Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Λέω να τσιμπήσω τα Company of heroes και command and conquer tiberium wars και ελπίζω να μην πάθω τα ίδια με τα kings bounty. :mrgreen:

 

Ήθελα κι εγώ αλλά κατεβάζοντας το demo, δεν μπόρεσε να τρέξει καθώς όπως λέει χρειάζεται κάρτα +512ΜΒ (δεν βλέπει τη 2η κάρτα του notebook = nVidia 540 2GB) :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Πρόλαβα να πάρω κι εγώ το Atom Zombie Smasher χθες και ξεκίνησα στην αρχή

"ε, απλό είναι, σαν flash game". Μετά από μερικές #4 ζώνες "omg, it's kicking my ass!". :P

 

Αλλά θα τα φάω τα zombies, πού θα πάει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για το Guardian of light :Είναι καλό παιχνίδι αλλά έχει μικρή διάρκεια (2,5 μέρες), replayability υπάρχει κυρίως για τα achievments που σου δίνουν όπλα και κάτι artifacts και relics.Νομίζω έχει και co-op.Πολλή πλάκα όμως το game, εθιστικό και με καλά γραφικά αλλά ρηχό story που χρησιμεύει μόνο ως αφορμή για να αρχίσει η δράση.Με λίγα λόγια αξίζει(ιδικά στα 3,75)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Sanitarium είναι -60% στο gog.com στα $3.99.

Μόνο για "σήμερα" (μια μέρα)

 

Θα ακολουθήσουν και άλλες μονοήμερες προσφορές στα πλαίσια του "Summer Hidden Gems" promo για τις επόμενες δύο βδομάδες (μέχρι 25 Ιουλίου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν για το Guardian of light :Είναι καλό παιχνίδι αλλά έχει μικρή διάρκεια (2,5 μέρες), replayability υπάρχει κυρίως για τα achievments που σου δίνουν όπλα και κάτι artifacts και relics.Νομίζω έχει και co-op.Πολλή πλάκα όμως το game, εθιστικό και με καλά γραφικά αλλά ρηχό story που χρησιμεύει μόνο ως αφορμή για να αρχίσει η δράση.Με λίγα λόγια αξίζει(ιδικά στα 3,75)

 

ναι δεν ειπα οτι ειναι η παιχνιδαρα αλλα εχει δραση και εχει φαση για co-op

δεν ξερω το Multiplayer του αν ειναι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω σκεφτομαι να παρω το Cities XL 2011, αλλα δεν ξερω αν υπαρχει καποιο αλλο καλυτερο στην κατηγορια του.

Εχω να ασχοληθω με τετοια παιχνιδια απο το SimCity 4

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στο cities xl 2011 να φανταστεις μπορεις να φτιαξεις ακομα και τις ωρες που θα περναει το λεωφορειο!!!!!!!!!!!

το εχει παιξει ενας φιλος μου και μου εχει πει οτι ειναι καλο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

L4D2 epic ρε σεις...

Έπαιξα λίγο χθες μετά από πολύ καιρό για να πάρω το achievement, να συμμετάσχω στην κλήρωση και ξαναθυμήθηκα πόσο παιχνιδάρα είναι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

L4D2 epic ρε σεις...

Έπαιξα λίγο χθες μετά από πολύ καιρό για να πάρω το achievement, να συμμετάσχω στην κλήρωση και ξαναθυμήθηκα πόσο παιχνιδάρα είναι...

 

Παιχνιδάρα ναί, το νέο campaign όμως δεν με τρέλανε κίολας να πω την αλήθεια devil.png.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.steampowered.com/

 

Mass Effect franchise (ME, ME2): 6.80e

Worms Reloaded: 3.74e

 

τα σκουλήκια 99% θα τα τσιμπήσω, τα ME ψήνομαι αρκετά, το θέμα είναι που θα βρω χρόνο να τα παίξω (BF3 + SCII γαρ) :fear:

Πόσα dlc για τα ME (1 & 2) είπαμε πως υπάρχουν;

 

Ωραία παιχνίδια γενικά σήμερα προτελευταία ημέρα, τυχαίο; :rolleyes: ...

 

μάλλον θα περιμένω και αύριο, ίσως τα ME τα βάλουν 90%, και το Dirt 3 που με ενδιαφέρει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αχ γαμω τα λεφτα μου, θα τσιμπαγα πολλα παιχνιδακια αν τα ειχα

εντωμεταξυ παρατηρησα οτι τις χθεσινες προσφορες τις εχει ακομα με τις ιδιες τιμες, δεν τις εχει αλλαξει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...