Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Και επειδη γινεται ενας χαμος απο πακετα και προσφορες, 3 προτασεις μαζεμενες..

 

Xcom + NBA2K13 =16.24 ευρο (απο gmg για steam με code:GMG20-GGN5D-FC3NA)

 

tropico 4 complete=8 ευρο  (απο gmg για steam με code:GMG20-GGN5D-FC3NA)

 

Hitman ABSOLUTION=6 ευρο (απο gmg για steam με code:GMG20-GGN5D-FC3NA)
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

http://getloadedgo.com/

 

Choose any 2 games for only €18

 

 

Εμπιστο site θα λεγατε?

 

 

εχω αγοράσει πολλές φορές, την τελευταία φορά ήταν η προηγούμενη προσφορά παλι 2 games με 18€. μην το φοβάσαι καθόλου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Το πήρα!!! Σε ευχαριστώ!

δεν θα το μετανιωσεις (ειδικα για τα 6.9 ευρο που εδωσες)..

εγω τι να κανω που εχω το main game και δεν εχω τα dlc σε pc??

 

με βλεπω να το ξαναγοραζω τριτη φορα..(1 xbox complete game, 1 μονο το main game steam, και αλλη μια complete τώρα...)

 

EDIT: το MAFIA 2 τελικα εχει χωριστα κλειδια για καθε dlc και για το main game..

το extra κλειδι του main game θα τo βαλω στην αποθηκη

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Στο gamersgate, το Warlock: Master of the Arcane collection bundle (το παιχνίδι + soundtrack και όλα τα dcl) στα €9. 

 

Το προτείνω ανεπιφύλακτα σε όποιον του αρέσει το fantasy tb strategy. Δεν είναι το νέο Master of Magic, αλλά είναι μια πάρα πολύ αξιοπρεπής προσπάθεια και σε αυτά τα λεφτά αξίζει και με το παραπάνω.

 

Όλα τα επιμέρους στοιχεία επίσης έχουν 70% έκπτωση, αν θέλει κάποιος να συμπληρώσει το παιχνίδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πωπωπω, επαναληπτική καραμπίνα ο κρόκος. Δε προλαβαίνουμε... :-D Μην πάρει μπρος και ο greygore γιατί με βλέπω να βγαίνω στη ζητιανιά!

 

Μιάς και όλοι έχουν sales, τα spring sales του steam, πότε λέτε να γίνουν?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να αρχίσει και τίποτα εκπτώσεις το άμαζον...

Θα τις ξέρει καμιά βδομάδα πιο πριν  :P

 

Υ.Γ.

Ο Tony που ποστάρει τις προσφορές στο reddit παίζει να είναι συγγενής του  :mrgreen:  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νέες εβδομαδιαίες του Steam. Εγώ ψηφίζω Cave Story+ δαγκωτό!!!

 

Και indie bundle με θέμα τη μηχανή γραφικών που όλοι λατρεύουμε να μισούμε, την Unreal.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και που να αρχίσει και τίποτα εκπτώσεις το άμαζον...

Θα τις ξέρει καμιά βδομάδα πιο πριν  :P

 

Υ.Γ.

Ο Tony που ποστάρει τις προσφορές στο reddit παίζει να είναι συγγενής του  :mrgreen:  

 

φευγω διακοπες για πασχα, και θα ησυχασετε....(ειχα και λιχο χρονο παραπανω αυτη την περιοδο, αλλιως μουγκα)

 

Ξανακανω μια προταση...βαλτε υπογραφη τι παιχνιδια εχετε  (κλειδια που περισσεύουν) και τι θελετε..

 

Μπορει να βρω κατι σε καλη τιμη και να σας κανω "personal" προσφορες...(να δω τι αλλο θα κανω, personal lap dance?? )smiley-dance007.gif

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι νέες εβδομαδιαίες του Steam. Εγώ ψηφίζω Cave Story+ δαγκωτό!!!

 

Και indie bundle με θέμα τη μηχανή γραφικών που όλοι λατρεύουμε να μισούμε, την Unreal.

Τι αυτές είναι οι προσφορές μόνο για το Πάσχα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τι αυτές είναι οι προσφορές μόνο για το Πάσχα?

 

Το Steam έχει καθιερώσει εδώ και λίγους μήνες να βάζει και εβδομαδιαίας διάρκειας εκπτώσεις. Οι προσφορές αυτές ΔΕΝ έχουν σχέση με το γνωστό Steam Sale του Πάσχα (το οποίο να πω την αμαρτία μου δεν ξέρω αν θα έχουμε φέτος, μακάρι). Το ίδιο ισχύει και για το indie bundle είναι μία απλή promotion προσφορά του Steam σαν όλες τις άλλες.

 

Το πιο κοντινό που υπάρχει στο Steam Easter Sale είναι οι ανοιξιάτικες προσφορές του GamersGate... σελίδες επί σελίδων :)

 

Σήμερα έχουν το εξαιρετικό The Walking Dead σε ημερήσια προσφορά εκεί (μεγαλύτερη δηλαδή έκπτωση από το συνηθισμένο), ενώ υπάρχουν και κάποια εξαιρετικά bundle, για να μην αποκτήσει το post διαστάσεις μαμούθ δες εδώ μία μικρή ανάλυση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...