Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε αυτό απομένουν σχεδόν δύο μέρες ακόμα.

 

Έχουν προσθέσει τα δύο από τα τρία bonus ("Dracula Love Kills" (hidden object game) και "Journey to the Center of the Earth" (που έχει κλειδί και για gog.com). Το τρίτο bonus είναι το "Sherlock Holmes versus Jack the Ripper" που είναι το πρότελευταίο παιχνίδι της σειράς μέχρι τώρα (το πιο πρόσφατο είναι το "The Testament of Sherlock Holmes"). Το "ξεκλειδώνουν" στα 6000 sold bundles (όχι τόσο ανέφικτο) :)

 

Σαν παιχνίδια τι λένε γενικότερα?? (Για τα Nemesis, The Awakened & το 3ο bonus ενδιαφέρομαι κυρίως)

Σκέφτομαι να τσιμπήσω το πακέτο αλλά είμαι διστακτικός...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Moderators

Σαν παιχνίδια τι λένε γενικότερα?? (Για τα Nemesis, The Awakened & το 3ο bonus ενδιαφέρομαι κυρίως)

Σκέφτομαι να τσιμπήσω το πακέτο αλλά είμαι διστακτικός...

Έχω παίξει μόνο demo από το Nemesis και θυμάμαι μέτριες προς θετικές εντυπώσεις. Έχω πάρει το bundle λόγω της χαμηλής τιμής και γιατί κι εγώ περισσότερο αυτά ήθελα να τσεκάρω (Silver Earring, Nemesis, Awakened, και αν βάλουν και το Jack the Ripper θα είναι σούπερ).

Για το The Mystery of the Mummy, διαβάζω πολύ κακές κριτικές.

Τα hidden object games δεν με απασχολούν πολύ (Hound of Baskervilles, Persian Carpet, Dracula Love Kills).

 

Προσοχή όπως ανέφερα σε προηγούμενο post, κάποια παιχνίδια (πχ το Awakened) δεν υποστηρίζουν πλήρως Windows 7+.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είναι λάθος αλλά αυτή τη στιγμή το ολόφρεσκο The Night of the Rabbit έχει 9,99€ στο Steam αντί για 19,99€.

ειναι πιθανο να ειναι λαθος καθως στη ζωνη 1 εχει 20 € και αγγλια £16.99

οποτε οποιος το θελει αμεσα, ας το παρει γρηγορα γιατι παιζει να αλλαξει η τιμη

παντως  ειναι πολυ πιθανο σε καποιο summer sale να βγει με 75αρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://getfreesteamwalletcodes.com/?id=214635

 Παιδιά δεν ξέρω αν δουλεύει μόλις πιάσω τα 17 κλικ θα σας πω. 

Υποτίθεται με 17 κλικ παίρνεις 50$ gift card

 

Είχα μια κρυφή ελπίδα αλλά φυσικά μάπα το καρπούζι μην ασχολείστε καθόλου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παλι μας τρελανε το humble bundle

Adventure bundle ειναι. Αν περασετε το average σας δινει το the walking dead

 

Εχουμε και λεμε: 

 

The walking dead 

Back to the future the game

Sam and max the devils plauhouse

poker night at the inventory

wallace and gromits grand adventures

nelson tethers: puzzle agent

puzzle agent 2

hector badge of carnage

 

http://www.humblebundle.com/weekly

 

edit: Το average μολις ποσταρα το μηνυμα ηταν στα 5.68$. Μετα απο 3 λεπτα πηγε στα 3.68$ δηλαδη 2.86 ευρω περιπου. Το αγορασα αμεσως σε αυτη την τιμη. 

Σας δινει 2 κλειδια. Ενα για το walking dead και αλλο ενα για ολα τα υπολοιπα ως telltale games. Οποτε αν εχετε καποιο ηδη δεν θα μπορειτε να το δωσετε καπου

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τρεχάτε καινούργιο Weekly humble bundle

 

http://www.humblebundle.com/weekly

πάνω από το μέσο όρο ...Walking dead! Επίσης σχεδόν όλα (καλά τα μισά) Games της Telltale

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ δυνατό το humble το τσίμπησα χωρίς 2η σκέψη , και να φανταστεί κανεις οτι το walking dead το πήρα πριν μια εβδομάδα :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το μονο που μενει ειναι να βαλει καλο bonus στο κανονικο για να μας τρελανει. Βασικα δεν περιμενα να βαλει αυτη την εβδομαδα και αλλο weekly bundle

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τωρα το μονο που μενει ειναι να βαλει καλο bonus στο κανονικο για να μας τρελανει. Βασικα δεν περιμενα να βαλει αυτη την εβδομαδα και αλλο weekly bundle

Μας προετοιμάζει για το καλοκαίρι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...