Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Πάντως για όσους δεν ελέησε ο Κύριος, το φθηνότερο Football Manager 2013 το παίρνουμε από Gamefly <a href="http://www.gamefly.co.uk/Download-Football-Manager-2013/5004613/">στα 9,33€</a> με το κουπόνι "GFDMAY20UK".</p>

<p> </p>

<p>Αν τα βραζιλιάνικά σας είναι καλά και δεν φοβάστε να κολυμπήσετε στο άγνωστο τότε θα το βρείτε πολύ χαμηλότερα στο <a href="http://www.nuuvem.com.br/produto/922-football-manager-2013">nuuvem</a>. Νομίζω η ισοτιμία βγαίνει κάπου στα 7,55€.</p>

 

Μια χαρά ειναι το nuuvem. Με τον chrome γιά να βοηθάει με τα βραζιλιάνικα και το PayPal δεν φοβόμαστε τίποτα.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαρά ειναι το nuuvem. Με τον chrome γιά να βοηθάει με τα βραζιλιάνικα και το PayPal δεν φοβόμαστε τίποτα.

αν καποιος παει κατα βραζιλια ας παρει και το fifa 13 sta 3,78 eyro...(για origin -αλλιως θα ελεγε :

"Este conteúdo utiliza Steamworks e requer o aplicativo STEAM para ativação, download e instalação.")

μεταφραση:

"τον πουλοπουλο..για steam"

 

 

(αν θελει proxy και τι ακριβως κάνεις δεν θυμαμε..ρωτηστε τον squall)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επειδή έχασα λίγο την μπάλα με τόσες προσφορές αυτές τι μέρες ήθελα να ρωτήσω (αν και μάλλον όλο και κάπου πριν θα αναφέρθηκε) εάν αξίζει το: http://www.bundlestars.com/ καθώς αν και δεν τα γνωρίζω τα παιχνίδια που φανήκαν ενδιαφέροντα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να βγει ξέρω γω κανα humble bundle με Hitman, Sleeping Dogs και Tomb Raider :P

 

Βασικα τo sleeping dogs και το tomb raider τα ειχα τερματισει με την λογικη οτι δεν θα τα αγορασω μιας και ειναι ακριβα. Που να ηξερα οτι θα το ξεφτιλησουν τοσο με τις προσφορες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα τo sleeping dogs και το tomb raider τα ειχα τερματισει με την λογικη οτι δεν θα τα αγορασω μιας και ειναι ακριβα. Που να ηξερα οτι θα το ξεφτιλησουν τοσο με τις προσφορες...

 

Και εγώ πολλά παιχνίδια τα τερματίζω όπως και σένα αλλά τα αγοράζω αργότερα όταν τα βρω σε προσφορά αν μου άρεσαν. Και για συλλογή αλλά και για να υποστηρίξω τους devs (όχι οτι παιρνουν και τιποτα με 4 το hitman αλλα να χουμε να λεμε :P)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν καποιος παει κατα βραζιλια ας παρει και το fifa 13 sta 3,78 eyro...(για origin -αλλιως θα ελεγε :

"Este conteúdo utiliza Steamworks e requer o aplicativo STEAM para ativação, download e instalação.")

μεταφραση:

"τον πουλοπουλο..για steam"

 

 

(αν θελει proxy και τι ακριβως κάνεις δεν θυμαμε..ρωτηστε τον squall)

Θέλει proxy, ναι. Μόνο σε αυτό το topic πρέπει να έχουμε καμιά 30αριά οδηγούς για αγορές με proxy!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To tomb raider το τσίμπησε ηδη ενας φίλος και επωφεληθήκαμε και οι 2 απο το referal link με 2 euro o καθένας αν κανει καποιος φίλος σου register για πρώτη φορα και αγοράσει κατι :)

Οποτε αν κανει καποιος account και αγοράσει απο greengaming ας το πει  :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως εγώ θα ανάψω λαμπάδα σε αυτόν που σκέφτηκε πρώτος τα bundles! Να αγιάσει ο άνθρωπος. Αν τα παιχνίδια αυτά τα αγοράζαμε κανονικά θα είχαμε δώσει μια περιουσία.

 

ΥΓ Μια 50άρα τίτλους θέλω ακόμα και η ψηφιακή μου βιβλιοθήκη θα ξεπεράσει την... retail!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ενα δωρεαν (για μια μερα) indie παιχνιδακι που το ειχα βρει πολυ συμπαθητικο απο τα βιντεο, αλλα δεν μπορεσα να το παιξω ποτε ..δωστε του μια ευκαιρία....σας παιζει και ωραια μουσικη!!!!

 

Reprisal (drm free)

 

ριξτε και κανα θετικο vote εδω

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΥΓ Μια 50άρα τίτλους θέλω ακόμα και η ψηφιακή μου βιβλιοθήκη θα ξεπεράσει την... retail!

Άλλη αξία έχει όμως το retail και άλλη το digital copy. ;)

 

υγ : δεν μιλάω για αξία=κόστος

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι δεν το συζητώ. Αλλά σκέψου πόσο μ@λ@κ@ς ένιωσα όταν άνοιξα το κουτί του FIFA 13. Είχε το δισκάκι μέσα και ένα... φύλλο χαρτί! Και πλέον όλα τα παιχνίδια είναι έτσι. Καμία σχέση με το παρελθόν, ειδικά τα παιχνίδια για PC.

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι δεν το συζητώ. Αλλά σκέψου πόσο μ@λ@κ@ς ένιωσα όταν άνοιξα το κουτί του FIFA 13. Είχε το δισκάκι μέσα και ένα... φύλλο χαρτί! Και πλέον όλα τα παιχνίδια είναι έτσι. Καμία σχέση με το παρελθόν, ειδικά τα παιχνίδια για PC.

 

Τα περισσότερα δεν εχουν ουτε καν manual ετσι για το εφε ρε παιδί μου :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

E ναι δεν το συζητώ. Αλλά σκέψου πόσο μ@λ@κ@ς ένιωσα όταν άνοιξα το κουτί του FIFA 13. Είχε το δισκάκι μέσα και ένα... φύλλο χαρτί! Και πλέον όλα τα παιχνίδια είναι έτσι. Καμία σχέση με το παρελθόν, ειδικά τα παιχνίδια για PC.

Εντάξει δεν αξίζει καθόλου το retail μόνο για μεταπώληση κάτι λέει. Για ποδοσφαιράκια που δεν υπάρχει μεταπωλητική αξία είναι τελείως άχρηστο. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...