Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μας κατέστρεψε το Steam με τις προσφορές...

 

Τσίμπησα: JA2 5€(εάν το πάρετε οπωσδήποτε to mod 1.13 για multiplayer!!!), Sniper Ghost Warrior (with the DLC), WH40k Dawn of War, Tropico 3 complete, Lead & Gold 2€!!!

 

Πλησιάζω το 50άρικο... Καταστροφή καλοκαιριάτικα...

 

Το Trine πάρτε το ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (το είχε βγάλει το PC Master σε παλιότερο τεύχος και το είχα τσιμπήσει)...

 

Λέει και το single player...

 

Και το απίστευτο Fallout New Vegas (steam) @ 15€ (το είχα πάρει 18,5 από το Playnaut.com )...

 

Σήμερα "ψήνομαι" για Ruse & Mount & Blade 9,99 όλο το πακέτο από Steam

 

A, και παίζει να πάρω και το Age of Conan - Collectors τώρα που βγήκε και Free to Play (8,69 + 5 - μου είπαν στο chat ότι έχει 5€ μεταφορικά καθώς είναι κουτάρα κι έρχεται από Αγγλια...). Το είχαν βγάλει 3€ παλιότερα αλλά δεν το πρόλαβα :-(

 

Πάει το επίδομα άδειας... Όλο σε games θα πάει φέτος μου φαίνεται...

 

χαχαχα να σε δώ που θα προλάβεις να τα παίξεις όλα... εγώ τσίμπησα το magicka και το Sniper: Ghost Warrior για τώρα... και βλέπουμε.. ! :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας κατέστρεψε το Steam με τις προσφορές...

 

Τσίμπησα: JA2 5€(εάν το πάρετε οπωσδήποτε to mod 1.13 για multiplayer!!!), Sniper Ghost Warrior (with the DLC), WH40k Dawn of War, Tropico 3 complete, Lead & Gold 2€!!!

 

Πλησιάζω το 50άρικο... Καταστροφή καλοκαιριάτικα...

 

Το Trine πάρτε το ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (το είχε βγάλει το PC Master σε παλιότερο τεύχος και το είχα τσιμπήσει)...

 

Λέει και το single player...

 

Και το απίστευτο Fallout New Vegas (steam) @ 15€ (το είχα πάρει 18,5 από το Playnaut.com )...

 

Σήμερα "ψήνομαι" για Ruse & Mount & Blade 9,99 όλο το πακέτο από Steam

 

A, και παίζει να πάρω και το Age of Conan - Collectors τώρα που βγήκε και Free to Play (8,69 + 5 - μου είπαν στο chat ότι έχει 5€ μεταφορικά καθώς είναι κουτάρα κι έρχεται από Αγγλια...). Το είχαν βγάλει 3€ παλιότερα αλλά δεν το πρόλαβα :-(

 

Πάει το επίδομα άδειας... Όλο σε games θα πάει φέτος μου φαίνεται...

 

αλλο ομως να περνεις το trine τζαμπα και αλλο να το πληρωσεις, αν και σκεφτομαι γερα να το αγορασω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα πρέπει να παίζει θέμα με τους σέρβερ τους.Εμένα πάλι από τότε που βγάλαν αυτό το summer camp sale δε μου ανοίγει πάντα τη σελίδα με τις προσφορές και γενικά αργεί πολύ το browsing και αισθητά και το κατέβασμα.Λογικά πλάκωσε κόσμος. ^_^

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χαχαχα να σε δώ που θα προλάβεις να τα παίξεις όλα... εγώ τσίμπησα το magicka και το Sniper: Ghost Warrior για τώρα... και βλέπουμε.. ! :P

 

Άσε!!! Πήρα παιχνίδια για 2 χρόνια (με υποχρεώσεις και τρεξίματα, μη σου πω και 3 :blink: ).

 

Ένας κολλητός αγόρασε το πακέτο της Paradox! Μιλάμε στανταρ μια 5ετία! Μέχρι να τα παίξει όλα θα έχουμε βγει απ' τη κρίση! :-)

 

Μιας και λέμε για steam, σας σέρνεται κι εσάς αυτή τη στιγμή (6-8kB/s) ή να υποθέσω πως πάλι φταίει η forthnet;

 

edit: Άκυρο, το 2ο συμβαίνει και πάλι.

 

 

Η αλήθεια είναι ότι μόλις σκάνε τις ημερήσιες προσφορές τρώει κάποια κολλήματα αλλά δεν έχω πέσει κάτω από 180-450kb/sec (μπορεί να πηγαίνει 70-10 όταν κατεβάζω 3-4 μαζί :P ).

 

ΗΟL έχω χρόνια τώρα, όλα καλά (ειδικά εάν τους καλέσεις και τους πεις ότι έχεις πρόβλημα με τη ταχύτητα ;) )

 

Το RUSE στα 10,19€ αξίζει (για να σταματήσει λίγο το κάψιμο στο Civ5);

 

 

Εγώ κατέβασα το demo του...

 

Περίεργο... Δεν έχω αποφασίσει ακόμα εάν θα το πάρω B)

 

αλλο ομως να παίρνεις το trine τζαμπα και αλλο να το πληρωσεις, αν και σκεφτομαι γερα να το αγορασω

 

Το τζάμπα σχετικό είναι: το περιοδικό κάνει 6,90€... Επειδή το αγοράζω ούτως ή άλλως (ξέρω τα παιδιά εκεί, μη φάω flaming γιατί αγοράζω PCM... :devil: ), θεωρητικά είναι τζάμπα...

 

Α, τελικά το είχα αγοράσει full price από Steam πέρυσι οπότε εάν θέλει κανένας το CD του PC Master ας μου πει να του το στείλω :rolleyes:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για πλακα το ειπα, δεν ειπα οτι θελω το τζαμπα trine. το αγορασα ουτως η αλλος και ολα οκ δεν με νοιαζει

ρε παιδια ειστε αμα βαλει κανα καλο co-op παιχνιδι να το παρουμε ολοι και να παιζουμε μαζι;

πχ το magicka εχει πολυ γελιο, παρα πολυ γελιο οταν εισαι με παρεα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...