Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επισκέπτης

Έχει στο Steam το Oblivion στα 6,80. Εντάξει είναι παλιό αλλά δεν παύει να είναι παιχνιδάρα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Καλά οι προσφορές του είναι μούρλια.Εδώ και 2 μήνες που έβγαλα paysafecard έχει λυσσάξει.Με 25 ευρώ μέσα σε ένα μήνα έχω πάρει νομίζω 7 παιχνίδια (συμπεριλαμβανομένων και πακέτων).Τώρα στο δεύτερο μήνα είμαι στα μισά της δεύτερης κάρτας και σήμερα με βλέπω να βγάζω κι άλλη. :-D

Περιμένω να δω τα αυριανά πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Trine 2€ (-90%)

Serious Sam HD Gold edition στα 8€ (περιέχει Serious Sam HD FE και HD SE, και τις παλιές εκδόσεις του 2001- 2002. (-80%)

DOOM III 5€ (-75%)

Στις σημερινές προσφορές του steam

http://store.steampowered.com/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μας κατέστρεψε το Steam με τις προσφορές...

 

Τσίμπησα: JA2 5€(εάν το πάρετε οπωσδήποτε to mod 1.13 για multiplayer!!!), Sniper Ghost Warrior (with the DLC), WH40k Dawn of War, Tropico 3 complete, Lead & Gold 2€!!!

 

Πλησιάζω το 50άρικο... Καταστροφή καλοκαιριάτικα...

 

Το Trine πάρτε το ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ (το είχε βγάλει το PC Master σε παλιότερο τεύχος και το είχα τσιμπήσει)...

 

Λέει και το single player...

 

Και το απίστευτο Fallout New Vegas (steam) @ 15€ (το είχα πάρει 18,5 από το Playnaut.com )...

 

Σήμερα "ψήνομαι" για Ruse & Mount & Blade 9,99 όλο το πακέτο από Steam

 

A, και παίζει να πάρω και το Age of Conan - Collectors τώρα που βγήκε και Free to Play (8,69 + 5 - μου είπαν στο chat ότι έχει 5€ μεταφορικά καθώς είναι κουτάρα κι έρχεται από Αγγλια...). Το είχαν βγάλει 3€ παλιότερα αλλά δεν το πρόλαβα :-(

 

Πάει το επίδομα άδειας... Όλο σε games θα πάει φέτος μου φαίνεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...