Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Moderators

Το Groupees - Be Mine 8 bundle που τρέχει αυτό τον καιρό, και για περίπου 10 μέρες ακόμα, έχει προσθέσει στα bonus του (για $1 ή παραπάνω) το remake του Karateka (για Steam)

Βασικά δεν τα ξέρω τα υπόλοιπα παιχνίδια, ούτε έχω παίξει το remake του karateka (γιατί το gameplay που είδα δεν με εντυπωσίασε πολύ, ειδικά δεδομένου ότι το κλασσικό ήταν από τα πρώτα παιχνίδι που έπαιξα σε PC και ήθελα να δω πιο προσεγμένο remake (που θα έδινε και πιο πολύ βάθος/replayability στο παιχνίδι)). Τέλος πάντων για $1+ είναι πολύ καλή ευκαιρία για όποιον ενδιαφέρεται.

http://groupees.com/bm8

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Groupees - Be Mine 8 bundle που τρέχει αυτό τον καιρό, και για περίπου 10 μέρες ακόμα, έχει προσθέσει στα bonus του (για $1 ή παραπάνω) το remake του Karateka (για Steam)

 

Βασικά δεν τα ξέρω τα υπόλοιπα παιχνίδια, ούτε έχω παίξει το remake του karateka (γιατί το gameplay που είδα δεν με εντυπωσίασε πολύ, ειδικά δεδομένου ότι το κλασσικό ήταν από τα πρώτα παιχνίδι που έπαιξα σε PC και ήθελα να δω πιο προσεγμένο remake (που θα έδινε και πιο πολύ βάθος/replayability στο παιχνίδι)). Τέλος πάντων για $1+ είναι πολύ καλή ευκαιρία για όποιον ενδιαφέρεται.

 

http://groupees.com/bm8

 

Γενικότερα το bundle είναι πολύ καλό και αξίζει να δώσει κάποιος 5$ να τα πάρει όλα μαζί!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@kroko το chivalry έχω βαρεθεί να το ποστάρω ως προσφορά. Έπρεπε να το είχαν όλοι μέχρι τώρα. Άσε που τελευταία δεν έχει παίκτες.

 

Όσο για τα voucher, για οποιον δεν ξέρει, τα βγάζει το ιδιο το gmg, είναι τα ίδια και απλά αλλάζει τα παιχνίδια στα οποία είναι redeemable

Sent from my LG-E900

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

για οποιον ενδιαφερεται για  το Drakensang: The River of Time - $7.49

(που ειναι το επομενο παιχιδι απο αυτο sτο be mine)

 

το steam key επεσε και αυτο πλεον στα 3$- μετα τη λαικη κατακραυγη :P

 

αν και μη διαθεσιμο στο ευρωπαικο steam ενεργοποιειται κανονικα ως

 

Drakensang: The River of Time Retail

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νομίζω ότι και με την προσθήκη του Blades of Time Limited Edition το Be Mine 8 γίνεται ένα από τα καλύτερα bundles ever.

μπα...δεν συμφωνω...

κατι παλιοτερα humble bundle δεν παιζονταν...

 

gavros αυτο δεν θες να πεις και εσυ?...αν καταλαβα καλα

(οσο πας και γινεσαι και πιο λακωνικος..θα μπορουσες βεβαια να γραψεις και σκετο ..."γρρρρρρρρρ" να ταιριαζει και με την φατσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χάχαχα. Δυστυχώς εχεις δίκιο για την λακωνικοτητα αλλά ταίριαζε μια σύντομη αφοπλιστική απαντηση. Λογικά θα μπορούσα να βρω καλύτερη

Sent from my LG-E900

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με δεδομένο ότι τα περισσότερα indie χιτ παιχνίδια έχουν ήδη παίξει σε κάποιο bundle και ότι bundle σαν αυτό της (λίγο πριν την χρεωκόπια) THQ δεν συμβαίνουν κάθε μέρα, θεωρώ ότι το συγκεκριμένο που με 3,89€ παίρνεις:

  • Patrician IV - Steam Special Edition
  • Patrician IV - Rise of a Dynasty DLC
  • Slam Bolt Scrappers
  • Fairy Bloom Freesia
  • Fairy Bloom Freesia + Ether Vapor Remaster OST
  • Paranautical Activity
  • Radical Roach
  • Karateka
  • Blood Bowl® - Legendary Edition
  • Constant C
  • Blades of Time Limited Edition
  • Drakensang

Είναι εξαιρετικό.Διότι εκτός το ότι είναι πολύ φθηνό, μιλάμε για κάτω από 4€ έτσι, δεν έχει και κανένα εντελώς πατάτα παιχνίδι όπως συμβαίνει με τα περισσότερα bundle που βάζουν 1-2 χιτ και τα άλλα είναι για πέταμα. Συν ότι θα προστεθούν 1-2 ακόμα. Βεβαίως γνώμες είναι αυτές, ο καθένας αξιολογεί όπως νομίζει.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Με δεδομένο ότι τα περισσότερα indie χιτ παιχνίδια έχουν ήδη παίξει σε κάποιο bundle και ότι bundle σαν αυτό της (λίγο πριν την χρεωκόπια) THQ δεν συμβαίνουν κάθε μέρα, θεωρώ ότι το συγκεκριμένο που με 3,89€ παίρνεις:

  • Patrician IV - Steam Special Edition
  • Patrician IV - Rise of a Dynasty DLC
  • Slam Bolt Scrappers
  • Fairy Bloom Freesia
  • Fairy Bloom Freesia + Ether Vapor Remaster OST
  • Paranautical Activity
  • Radical Roach
  • Karateka
  • Blood Bowl® - Legendary Edition
  • Constant C
  • Blades of Time Limited Edition
  • Drakensang

Είναι εξαιρετικό.Διότι εκτός το ότι είναι πολύ φθηνό, μιλάμε για κάτω από 4€ έτσι, δεν έχει και κανένα εντελώς πατάτα παιχνίδι όπως συμβαίνει με τα περισσότερα bundle που βάζουν 1-2 χιτ και τα άλλα είναι για πέταμα. Συν ότι θα προστεθούν 1-2 ακόμα. Βεβαίως γνώμες είναι αυτές, ο καθένας αξιολογεί όπως νομίζει.

 

Η αλήθεια είναι πως τιμολογιακά τουλάχιστο το groupees πλέον έχει τις καλύτερες τιμές για το τι δίνει τελικά στο τέλος. Κάθε φορά μας φορτώνουν ένα κάρο bonus με τα 5$ fixed όριο. Το bundle ποιοτικά όχι δεν είναι ότι καλύτερο έχει βγει, θεωρώ ανώτερο τα be mine 6 (ceville, enclave, dawn of fantasy, two worlds epic edition).Στο τωρινό μόνο το drakensang νομίζω είναι ότι πιο ποιοτικό. Ενώ τα blades of time και blood bowl λίγο shovelware αν και με καλά γραφικά (υποκειμενικά πάντα). Για το patriots δεν έχω άποψη μιας και δεν το έχω παίξει. 

 

Σε καμία περίπτωση οι groupees δεν περάσαν, ούτε πρόκειται, τα humble bundle ποιοτικά (amnesia, bastion, dungeon defenders complete, braid, limbo, legends of grimrock, binding Isaac, lone survivor τι να λέμε τώρα) ακόμη και 1 από αυτά μόνο του φτάνει να κοντράρει ολόκληρο bundle των groupees. Δώσαμε 5,5€ μεν αλλά πήραμε πολυεδρικά διαμαντάκια.

Επεξ/σία από kamui
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Νομίζω ότι η συζήτηση για το ποιό είναι το καλύτερο bundle από όλα, όπως και η συζήτηση του γιατί ένα bundle δεν είναι το καλύτερο από όλα τα υπόλοιπα, δεν οδηγεί πουθενά, πέρα από το να έχουμε παρενθέσεις που ο καθένας περιγράφει τα γούστα του τελικά (σε ένα topic που δεν είναι για αυτό τον σκοπό).

 

Μου αρκεί που το Be Mine 8 αποδεικνύεται τελικά αρκετά καλό bundle για την (ελάχιστη ή και παραπάνω) τιμή του.

 

Θα μπορούσα να ζήσω και χωρίς τα σχόλια "όχι, είναι χάλια" (χωρίς κάποια παραιτέρω εξήγηση εκεί - και πάλι δεν είναι εξήγηση το ότι "άλλα bundles με άλλα παιχνίδια ήταν καλύτερα" ) ή "δεν το παίρνω" (who cares?) όταν γράφουμε για μια προσφορά. Γιατί δεν προσφέρει τίποτα στο topic, και περισσότερο με αποθαρρύνει (μιλώντας προσωπικά) από το να έρχομαι να γράφω για προσφορές που βρίσκω εδώ.

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...