Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

παιδιά αξίζει το πακέτο dungeon siege ?Tι λένε σαν παιχνίδια?

Σε μια προσπάθεια να παίξω online coop με 2 φίλους το 3, για να καταφέρουμε να τρέξουμε απλά το παιχνίδι, έπρεπε να αλλάξουμε τη τοποθεσία στα windows απο Ελλάδα σε USA. Μόνο έτσι κατάφερε να τρέξει.... Microsoft.... GFWL....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μέχρι τις 07/06 το ΝΒΑ 2Κ13 στα 8,79€.

 

http://uk.gamesplanet.com/buy-download-pc-games/NBA-2K13-3608-34.html

 

Και επίσης το Rayman Origins στα 7,69€ από GoG.

 

Σίγουρα θα το βρείτε αλλού φθηνότερα κάποια στιγμή αλλά στο GoG είναι εντελώς DRM Free και παίρνουμε και το εξαιρετικό soundtrack μαζί.

 

http://www.gog.com/gamecard/rayman_origins?pp=a93c168323147d1135503939396cac628dc194c5

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Btw, στο humble bundle 8, τα 4 νέα παιχνίδια είναι αυτή τη φορά για όσους έχουν δώσει (ή υποθέτω για όσους αυξήσουν την συνεισφορά τους) πάνω από το μέσο όρο.

 

Edit: άκυρο, δεν ισχύει για όσους έχουν πληρώσει από την πρώτη εβδομάδα.

Επεξ/σία από Praetorian
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, στο humble bundle 8, τα 4 νέα παιχνίδια είναι αυτή τη φορά για όσους έχουν δώσει (ή υποθέτω για όσους αυξήσουν την συνεισφορά τους) πάνω από το μέσο όρο.

 

Μπα φιλαρακι δεν ισχυει αυτο που λες, εγω εδωσα 1$ την πρωτη εβδομαδα και μου εδωσε και τα αλλα 4 με steam keys κτλπ. Νομιζω οτι αν δωσεις 1$ την πρωτη εβδομαδα παιρνεις και τα bonus τσαμπα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα φιλαρακι δεν ισχυει αυτο που λες, εγω εδωσα 1$ την πρωτη εβδομαδα και μου εδωσε και τα αλλα 4 με steam keys κτλπ. Νομιζω οτι αν δωσεις 1$ την πρωτη εβδομαδα παιρνεις και τα bonus τσαμπα.

 

Και μένα το ίδιο. Ισχύει τελικά αυτό που είχε πει ένα παιδί πιο πίσω, ότι οι πρώτοι αγοραστές θα λάβουν τα έξτρα κλειδιά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ωπα, σωστός. Και εγώ την πρώτη εβδομάδα το πήρα, και βλέπω ότι έχουν περάσει τα extras στο account μου, αλλά δεν ήρθε κάποια ενημέρωση οπότε δεν το είχα προσέξει. (Περίεργο, θα ορκιζόμουν ότι έκανα ένα search στη σελίδα μου με τα strings πριν και δεν είχα βρει resuts - τώρα βρίσκει). 

Για όσους το παίρνουν τώρα ισχύει ότι πρέπει να πληρώσουν πάνω από το ποσό που αναφέρουν στη σελίδα (κάπου $5.7)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα το ίδιο. Ισχύει τελικά αυτό που είχε πει ένα παιδί πιο πίσω, ότι οι πρώτοι αγοραστές θα λάβουν τα έξτρα κλειδιά.

 

ευχαριστω για το "παιδι"

για τα gift ισχυει το ιδιο?...

το εχει τσεκαρι κανενας?

 

δηλ. να παρω ενα gift στην αρχη και να το ενεργοποιησω μετα την εμφανιση των bonus παιχνιδιων...θα μου βγαλει τα bonus παιχνιδια? 

 

θεωρητικα "ναι" θα πει καποιος, ελα ομως που νομιζω οτι την πατησα καποια στιγμη...(ισως κανω λάθος)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το "παιδι"

για τα gift ισχυει το ιδιο?...

το εχει τσεκαρι κανενας?

 

δηλ. να παρω ενα gift στην αρχη και να το ενεργοποιησω μετα την εμφανιση των bonus παιχνιδιων...θα μου βγαλει τα bonus παιχνιδια? 

 

θεωρητικα "ναι" θα πει καποιος, ελα ομως που νομιζω οτι την πατησα καποια στιγμη...(ισως κανω λάθος)

 

σε προηγουμενα hb μου το ειχαν παρει σαν gift και οταν βγηκαν τα Bonus μου τα εδωσε, τωρα δεν ξερω αν εχει αλλαξει κατι. Το 8 το πηρα σε ενα φιλο με 1$ που ηθελε, και τον πικαρα εχθες γιατι νομιζει οτι επειδη εδωσε κατω απο το average δεν θα του τα δωσει. Δυστυχως ειναι εκτος αθηνων και δεν ξερει οτι λογικα του τα εδωσε οποτε περιμενω γελασω αυριο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το "παιδι"

για τα gift ισχυει το ιδιο?...

το εχει τσεκαρι κανενας?

 

δηλ. να παρω ενα gift στην αρχη και να το ενεργοποιησω μετα την εμφανιση των bonus παιχνιδιων...θα μου βγαλει τα bonus παιχνιδια? 

 

θεωρητικα "ναι" θα πει καποιος, ελα ομως που νομιζω οτι την πατησα καποια στιγμη...(ισως κανω λάθος)

 

Χαχα εντάξει ρε συ. Είμουν σχεδόν σίγουρος ότι ήσουν εσύ απλά δεν το έγραψα μην κάνω καμιά πατάτα :P. Ευχαρστούμε τον krokos λοιπόν! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω για το "παιδι"

για τα gift ισχυει το ιδιο?...

το εχει τσεκαρι κανενας?

 

δηλ. να παρω ενα gift στην αρχη και να το ενεργοποιησω μετα την εμφανιση των bonus παιχνιδιων...θα μου βγαλει τα bonus παιχνιδια? 

 

θεωρητικα "ναι" θα πει καποιος, ελα ομως που νομιζω οτι την πατησα καποια στιγμη...(ισως κανω λάθος)

 

 

Χαχα εντάξει ρε συ. Είμουν σχεδόν σίγουρος ότι ήσουν εσύ απλά δεν το έγραψα μην κάνω καμιά πατάτα :P. Ευχαρστούμε τον krokos λοιπόν! :)

 

#5582

#5590  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χαχα εντάξει ρε συ. Είμουν σχεδόν σίγουρος ότι ήσουν εσύ απλά δεν το έγραψα μην κάνω καμιά πατάτα :P. Ευχαρστούμε τον krokos λοιπόν! :)

πατατα εκανες που με εγραψες παιδι... ;)

 

edit: οντως προηγειται ο zizu

 

 

η CD Projekt RED  εστειλε και σε άλλους Invite για το redkit?

πρεπει να εγινε open beta...

ισως τωρα αξιωθώ και εγκαταστησω και το witcher 2...

 

(μαλλον εχει κανα μηνα και τωρα με θυμηθηκαν..μαλιστα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πατατα εκανες που με εγραψες παιδι... ;)

 

η CD Projekt RED  εστειλε και σε άλλους Invite για το redkit?

πρεπει να εγινε open beta...

 

ισως τωρα αξιωθώ και εγκαταστησω και το witcher 2...

 

Σε εμένα έστειλε πριν κάτι ώρες αλλά τα Mods που έχει είναι λίγα προς το παρόν. Ξεχωρίζει το Lykaon

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...