Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν ξέρω αν είναι για πάντα.Είδα τον φίλο που πόσταρε στο άλλο thread και είπα να το ποστάρω και εδώ σε περίπτωση που κάποιος δεν το παρακολουθεί.

Εγω ειμαι ο φιλος :P

 

ok μέχρι πότε είναι η προσφορά  ?

Το κουπονι ισχυει μεχρι 16-18 καπου εκει, για σιγουρια βαλτο στις 15 :mrgreen:

Το παιχνιδι δεν ξερω αν ειναι για παντα ή αν εχει ημ/νια ληξης. Ο χρονος θα δειξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Καλή μέρα για το E3 Sale της Ubisoft σήμερα, με τα Season Pass για Tom Clancy's Ghost Recon Future Soldier και Assassin's Creed® III 60% κάτω και γενικότερα όλα τα DLC της εταιρίας μισοτιμής συν πολλές άλλες εκπτώσεις.

 

http://shop.ubi.com/store/ubiemea/en_IE/search/ThemeID.8605700/size.25/startIndex.0/plat.dlc

 

Έχετε υπόψη σας ότι οι προσφορές αλλάζουν σε καθημερινή βάση.

Επεξ/σία από GameShopper.gr
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GameShopper.gr καλά θα ήταν να βάζεις και τις προσφορές εδώ για να ενημερώνονται όλοι και να μην παραθέτεις συνέχεια link με την ιστοσελίδα σου.

 

(φιλικά πάντα)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ευκολη ερωτηση για σας, καθως δεν εχω εμπειρια, διαβασα γενικα οτι στο steam ειναι προτιμοτερο να αγοραζουμε σαν gift.

Το ιδιο ισχυει και για τα bundles που δινουν steam κωδικους, ή σε αυτα δεν εχει σημασια?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GameShopper.gr καλά θα ήταν να βάζεις και τις προσφορές εδώ για να ενημερώνονται όλοι και να μην παραθέτεις συνέχεια link με την ιστοσελίδα σου.

 

(φιλικά πάντα)

 

Παιδιά link στη σελίδα στέλνω μόνο όταν είναι αναγκαίο (δηλαδή τώρα να ποστάρω ένα σεντόνι από link δεν ξέρω πόσο είναι λογικό). Στο sale της Ubisoft γίνεται ένας μύλος γενικότερα και έχω κάτσει και έχω βρει αρκετές προσφορές που δεν φαίνονται καθόλου.

 

Πάντως δεκτή η παρατήρηση. Άλλαξα το ποστ και έβαλα μόνο link στο site της Ubisoft για τις σημερινές.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@GameShopper.gr καλά θα ήταν να βάζεις και τις προσφορές εδώ για να ενημερώνονται όλοι και να μην παραθέτεις συνέχεια link με την ιστοσελίδα σου.

 

(φιλικά πάντα)

Ρε παιδιά, ο άνθρωπος έχει κάνει μία προσπάθεια, πού είναι το κακό να προβάλει και την ιστοσελίδα του; Δεν φτάνει που μπαίνει εδώ και μας ενημερώνει κιόλας, ζητάμε και τα ρέστα; 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Δεν είμαι (κάθετα) αντίθετος με το να δίνουμε links σε άλλα (δικά μας ή όχι) sites που συγκεντρώνουν προσφορές, αλλά ψιλοσυμφωνώ με τον newlynx (το διατύπωσε ευγενικά, δε νομίζω πως ζήτησε ρέστα).  (επίσης εδώ θα πρόσεθετα, όταν δίνουμε links και δη σε δικά μας sites που θέλουμε να ακολουθήσει ο κόσμος, να μην τα έχουμε ως tinyurls).

 

Το topic είναι για να αναφέρουμε εδώ προσφορές που βρίσκουμε (και ιδανικά, που εμείς θεωρούμε ότι αξίζουν). Είναι σχετικά γνωστό (νομίζω) ότι υπάρχουν πολλά sites που κάνουν επίσης (και ίσως για περισσότερο καιρό) τη συγκεντρωτική δουλειά που κάνει και ο GameShopper.gr (δεν ξέρω αν το κάνουν εξίσου καλά -έχω ανεπαρκή δεδομένα :P). Αλλά είναι inefficient (έστω) να τα αναφέρουμε ανά εβδομάδα (ή καθένας τα δικά του). Ίσως ένα link στην υπογραφή;

 

/offtopic

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Εγώ είμαι της άποψης ότι είναι καλύτερα να λέμε προσφορές που τις θεωρούμε εμείς προσφορές, όχι ό,τι υπάρχει και ό,τι κινείται στο χώρο.

 

Αλλιώς, παρακολουθούμε απλά το Savy Gamer ή κάτι αντίστοιχο και το νήμα αυτό απλά δεν έχει λόγο ύπαρξης. 

 

Για να δώσω ένα παράδειγμα, άλλη αξία έχει για μένα να προτείνει έναν τίτλο ο Praetorian, λ.χ., που τον παρακολουθώ καιρό, έχω δει ότι τα γούστα μας ταιριάζουν ή εκτιμώ τη σκέψη του χωρίς να συμφωνώ πάντα, παρά να πέφτει μια λίστα με προσφορές που θέλουν πάλι ψάξιμο για να δεις αν υπάρχει κάτι αξιόλογο ή συμβατό με τις προτιμήσεις σου στο κατεβατό.

 

Είναι το ίδιο με το φαινόμενο που παρατηρείται όταν μπαίνεις το πρωί και να είναι όλη η πρώτη σελίδα γεμάτη "μηνύματα" ενός ή δύο χρηστών που κοτσάρουν ένα ξερό βίντεο σε πενήντα διαφορετικά παιχνίδια, χωρίς ούτε μια λέξη, μια σκέψη, ένα σχόλιο, κάτι.

 

Αυτά τα γράφω χωρίς να θέλω να μειώσω την προσπάθεια κανενός, χρόνο διαθέτει κι αυτός που δημοσιεύει τα βίντεο ή μια λίστα με 500 προσφορές και αυτό το αναγνωρίζω, απλά θεωρώ πως είναι λιγότερο ουσιώδες από μια συμμετοχή πιο επιλεκτική και προσωπική.

 

Χωρίς καμία διάθεση κακοφανισμού, μια άποψη διατύπωσα και προφανώς η ενότητα έχει συντονιστές που κρίνουν και ενεργούν ανάλογα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θεωρώ πως μια υπογραφή με έναν η περισσότερους συνδέσμους (πχ κεντρική,σύνοψη ΣΚ ή κα) είναι προτιμητέα.

@GameShopper.gr έχεις κάνει πολύ καλή δουλειά στη σελίδα σου και τις παρατηρήσεις μου τις κάνω εντελώς φιλικά. Συνέχισε την προσπάθειά σου....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά σέβομαι απόλυτα όλες τις απόψεις και τις παρατηρήσεις όπως και τον χώρο και το βήμα που μου δίνει το insomnia.gr, γι' αυτό θα παρακαλούσα να επιστρέψουμε on topic, δηλαδή στις προσφορές. Κάνω εγώ την αρχή.

 

Richard & Alice

 

Ένα πολύ ιδιαίτερο adventure, με αρκετά ώριμη ιστορία, μόλις 1,80€ από το GoG

 

@ newlynx

 

Δεν υπάρχει ούτε έχει δημιουργεί κανένα πρόβλημα, όλα όσα λες είναι σεβαστά και απολύτως κατανοητά. Την υπογραφή που προτείνεις δεν μπορώ να την κάνω διότι έρχεται σε πλήρη αντίθεση με τους κανόνες του φόρουμ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δηλαδη θα πρεπει να λεμε και 2 λογια για ενα παιχνιδι που ειναι σε προσφορα; Οχι, δεν παει ετσι. Οποιος μπαινει εδω μεσα, ξερει και ενδιαφερεται για τα παιχνιδια. Δεν θα γραψω ολοκληρο review επειδη απλα βαριουνται να ψαξουν στο φορουμ για το καταλληλο τοπικ

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα παιδια. Ψαχνω για πακετακι Witcher 2 Enhanced Edition και Skyrim Legendary Edition. To φθηνοτερο πο εχω δει μεχρι τωρα ειναι απο amazon με 53 ευρω (7 λιρες μεταφορικα). Υπαρχει σε καποιο αλλο μαγαζι κατι καλυτερο? Ευχαριστω (Ψαχνω retail, οχι download)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...