Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

^ ούτε εγώ βρήκα κάτι αξιόλογο...

επίσης δεν έχει ιδιαίτερα καλές τιμές

Καλά το Crysis 3 μπαίνει στο uPlay και δεν μπαίνει στο steam? Πραγματικά πολύ ενοχλητικό να υπάρχουν τόσες πολλές ψηφιακές πλατφόρμες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καλό να υπάρχουν καθαρά και μόνο για τις τιμές. Αλλά δυστυχώς πρέπει να γεμίζεις τον υπολογιστή σου με 40 προγράμματα.

Εγώ θέλω να έχω τα παιχνίδια μου συγκεκριμένα σε μια πλατφόρμα. Έχεις δει εσύ προσφορές σε uPlay και Origin ανάλογες του Steam? Φαντάσου τι θα γινόταν αν όλα τα παιχνίδια βρίσκονταν στο steam. Ακόμα πιο φθηνά θα μας έβγαιναν...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να έχω τα παιχνίδια μου συγκεκριμένα σε μια πλατφόρμα. Έχεις δει εσύ προσφορές σε uPlay και Origin ανάλογες του Steam? Φαντάσου τι θα γινόταν αν όλα τα παιχνίδια βρίσκονταν στο steam. Ακόμα πιο φθηνά θα μας έβγαιναν...

 

Ωραιο θα ηταν να ειναι ολα σε μια πλατφορμα, θα προτιμουσα το steam φυσικα, αλλα μετα θα μιλαμε για μονοπωλιο και δεν μου ακουγεται καλα

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ θέλω να έχω τα παιχνίδια μου συγκεκριμένα σε μια πλατφόρμα. Έχεις δει εσύ προσφορές σε uPlay και Origin ανάλογες του Steam? Φαντάσου τι θα γινόταν αν όλα τα παιχνίδια βρίσκονταν στο steam. Ακόμα πιο φθηνά θα μας έβγαιναν...

Κοιταξε..το μονοπωλιο γενικα δεν ειναι οτι καλυτερο, και ο ανταγωνισμος ειναι υπερ του πελατη.

Δειτε στα sales πως ζοριστηκε η Valve με την επιθετικη πολιτικη του amazon.com και αρχισε να ριχνει και αυτη τις τιμες (παντως στις γιορτες amazon-steam 1-0)

 

Τώρα για προσφορες σε uplay και origin, και επειδη ειμαι παλια καραβανα , εχουνε πεσει κατι ξεγυρισμενες απο εκει που δεν το περιμενεις (αν και γενικα οντως δεν ριχνουν τις τιμες).

 

Να σαν χθες ητανε, το λεω και δακρύζω, που πηρα Driver sf, Hawk2, Dust, Silent hunder 5 με 0.9 ευρο το ενα, μεσα απο το uplay store..

 

Ενω και οι τιμες του amazon.com σε πολλα origin games δεν παιζονταν (dead space 1+2=4 ευρο, dragon age complete=7-8 ευρο-πηγε και πιο κατω κλπ)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιταξε..το μονοπωλιο γενικα δεν ειναι οτι καλυτερο, και ο ανταγωνισμος ειναι υπερ του πελατη.

Δειτε στα sales πως ζοριστηκε η Valve με την επιθετικη πολιτικη του amazon.com και αρχισε να ριχνει και αυτη τις τιμες (παντως στις γιορτες amazon-steam 1-0)

 

Τώρα για προσφορες σε uplay και origin, και επειδη ειμαι παλια καραβανα , εχουνε πεσει κατι ξεγυρισμενες απο εκει που δεν το περιμενεις (αν και γενικα οντως δεν ριχνουν τις τιμες).

 

Να σαν χθες ητανε, το λεω και δακρύζω, που πηρα Driver sf, Hawk2, Dust, Silent hunder 5 με 0.9 ευρο το ενα, μεσα απο το uplay store..

 

Ενω και οι τιμες του amazon.com σε πολλα origin games δεν παιζονταν (dead space 1+2=4 ευρο, dragon age complete=7-8 ευρο-πηγε και πιο κατω κλπ)

Έστω πως βρίσκεις και κάποια παιχνίδια από τις άλλες πλατφόρμες σε καλές τιμές. Γιατί όμως να μην έχω όλα τα παιχνίδια μαζεμένα κάπου και να έχω 10 λογαριασμούς σε κάθε platform και να πρέπει να ξανακάνω add όλους τους φίλους στο καθένα? Αυτό είναι το πιο ενοχλητικό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

explain yourself

 

To περασμένο καλοκαίρι, το είχε ξετρυπώσει ο Naruto  ;)

 

Στο Steam έχει Dragon Age : Origins - Ultimate Edition στα 7.5 ευρώ!!! http://store.steampowered.com/app/47810/?ddmwm

 

Επίσης, νέο indiegala weekly με πολύ καλούς τίτλους στα ~2.50$ http://www.indiegala.com/weekly#.UXbIEj5vLHY

 

Υ.Γ. @Praetorian 

Λες το Cognition Episode 2 να παίξει και σε κανένα indiegamestand για εμάς που έχουμε ήδη το πρώτο??

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...