Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

το πηρα και εγω πριν λιγο το magicka

καντε και εμενα add στο steam για το magicka kai oxi mono hanshiro10

lalanis δεν το πηρα τελικα το borderlands γιατι το εχω τερματισει ουτως η αλλος

και με φιλους και μονος μου και τα dlc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η προσφορά για το Borderlands ισχύει ακόμη ή έληξε κι αν έληξε, πόσο το έδινε?

 

εληξε. ειχε την εκδοση game of the year 12.50. 5 ευρω σκετο το παιχνιδι χωρις dlc και τα dlc ξεχωριστα τα ειχε 6 ευρω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ Snoob, αλλά το πακετάκι του steam είχε και τα dlc μαζί. Αν τα πάρω τώρα μου βγαίνει γύρω στα 11,5 ευρώ το παιχνίδι + μεταφορικά (γύρω στα 4 ευρώ λογικά) συν 24 ευρώ το πακέτο με το dlc από το steam...

 

Όλα μαζί 40 ευρώ. Είναι πολλά, από τη στιγμή μάλιστα που αγόρασα Witcher 2 και Alice Madness και τώρα ψήνομαι να πάω να πάρω και το Street Fighter να pwnάρω τον Ghost. :D

 

Και μία ερωτησούλα, μου ήρθε email από το zavvi ότι το Witcher 2 έγινε dispatched ενώ το Alice παραμένει σε Awaiting Dispatch

status. Υπάρχει περίπτωση να μου έρθουν σε 2 δόσεις ενώ είναι μία παραγγελία ουσιαστικά?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Mα, η GOTY έχει όλα τα dlc. Τους κωδικούς θα περάσεις και θα ανεβάσεις από το DVD τα επιμέρους πακέτα.

 

Μεταφορικά, πάντως, σίγουρα θα έχει.

 

edit: μέχρι τέλος του μήνα το D2D θα βγάλει πολλούς τίτλους σε προσφορά (150 σύνολο, πρέπει να έχουν ανέβει οι 50 ως τώρα). Ίσως προκύψει κάτι και από εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

Και μία ερωτησούλα, μου ήρθε email από το zavvi ότι το Witcher 2 έγινε dispatched ενώ το Alice παραμένει σε Awaiting Dispatch

status. Υπάρχει περίπτωση να μου έρθουν σε 2 δόσεις ενώ είναι μία παραγγελία ουσιαστικά?

Εννοείται θα ρθουν σε 2 δόσεις :Ρ

Μια-δυο φορές έχω παραγγείλει μέσω της προσφοράς "διάλεξε 3 games για 10 λίρες" και το καθένα απ αυτά μου ρχεται μόνο του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Mα, η GOTY έχει όλα τα dlc. Τους κωδικούς θα περάσεις και θα ανεβάσεις από το DVD τα επιμέρους πακέτα.

 

Μεταφορικά, πάντως, σίγουρα θα έχει.

 

edit: μέχρι τέλος του μήνα το D2D θα βγάλει πολλούς τίτλους σε προσφορά (150 σύνολο, πρέπει να έχουν ανέβει οι 50 ως τώρα). Ίσως προκύψει κάτι και από εκεί.

 

Ωραία, θα περιμένω, μπας και το βγάλουν, αλλιώς θα το παραγγείλω από το zavvi που το βρήκα 15,95 με "δωρεάν" μεταφορικά.

 

http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/borderlands-game-of-the-year-edition/10240127.html

 

Εννοείται θα ρθουν σε 2 δόσεις :Ρ

Μια-δυο φορές έχω παραγγείλει μέσω της προσφοράς "διάλεξε 3 games για 10 λίρες" και το καθένα απ αυτά μου ρχεται μόνο του.

 

Καλή φάση... :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με μπερδέψατε. Έχει μεταφορικά το zavvi;

Εκτός αν εννοείτε πως είναι περασμένα στην τιμή μόλις κάνεις τη μετατροπή από ευρώ σε λίρες (όπως κάνει το play).

(κατά σύμπτωση μόλις μου ρθε email πως ακυρώθηκε το μέρος της παραγγελίας που είπα παραπάνω κι είχα κάνει πριν 2 μήνες)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...