Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Μία προσπάθεια σταχυολόγησης των indie προσφορών του Amazon.

 

http://tinyurl.com/l5fjb9g

 

Παίρνουμε και τρία indie παιχνίδια δώρο, τα Huntsman: The Orphanage, Dynasty of Dusk και The Curse of Nordic Cove αν κάνουμε κάποια αγορά από 6-10 Ιουνίου.

 

Μην ξεχνάτε ότι έχουμε και Humble Bundle 8 παράλληλα όποτε τσεκάρετε και εκεί.

Που από όσο λέει τα 3 δωρεάν games θα αλλάζουν κάθε τόσο (Check back on June 11 for a new set of free game giveaways with purchase). Βέβαια με μία γρήγορη ματιά μου φάνηκαν μεγάλες φόλες. Καλύτερα 1 και καλό.

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

εχει κανενας βραζιλιανο φιλο να μας κανει τα κονε

 

 

εχουν κανει λαθος και στη βραζιλια εχουν βγαλει το  νεο expansion του civ 5 λιγοτερο απο 2$

 

 

 

 

 

τελος

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα serious sam παιδιά αξίζουν? Τι είδους παιχνίδια είναι? Multiplayer fps στυλ CS?

ελα ρεε δεν ξέρεις τα serious sam? πόσο χρονών είσαι?

εμείς στο γυμνάσιο πηγαίναμε σε net και λιώναμε όλοι! τότε παίζαμε το second counter νομίζω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

lol. Second Encounter. Πιθανότατα το καλύτερο της σειράς. Πολύ fun FPS παιχνίδι (και γενικότερα το series).

Το χαρακτηριστικό του ήταν οι πολύ ανοιχτές πίστες και οι ορδές από enemies/monsters να επιτίθενται (αν και είχε και κάποιες παραλλαγές του σκηνικού, traps και random spawns :P ).

Αν και έχω τις HD εκδόσεις δεν τις έχω παίξει μέχρι τέλους. Νομίζω ότι είναι αρκετά (αν όχι απόλυτα) πιστές στα αρχικά παιχνίδια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γενικά θα δεις και από βίντεο πως αν θες υπόθεση άστο. Αν θες 15000000 εχθρούς να έρχονται κατα πάνω σου και να πετάς πυραύλους τόμαχοκ για να σκοτώνεις 1000ους 1000ους τότε θα το γουστάρεις.

Σε νέους gamers νομίζω θα αρέσει, σε ποιο ώριμους νομίζω πλέον είναι πολύ βαρετό (no offense).

Πολύ χιούμορ αλλά πολύ επαναλαμβανόμενο από ένα σημείο και μετά.

Άσχετο, τερμάτισα και το Walking Dead. Ας το διάoλο...

...παραλίγο να με πάρουν τα ζουμιά στο τέλος.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

lol. Second Encounter. Πιθανότατα το καλύτερο της σειράς. Πολύ fun FPS παιχνίδι (και γενικότερα το series).

Το χαρακτηριστικό του ήταν οι πολύ ανοιχτές πίστες και οι ορδές από enemies/monsters να επιτίθενται (αν και είχε και κάποιες παραλλαγές του σκηνικού, traps και random spawns :P ).

Αν και έχω τις HD εκδόσεις δεν τις έχω παίξει μέχρι τέλους. Νομίζω ότι είναι αρκετά (αν όχι απόλυτα) πιστές στα αρχικά παιχνίδια.

ναι μωρέ encounter ήθελα να πώ αλλά μπερδεύτηκα :P

πολύ fun2play παιχνίδια 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω serious sam.1η-2α γυμνασίου στο νετ καφε 5-6 άτομα μαζί multiplayer και τα μυαλά στα κάγκελα!2 πράγματα μου έχουν μείνει στη μνήμη.Eνας τεράστιος γορίλας, η πυραμίδα στο τέλος και το γαμάτο ending.

 

Welcome to my humble home.

Yeah, well. I am here now!

We'll settle this once and for all!

You need to know something first...

Yeah?WHAT?!!

Sam... I... am...

...your... f...  (ΜΠΑΜ! ΜΠΑΜ! ΜΠΑΜ!)

Whatever...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωωω serious sam.1η-2α γυμνασίου στο νετ καφε 5-6 άτομα μαζί multiplayer και τα μυαλά στα κάγκελα!2 πράγματα μου έχουν μείνει στη μνήμη.Eνας τεράστιος γορίλας, η πυραμίδα στο τέλος και το γαμάτο ending.

 

Welcome to my humble home.

Yeah, well. I am here now!

We'll settle this once and for all!

You need to know something first...

Yeah?WHAT?!!

Sam... I... am...

...your... f...  (ΜΠΑΜ! ΜΠΑΜ! ΜΠΑΜ!)

Whatever...

πωωωωωωωωωωωω ρε φίλε εποχές! 

χαχα τι μου θύμησες! :D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έχω δει πολλές φορές αλλά δεν έχει τύχει να ασχοληθώ. Δηλαδή όλα αυτά που έχει είναι παλιά παιχνίδια? Κόσμο έχουν?

 

Το Serious Sam 3 δεν είναι και τόσο παλιό, του 2011 είναι. Για το multiplayer και αν έχει κόσμο δεν έχω ιδέα. Πάντως αυτό το thread στο Steam που είναι σχετικά πρόσφατο δεν είναι και τόσο ενθαρρυντικό. Φαίνεται ότι οι πιο πολλοί παίζουν Co-op και όχι Death Match στυλ multiplayer.

 

Πάντως το Serious Sam 3 υποστηρίζεται ακόμα γενικότερα, το τελευταίο update βγήκε στις 10 Μαΐου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Serious Sam 3 δεν είναι και τόσο παλιό, του 2011 είναι. Για το multiplayer και αν έχει κόσμο δεν έχω ιδέα. Πάντως αυτό το thread στο Steam που είναι σχετικά πρόσφατο δεν είναι και τόσο ενθαρρυντικό. Φαίνεται ότι οι πιο πολλοί παίζουν Co-op και όχι Death Match στυλ multiplayer.

 

Πάντως το Serious Sam 3 υποστηρίζεται ακόμα γενικότερα, το τελευταίο update βγήκε στις 10 Μαΐου.

 

Χμμ άστο αν είναι δεν νομίζω να τσιμπήσω. Έχω το CS:GO που έχω και φίλους που παίζουν για deathmatch και για co-op έχω αρκετά (L4D2, Borderlands). Ευχαριστώ για τις απαντήσεις!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σαν παιχνίδια ή σαν τιμή;

 

Σαν τιμή το Arkham City GOTY δεν πάει χαμηλότερα από 5,25€ (με δεδομένο ότι δεν θα έχουμε σύντομα price drop στην βασική τιμή που είναι 20,99€) διότι επωφελούμαστε (σαν Europe 2 ζώνη που είμαστε) και από τη χαμηλότερη τιμή από όλα τα άλλα regions (πλην Ρωσίας φυσικά) του Steam για το συγκεκριμένο παιχνίδι.

 

Π.χ το Amazon που λέει ο naruto14 το έχει 29,99$ με 75% έκπτωση πάει στα 7,49$ η μετατροπή σε ευρώ δίνει 5,72€.

 

Σαν παιχνίδια τα θεωρώ εξαιρετικά, με μπόλικο περιεχόμενο και είναι και πολύ καλά port, αρκεί να μην θες να τρέξεις το AC σε DX11 :D.

Σαν παιχνίδι , σαν τιμή φαίνεται να είναι μια χαρά ... 

Ωραία , μάλλον θα τα πάρω :P ευχαριστώ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...