Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγώ πάντως την "πάτησα" με το πακέτο των kings bounty.Τα περίμενα καιρό να τα πετύχω σε προσφορά.Τα είδα τα ξεκίνησαν στο summer sale από -25%, μετά 50 και στις 5 του μήνα 66.Ε λέω κι εγώ να μην το χάσω, δεν πιστεύω να το βάλουν 75.Πάω λοιπόν και το τσιμπάω 2 ώρες πριν λήξει η προσφορά.Και μετά από λίγο βλέπω -80% στα 5,99 και τα τρία! :devil:

Όχι ότι καίγομαι για τα 8-9 ευρώ της διαφοράς, αλλά με τέτοιες προσφορές καλομάθαμε και θα παίρναμε άλλα 3-4 παιχνίδια. :mrgreen:

 

Είναι εξαιρετική προσφορά πάντως στα 6 ευρώ παιδιά.Ξεφτίλα η τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Εγώ πάντως την "πάτησα" με το πακέτο των kings bounty.Τα περίμενα καιρό να τα πετύχω σε προσφορά.Τα είδα τα ξεκίνησαν στο summer sale από -25%, μετά 50 και στις 5 του μήνα 66.Ε λέω κι εγώ να μην το χάσω, δεν πιστεύω να το βάλουν 75.Πάω λοιπόν και το τσιμπάω 2 ώρες πριν λήξει η προσφορά.Και μετά από λίγο βλέπω -80% στα 5,99 και τα τρία!

Όχι ότι καίγομαι για τα 8-9 ευρώ της διαφοράς, αλλά με τέτοιες προσφορές καλομάθαμε και θα παίρναμε άλλα 3-4 παιχνίδια. :mrgreen:

 

Είναι εξαιρετική προσφορά πάντως στα 6 ευρώ παιδιά.Ξεφτίλα η τιμή.

έτσι ακριβώς την είχα πατήσει με το Half Life pack πέρυσι, είναι λίγο ξενέρα :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ πάντως την "πάτησα" με το πακέτο των kings bounty.Τα περίμενα καιρό να τα πετύχω σε προσφορά.Τα είδα τα ξεκίνησαν στο summer sale από -25%, μετά 50 και στις 5 του μήνα 66.Ε λέω κι εγώ να μην το χάσω, δεν πιστεύω να το βάλουν 75.Πάω λοιπόν και το τσιμπάω 2 ώρες πριν λήξει η προσφορά.Και μετά από λίγο βλέπω -80% στα 5,99 και τα τρία! :devil:

Όχι ότι καίγομαι για τα 8-9 ευρώ της διαφοράς, αλλά με τέτοιες προσφορές καλομάθαμε και θα παίρναμε άλλα 3-4 παιχνίδια. :mrgreen:

 

Είναι εξαιρετική προσφορά πάντως στα 6 ευρώ παιδιά.Ξεφτίλα η τιμή.

 

Συμφωνώ απολύτως. Γενικά, ολοκλήρωσα χθες τη συλλογή από DLC του King Arthur και το Fallout:New Vegas, έχω πάρει κι ένα-δύο indie.

 

Καταστροφή, άντε τρεις μέρες ακόμη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλά! Δεν έβαλες το πιο addictive game όλων! Atom Zombie Smasher!!!

 

Ρίξτε μια ματιά στο demo κι αν δεν κολλήσετε, τα λεφτά σας πίσω!!! :wacko:

 

 

Το βγάλανε 2,99€?!?!?!?!?!?

 

Τα 10€ που είχα δώσει δεν τα μετανιώνω, αλλά αυτό (Atom Zombie Smasher) είναι πραγματικά τζάμπα παίδες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Eγώ πάντως μέχρι τώρα τσίμπισα New Vegas DLCs και FarCry 2.

 

Τα King's Bounty τα είχα αγοράσει όλα σε προσφορά 10-κάτι ευρώ αν θυμάμαι καλά.

 

Στα 3.99 είναι τρέλα να μήν τα αγοράσεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά με τέτοιες συχνές και τρομερές προσφορές, σε τόσο καλά παιχνίδια, απορώ ακόμα πως υπάρχει κόσμος που διαμαρτύρεται για τιμές παιχνιδιών και δικαιολογεί την πειρατεία και τις κονσόλες...Πραγματικά απορώ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τσίμπησα audiosurf από steam στα 1,49 ευρουλάκια. Σχεδόν όσο μία τυρόπιτα και ένα νερό από τα everest :D

 

Επίσης να αναφέρω και εδώ την τρομερή τιμή του Zavvi για το ολοκαίνουργιο Alice: Madness Returns στα 18,45€

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ καλές προσφορές. Κάθε πότε έχει τέτοια 10ήμερα;

 

Στις standard "διακοπές" έχει ( Χριστούγεννα, Πάσχα, Καλοκαίρι), και (νομίζω) 1-2 ακόμη που βασίζονται σε Αμερικανικές αργίες. Τυχαίνει επίσης και καμία φορά στα άκυρα να έχουν Publisher Week, με 2-3 προσφορές κάθε μέρα απο συγκεκριμένες εταιρίες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λέω να τσιμπήσω τα Company of heroes και command and conquer tiberium wars και ελπίζω να μην πάθω τα ίδια με τα kings bounty. :mrgreen:

 

Κάτω απο 75-80% χλωμό να τα βάλουν. devil.png

 

Έχουμε καμία ιδέα btw για το Wonderful End of the World; Κάτι σε Katamari Damacy μου θυμίζει - αν είναι διασκεδαστικό εστώ και 1/2 απο το Katamari, το ψήνω να το τσιμπήσω happy.gif.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...