Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το Unmechanical σε Pay What You Want από το indiegamestand https://indiegamestand.com/

 

Αν δώσετε πάνω από 1$ παίρνετε κλειδί για steam & gog.

Το παιχνίδι αξίζει και με το παραπάνω!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι η συζήτηση για το ποιό είναι το καλύτερο bundle από όλα, όπως και η συζήτηση του γιατί ένα bundle δεν είναι το καλύτερο από όλα τα υπόλοιπα, δεν οδηγεί πουθενά, πέρα από το να έχουμε παρενθέσεις που ο καθένας περιγράφει τα γούστα του τελικά (σε ένα topic που δεν είναι για αυτό τον σκοπό).

 

Μου αρκεί που το Be Mine 8 αποδεικνύεται τελικά αρκετά καλό bundle για την (ελάχιστη ή και παραπάνω) τιμή του.

 

Θα μπορούσα να ζήσω και χωρίς τα σχόλια "όχι, είναι χάλια" (χωρίς κάποια παραιτέρω εξήγηση εκεί - και πάλι δεν είναι εξήγηση το ότι "άλλα bundles με άλλα παιχνίδια ήταν καλύτερα" ) ή "δεν το παίρνω" (who cares?) όταν γράφουμε για μια προσφορά. Γιατί δεν προσφέρει τίποτα στο topic, και περισσότερο με αποθαρρύνει (μιλώντας προσωπικά) από το να έρχομαι να γράφω για προσφορές που βρίσκω εδώ.

ΕΕΕ απλά συζήτηση να κάνουμε μωρέ :P Χωρίς λίγο off-topic πως θα υπάρξει φόρουμ?

Όπως τα λες πάντως, εξαιρουμένου τις συζήτησης αν είναι το καλύτερο bundle ever ή όχι, δεν παύει να είναι από τα πολύ καλά και είναι must buy. Το τσίμπησα από προχθές με το καλό.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά απο το Penny Arcade και την Zeboyd Games, εν'όψει της κυκλοφορίας του Rain-Slick Precipice of Darkness 4 το 3ο παιχνίδι της σειράς δωρεάν, σε Steam code.

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά απο το Penny Arcade και την Zeboyd Games, εν'όψει της κυκλοφορίας του Rain-Slick Precipice of Darkness 4 το 3ο παιχνίδι της σειράς δωρεάν, σε Steam code.

 

Tέλεια!! Και το γλυκοκοίταζα τελευταία...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά απο το Penny Arcade και την Zeboyd Games, εν'όψει της κυκλοφορίας του Rain-Slick Precipice of Darkness 4 το 3ο παιχνίδι της σειράς δωρεάν, σε Steam code.

 

 

Μου δίνει duplicate κωδικούς, ντροπή...

 

EDIT:

Μετά από 6 αποτυχημένες προσπάθειες δούλεψε τελικα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Γμτ, μαζεύονται... Μόνο αν κλωνοποιηθώ παίζει να τα τελειώσω όλα.

 

 Καλά εγώ πότε αγόρασα Witcher 2; Καλά καλά δεν έχω παίξει πάνω από μια ώρα το 1...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Να και μία φορά που εμείς οι φτωχοί συγγενείς απολαμβάνουμε ευνοϊκότερης τιμολογιακής πολιτικής από Άγγλους και Αμερικάνους αλλά και από την πλούσια Ευρώπη.

 

Προπαραγγελία του DARK από Steam μόνο 23,76€.

 

http://store.steampowered.com/app/225360/

 

Μόνο Ρωσία και Ουρουγουάη φθηνότερα.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

IMHO, για μενα που ειμαι νεος στα παιχνιδια και χωρις "προυπηρεσια", μου αρεσει που διαβαζω τα σχόλια εδω, ακομη και τα offtopic.

Ισως με αυτα τα σχόλια, να μαθαινουν κατιτίς και αλλα μελη... keep it up pls :-)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

έχω κουπόνι από το steam για -75% για το Total War Shogun 2, όποιος έχει steam και το θέλει, ας μου στείλει pm done

 

altaw8.png

Επεξ/σία από damastes
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...