Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εχω μια ερωτηση για το humble bundle

Αν δωσω τωρα 1$ και παρω τα παιχνιδια μετα οταν βαλουν το bonus θα μπορω να δωσω οσα απομενουν για να περασω το average?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εχω μια ερωτηση για το humble bundle

Αν δωσω τωρα 1$ και παρω τα παιχνιδια μετα οταν βαλουν το bonus θα μπορω να δωσω οσα απομενουν για να περασω το average?

και γιατι να θες κατι τετοιο?

συνηθως οι early buyers παίρνουν και το bonus...

 

edit:

ξαναλεω οτι δεν ξερω τι γινεται στην περιπτωση gift

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τσίμπησα αυτο

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CJ8X24C/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

 

24€ για Skyrim με όλα τα DLC και τις αναβαθμίσεις. Καλή τιμούλα ή έχει παίξει και κάτι καλύτερο; Δεν ξέρω αν θα παίζει και μέσω steam....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα τσίμπησα αυτο

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00CJ8X24C/ref=oh_details_o00_s00_i00?ie=UTF8&psc=1

 

24€ για Skyrim με όλα τα DLC και τις αναβαθμίσεις. Καλή τιμούλα ή έχει παίξει και κάτι καλύτερο; Δεν ξέρω αν θα παίζει και μέσω steam....

 

Ειχε ανακοινωθεί αυτο οτι θα βγεί μεσα στον ιούνιο :) φυσιολογικά ναι θα παίζει και μεσω steam βάζωντας το key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν είχε το tales of monkey island το humble bundle αντί για το TWD ή το Back to the Future θα το τσιμπούσα διότι τα έχω και τα 2 :P

 

Μου φαίνεται θα αγοράζω μόνο ότι βγαίνει στο humble bundle από εδώ και πέρα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα μεγάλα παιχνίδια μπορεί κ να μην βγουν ποτέ στο hb. Περιμένω συντομα πάντως square enix...

Sent from my LG-E900

 

Τουλάχιστον indie φαίνεται πως δεν αξίζει να αγοράζεις πιο πριν ειδικά αν δεν έχεις σκοπό να το παίξεις άμεσα. Πχ το The Walking Dead το πήρα στα 12.5€ αλλά δεν το μετάνιωσα γιατί το έπαιξα αμέσως αφού το αγόρασα και άξιζε και με το παραπάνω τα λεφτά του.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον indie φαίνεται πως δεν αξίζει να αγοράζεις πιο πριν ειδικά αν δεν έχεις σκοπό να το παίξεις άμεσα. Πχ το The Walking Dead το πήρα στα 12.5€ αλλά δεν το μετάνιωσα γιατί το έπαιξα αμέσως αφού το αγόρασα και άξιζε και με το παραπάνω τα λεφτά του.

Δυστυχώς όλοι λίγο - πολύ πέφτουμε στην παγίδα και αγοράζουμε παιχνίδια που εν γνώσει μας δεν θα τα ακουμπήσουμε πριν περάσουν εβδομάδες - μήνες... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...