην διαβασεις τιποτα, μην δεις τιποτα (review/βιντεακια κλπ)...καλυτερα να σε εκπλήξει (ευχαριστα ή δυσαρεστα παίζετε)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το bioshock infinite για 7.5 ευρω ειναι καλα; Απο τα dlc που εχει αξιζει κανενα;

 

Έχεις παίξει κανένα; Πάντως για μένα "αβάδιστα" το παιχνίδι της χρονιάς φέτος και το πλήρωσα Day 1 και δεν κλαίω ούτε σεντ :P.

 

Μπόνους το 1999 Mode που πρέπει να αρχίσεις να σκέφτεσαι στρατηγικά, διότι τακτικές μπουκάρω και δεν μένει τίποτα όρθιο δεν πιάνουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ορίστε μια προσφορά http://www.onlinekeystore.com/Arma-3-CD-KEY-STEAM.html 24.95euro

 

πριν 3 εβδομαδες αγόρασα το arma 3 απο εκει και ολα καλως αρα θεωρώ αξιόπιστο μεχρι στιγμής

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...