Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αξιζει?

Το εχει παιξει κανεις?

 

Δες κάποια βίντεο για να κρίνεις. Δεν θυμάμαι αν έχει demo. Εμένα προσωπικά μου αρέσει αλλά δεν είμαι ο μέσος χρήστης :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά μέχρι τέλος της εβδομάδας στο GoG.com - Η συλλογή της JoWood με έκπτωση 75% (ή 60% στους επί μέρους τίτλους):

 

* Alien Nation - $1,49

* Aquanox - $1,49

* Aquanox 2: Revelation - $1,49

* Chaser - $1,49

* Dark Fall: The Journal - $1,49

* Dark Fall 2: Lights Out - $1,49

* Gothic 2 Gold Edition - $2,49

* The Guild Gold Edition - $2,49

* The Nations Gold Edition - $1,49

* Neighbours from Hell - $2,49

* Painkiller Black Edition - $2,49

* Panzer Elite Special Edition - $1,49

* Spellforce Platinum - $2,49

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες αγόρασα το Arma 2 αλλά το Metro 2033 ενώ είχα ακούσει καλά λόγια, μου φάνηκε πολύ δύσκολο και δύστροπο... επίσης πολύ βαρύ... ισχύει ή είναι η κόπια μου;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες αγόρασα το Arma 2 αλλά το Metro 2033 ενώ είχα ακούσει καλά λόγια, μου φάνηκε πολύ δύσκολο και δύστροπο... επίσης πολύ βαρύ... ισχύει ή είναι η κόπια μου;

 

To Metro είναι απίστευτα βαρύ παιχνίδι και χρειάζεται τις τόπ κάρτες γραφικών για να παίζει ικανοποιητικά σε DX11. Με την 5850, που θεωρείται απο τις καλύτερες, σε DX11 δυσκολευόταν πάρα πολύ. Ήθελε 2 6950 σε Crossfire για να έρθει στα ισια του.

 

Αν το σύστημά σου δεν τραβάει, βάλτο σε DX10 ή ακόμα καλύτερα DX9 και θα σου παίζει μιά χαρά.

 

Τώρα για το θέμα δυσκολίας, το πρόβλημα κυρίως είναι στις stealth φάσεις. Εκεί βάλε τη δυσκολία μία βαθμίδα κάτω από αυτήν που παίζεις και όταν περάσεις το σημείο, ξαναβάλε τη δυσκολία στο κανονικό της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παίδες αγόρασα το Arma 2 αλλά το Metro 2033 ενώ είχα ακούσει καλά λόγια, μου φάνηκε πολύ δύσκολο και δύστροπο... επίσης πολύ βαρύ... ισχύει ή είναι η κόπια μου;

 

Και εγώ το είχα βρει κουραστικά δύσκολο σε αρκετά σημεία του και με ταλαιπώρησε μέχρι να το τελειώσω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καταφερα αγορασα το WH40k: retribution collectors edition μαζι με το Batman: Arkham Asylum (για PS3 αυτο) στην τιμη των 30 λιρων και τα 2 μαζι. Απο Zavvi.com σε μια δευτερα με διαφορες προσφορες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...