Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μπαααα αν μπεις από εδώ http://fm2013.nexway.com/qte.html?REF=754102&Code_TFR=jIIEf&Langue=en_GB&affil=25574

 ακόμα 1,89 το έχει.

 

Σ'εμένα το δείχνει 11.89.. Τέλος πάντων, εγώ το πρόλαβα! Για έναν φίλο μου ήθελα να πάρω και δεύτερο!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εμένα 1.89 το δείχνει αλλα οσοι το αγοράσατε ρίξτε παλι μιας ματιά μήπως σας χρέωσε 11.89 , αυτο το 1.89 ειναι πραγματικά τσάμπα ομως.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Άλλαξα browser, το έδειχνε 1.89 αλλά όταν ξαναέβαλα τα ίδια στοιχεία για να το ξαναπάρω, μάλλον εκεί μπλοκάρει...

Σου λέει Empty cart και όταν ξαναμπαίνεις στη σελίδα έχει αλλαγμένη τιμή στα 11.89€. Η αρχική χρέωση είναι σίγουρα 1.89!

Στέλνουν και αυτοί απόδειξη και το paypal με αυτό το ποσό!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όποιος το ανακάλυψε, απλά, κανονικός ντετέκτιβ :thumbs up:

 

Το πήρα περισσότερο από περιέργεια να δω τι παίζει. Είμαι και εγώ στο στάδιο της επιβεβαίωσης της αγοράς μέσω email. Άντε να δούμε τι θα γίνει στη συνέχεια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά εγώ στη φόρμα δεν έβαλα ακριβώς τα ίδια στοιχεία με το paypal αλλά μου ήρθε απλά στο μαιλ του paypal μου έχει την address μου uncofirmed ενώ σε άλλες αγωρές είναι confirmed.

την διευθυνση την έβαλα ίδια με το paypal απλά στο όνομα αντι για charalampos έβαλα haris. παρόλα αυτά το ενεργοποίησα το παιχνιδάκι και όλα κομπλέ.

πως και πως περίμενα αυτή την παιχνιδάρα αλλά με 50 ευρώ που είχε στο steam που να το αγωράσεις. πραγματικά χάρισμα η τιμή.!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το αγόρασα και εγώ και δεν μου ήρθε ο κωδικός. Πως κάνατε αίτηση για refund? Εννοειται το αγορασα μεσω paypal. Αν μπορει καποιος να με βοηθησει θα του ημουν υποχρεως μιας και δεν γνωριζω απο αυτα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το αγόρασα και εγώ και δεν μου ήρθε ο κωδικός. Πως κάνατε αίτηση για refund? Εννοειται το αγορασα μεσω paypal. Αν μπορει καποιος να με βοηθησει θα του ημουν υποχρεως μιας και δεν γνωριζω απο αυτα.

Να περιμένεις φίλε, αυτό κάνουμε όλοι. Στείλε ένα email στο customer support και περίμενε μέχρι το βράδυ να δεις τι θα γίνει. Αν δεν... τότε πάμε όλοι για dispute μέσω paypal.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω παντως παιζω και ονλαην που σημαινει οτι προλαβα χαχαχα

 

Μαλλον ισχυει αυτο που εγραψε καποιος απο πανω οτι η τιμη ειναι οντως 11,89, αλλα επειδη το ελληνικο σαητ εχει επιπλεον εκπτωση 10 ευρω το πηγε 1,89 χαχαχα Μετα απο την απομακρυνση απο το ταμειο ουδεν λαθος αναγνωριζεται...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι βλεπω το αλλαξανε στα 11.89, καλο δωρακι για οσους προλαβαν! Παντως και τα 2 που προλαβα, ενεργοποιηθηκαν κανονικα στο steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά το αγόρασα και εγώ και δεν μου ήρθε ο κωδικός. Πως κάνατε αίτηση για refund? Εννοειται το αγορασα μεσω paypal. Αν μπορει καποιος να με βοηθησει θα του ημουν υποχρεως μιας και δεν γνωριζω απο αυτα.

μην ανχωνεσε...ειμαστε αρκετοι "καμενοι"....εστειλα mail και περιμενω...θα ενημερωσω οταν με το καλο...

 

παντως κατι τετοια λαθη, ειναι που δινουν νοημα στην καθημερινοτητα μας...ασε που πουλαμε μαγκια και στον περιγυρο

"ποσο το πήρες? την πατησες... εγω εδωσα 2 ευρουλακια και τους ειπα να κρατησουν και τα ρέστα....."

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...