Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μου τη σπάει που δεν στέλνουν ενημερωτικό email. Εγώ τουλάχιστον δεν έχω λάβει κάτι.

 

Είχαν στείλει ότι την 1η Ιουνίου θα ανακοινωθεί το τελευταίο bonus, άμα έστελναν και σήμερα που ξεκλειδώθηκε αλλά και σε όλα τα υπόλοιπα bonus (9 στην προκειμένη περίπτωση), θα ήταν spammers... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το ότι ανακοίνωσαν στις 31 Μαιου οτι υπάρχει ένα ακόμα μπόνους δεν λέει κάτι. Δεν σημαίνει ότι θα ξεκλειδωθεί. Απλά πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερα να μας ενημέρωναν. Είμαι σίγουρος ότι το ίδιο έχει συμβεί και με παλαιότερα παιχνίδι που έχουν πάρει Greenlight στο Steam, αλλά δεν μας έχουν ειδοποιήσει για το κλειδί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αυτό ισχύει (νομίζω σε μένα έτυχε με ένα τιτλο από παλιό Indie Royale που πρόσφατα έγινε greenlit στο Steam). Ίσως θα μπορούσαν να στέλνουν ένα μηνιαίο newsletter για τέτοια πληροφορία (που δεν επείγει απαραίτητα) για να μη θεωρηθεί ότι κάνουν spam.
Τελευταία πάντως, (και καλώς) όλα αυτά προσφέρουν και σύστημα "βιβλιοθήκης" όπου μπορείς να δεις συνολικά τι έχεις αγοράσει -γιατί κάπου αρχίζουμε και χάνουμε την μπάλα.
Στο Humble Indie Bundle, είναι και πιο εύκολο να δεις τι έχεις κάνει activate σε Steam. Στα υπόλοιπα πρέπει να θυμάσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν έχετε παίξει το Metro 2033 (και είστε γρήγοροι), εδώ θα βρείτε 10 steam keys:

GDZYI-27F9R-MDQYH
3LZ35-LNBLJ-GEQMM
QJVKR-5H9PE-X469Q
INZI8-QLCX5-KAMDE
CEXNY-CDE4M-TARKA
ZDLBK-XLYP8-BR6FW
CICGP-BD695-HC500
AGQXK-JRZQB-QNTM8
T9VY0-VRY7X-8FBDV
WZ4TG-E8ZWL-WL4J6

 

Το βρήκα στο facebook απο την Razer Greece, εγω το εχω το παιχνίδι ηδη τώρα δεν ξέρω αν θα προλάβει κάποιος , ΒΙΑΣΤΕΙΤΕ

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Το Lucius από τους Bundle stars στα 2,75€

 

Τι λέει αυτό το παι(χνι)δάκι? Πάει καλά?

Από λίγο gameplay που έχω δει, το παιχνίδι έδειχνε βαρετό και με σχετικά ρηχό χιούμορ. Αλλά δεν μπήκα στη διαδικασία να μάθω την πλοκή του και το context οπότε ίσως να πέφτω έξω (ό,τι είδα πάντως δεν έμοιαζε με κάτι που θα ήθελα κάποτε να παίξω).

Τώρα τα 2,75€ ίσως δεν είναι άσχημη τιμή, αλλά θα πρότεινα να δεις λίγο από το gameplay πριν το πάρεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν λειτουργεί κανένα, αλλά να εισαι καλά

 

Όταν εκανα το post μετα απο 10 λεπτά ειχαν κανει ολοι ντού στο facebook και τα πήρανε :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Steam έχει υπάρξει σίγουρα sale 50%.

 

 

επειδη ειναι σχετικα προσφατο παιχνιδι (4 μηνων) ΔΕΝ εχει παιξει σε καποια πραγματικα καλη προσφορα ακομα (το 50% δεν ειναι και τιποτα ιδιαιτερο).....

Εγω στην θεση σου θα περιμενα...γιατι θα παιξει (και συντομα πιστευω-τουλαχιστον στο summer sale)

 

Ok, αποφάσισα να περιμένω λίγο για το summer sale. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Επίσης ευχαριστώ και για την ενημέρωση σχετικά με το [email protected] λίρες από το Game.co.uk. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ok, αποφάσισα να περιμένω λίγο για το summer sale. Ευχαριστώ για τις απαντήσεις.

Επίσης ευχαριστώ και για την ενημέρωση σχετικά με το [email protected] λίρες από το Game.co.uk. 

 

Σήμερα λογικά και το Steam θα το βγάλει σε έκπτωση (20.00μμ), μάλλον -66% όσο morrowind και oblivion τις προηγούμενες μέρες.

 

Πολλοί βέβεια λέμε υπομονή γιατί summer Sales μάλλον θα πάει -75% (επιτέλους!)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αν πάει 75% στο Summer Sale και το βασικό παιχνίδι και τα DLC τότε συμφέρει να το πάρεις πακέτο με τα DLC από το Steam αν πάει στα 66% (βασικό παιχνίδι και DLC) είναι οικονομικότερο να πάρεις την Legendary Edition στα 23€ retail από Amazon και ξεμπερδεύεις.

 

Πολλές φορές βέβαια το Steam βάζει μεγάλη έκπτωση στο βασικό παιχνίδι και μικρή ή καθόλου στα DLC σε αυτή την περίπτωση συμφέρει ακόμα περισσότερο η retail Legendary Edition.

 

Πάντα βέβαια με το δεδομένο ότι κάποιος θέλει και τα DLC για να έχει όλο το πακέτο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Βασικά αν πάει 75% στο Summer Sale και το βασικό παιχνίδι και τα DLC τότε συμφέρει να το πάρεις πακέτο με τα DLC από το Steam αν πάει στα 66% (βασικό παιχνίδι και DLC) είναι οικονομικότερο να πάρεις την Legendary Edition στα 23€ retail από Amazon και ξεμπερδεύεις.

 

Πολλές φορές βέβαια το Steam βάζει μεγάλη έκπτωση στο βασικό παιχνίδι και μικρή ή καθόλου στα DLC σε αυτή την περίπτωση συμφέρει ακόμα περισσότερο η retail Legendary Edition.

 

Πάντα βέβαια με το δεδομένο ότι κάποιος θέλει και τα DLC για να έχει όλο το πακέτο.

 

To είδα στο amazon αλλά νόμιζα πως είναι region locked οπότε και δεν έκανα την κίνηση. 23,42 και χωρίς κάποια έκπτωση. Άμα το βγάλει σε sale, θα το πάρουμε κοψοχρονιά

Μόλις είδα βέβαια πως η legendary είναι DVD και όχι digital

 

 

Τελικά μας trollαρε το Steam. Χαχα δεν έβαλε Skyrim

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο Bundle Stars http://www.bundlestars.com/?red 4,60E με:

  • Section 8
  • The First Templar
  • Legendary
  • Dream Pinball 3D
  • Disciples 3: Resurrection
  • Insecticide
  • Tropico Trilogy
  • Imperium Romanum: Gold Edition
  • Spacechem
  • Dino D-Day


Επίσης Ridge Racer Unbounded Full (με τα DLC) 6,25E http://se.gamersgate.com/DDB-RRUCP/ridge-racer-unbounded-full-pack-bundle

Το οποίο δεν ξέρω τι λέει σαν παιχνίδι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...