Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

The book of Unwritten Tales μόνο στα 5 δολάρια από το gog.com. Ευκαιρία για όποιον του αρέσουν τα adventure γιατί είναι φοβερό game

 

http://www.gog.com/gamecard/the_book_of_unwritten_tales?utm_source=Twitter&utm_medium=social_media&utm_content=indie_gem&utm_campaign=book_of_unwritten_i_gem&pp=904f2cc1c3677bb35876e91f4716341c06769cc6

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

και για μενα το ΒOUT ειναι ισως το καλυτερο adventure που εχει βγει μετα τα 90s, πραγματικα εξαιρετικο

 

 

 

 

 

------------------------

The Dungeons & Dragons Anthology: The Master Collection

http://www.gamersgate.com/DDB-DBAMC/dungeons-and-dragons-anthology-the-master-collection

 

 

Bundle Includes:

 

Baldur’s Gate 1 & 2 + Expansions [Average Metacritic: 91%] “…reigns supreme over every RPG currently available, and sets new standards for those to come“ – PC Gamer Developer: Bioware

 

Icewind Dale 1 & 2 + Expansions [Average Metacritic 85%] “Once in a while, a game comes along that completely takes over your life. “ – IGN

 

Planescape: Torment [Metacritic 91%] “Is it possible for a computer game to have the intellectual heft and emotional impact of a good book while remaining as captivating as a well-paced film? If so, the first candidate may well be Planescape: Torment. . “ – New York Times

 

The Temple of Elemental Evil [Metacritic 71%] “A rock-solid RPG that faithfully re-creates a classic adventure.“ – Gamespy

 

 

  • DRM:DRM Free
System Requirements
  • OS: Windows XP/ Vista/ Windows 7 (Not for all Baldur's Gate games)

 

+ use coupon “elder-geek.com”.

 

 

μια χαρα τιμουλα

Επεξ/σία από rofl
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν το πρόλαβα τελικά  :X Νόμιζα ότι θα κρατούσε μέχρι αύριο...

 

Βρήκα αυτό το πακέτο και φαίνεται να περιλαμβάνει αξιόλογα παιχνίδια και σε καλή τιμή..

http://www.gamersgate.com/DDB-DBAMC/dungeons-and-dragons-anthology-the-master-collection

 

Σε όσους τα εχετε δοκιμάσει πως σας φαίνεται?? Για κάποιον που δεν έχει παίξει κανένα από αυτά τα games, αξίζει να το αγοράσει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

[...]

 

Σε όσους τα εχετε δοκιμάσει πως σας φαίνεται?? Για κάποιον που δεν έχει παίξει κανένα από αυτά τα games, αξίζει να το αγοράσει??

 

Αν σ αρέσουν τα (DnD) RPG και δεν έχεις θέμα με τα γραφικά, αξίζει με τα 1000.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν σ αρέσουν τα (DnD) RPG και δεν έχεις θέμα με τα γραφικά, αξίζει με τα 1000.

 

Δεν έχω ξαναπαίξει κάποιο DnD στο παρελθόν για να ξέρω.

 

Τα καλά γραφικά μου αρέσουν αλλά οκ, αν είναι τύπου Diablo 2 (σε γραφικά αλλά και σε ποιότητα παιχνιδιών) τότε δεν με πειράζει καθόλου...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πανε καλα αυτοι στα bundles...

 

Indie gala MASS EFFECT bundle

 

δωστε πανω απο τον μεσο ορο (καπου στα 5$ αλλα αλλαζει συνεχως) και παρτε το indie game, Mass Effect 2 για Origin :confused:

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:whistle:  την ea καπου την εχω ξανακουσει (νομιζω) πρεπει να χει βγαλει κι αλλα παιχνιδια

 

 

σιγα σιγα νομιζω οτι  πολλοι publishers θα μπουν στο παιχνιδι των bundles

αλλα απο την καταραμενη δεν το περιμενα ποτε :blink:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και αυτό το σήμα του Origin μου κάθεται στο λαιμό! Επίσης που είναι το 1?

σε επομενο bundle  :-D

 

ή λες να βγει στα παιχνιδια που εμφανιζουν αργότερα (2nd week) στο bundle ??? (λεμε τωρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 Επίσης που είναι το 1?

 

Λοιπόν, επειδή οι περισσότεροι δεν τα ξέρουν, τα δικαιώματα του πρώτου (ως indie game που είνα) τα είχε ένα ιρλανδικό studio, το οποίο έκλεισε και υπάρχει θέμα πλέον... lol  :P

 

Τι τραγικοί που είναι αυτοί ρε παιδιά. Μας έβγαλαν και ανεξάρτητο στούντιο την ΕΑ  :blink:

 

Αν σ αρέσουν τα (DnD) RPG και δεν έχεις θέμα με τα γραφικά, αξίζει με τα 1000.

 

Τελικά είδα βιντεάκια στο youtube και μου άρεσαν πάρα πολύ!!

Πάω να τα χτυπήσω  :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...