Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

τι προβλημα εχεις με το update της τριτης?

 

 

και το μαη θα βγει νεος χαρακτηρας

το 4o dlc τελος Ιουνη

 

παντως εγω τριτο playthrough μεxρι να τελειωσουν με τα Lvl cap δεν ξεκιναω

να  σκιστω για να βρω quest rewards +  Unforgiven lvl 61(pearlescent) και μετα να ανεβουμε παλι μεχρι 69 .

ετσι κι αλλιως λογικα το 61 θα το πιασω  και στο 2ο Playthrough με το 4o dlc

 

 

 

 ενα update την τριτη (μου εχει βγαλει την πιστη), θα βγει και τον μαιο το 4ο dlc και ενω στο εξωτερικο το ξερουν και ασχολουνται - ασχοληθηκαν εδω κανεις. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

τι προβλημα εχεις με το update της τριτης?

 

 

και το μαη θα βγει νεος χαρακτηρας

το 4o dlc τελος Ιουνη

 

παντως εγω τριτο playthrough μεxρι να τελειωσουν με τα Lvl cap δεν ξεκιναω

να  σκιστω για να βρω quest rewards +  Unforgiven lvl 61(pearlescent) και μετα να ανεβουμε παλι μεχρι 69 .

ετσι κι αλλιως λογικα το 61 θα το πιασω  και στο 2ο Playthrough με το 4o dlc

 

ειναι δυσκολο ρε. Ενα οπλο δεν εχω που απο οτι διαβαζω χρειαζεται και δεν παω να το παρω γιατι πρεπει να το αγορασω αφου φαρμαρω. Αλλα επειδη ειμαι κοντα στο 61 λεβελ και εχω μαθει να τους σκοτωνω ευκολα δεν χρειαζεται. Παραμενει δυσκολο ομως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:-)  α νομιζα οτι ειχες κανα θεμα

απο δυσκολια σε νιωθω και χωρις να χω παιξει το 3ο,παιζει να χω παρει και 7 second wind  μεσα σε 1 λεπτο τοσο ξυλο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμφιβαλω αν καποιος Ελληνας εχει ασχοληθει με το borderlands 2 εκτος απο εμενα

 

70 ώρες στο Borderlands 1 πειρατικό

106 ώρες στο Borderlands 1 αυθεντικό με όλα τα DLCs

Όλες οι ώρες αποκλειστικά σε single player (ψέματα, έχω παίξει κάνα 10-ωρο με τον κουμπάρο μου co-op)

 

Αυτή τη στιγμή είμαι στις 50 από τις 200 ώρες που θα διαθέσω στο Skyrim και μετά ακολουθεί το Borderlands 2 + DLCs το οποίο είναι ήδη προεγκατεστημένο και το οποίο εννοείται ότι θα τερματίσω 2 φορές. Ίσως μετά το Skyrim να κάνω ένα διαλειματάκι με το Tomb Raider που είναι ακόμα στη ζελατίνα του, αλλά πιό πολύ καίγομαι για το Borderlands 2.

 

Όμοια πόρωση έχει συνάδελφος στη δουλειά, που έχει τα παιχνίδια στο XBOX360.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης το Pid σε PayWhatYouWant Giveaway από το IndieGameStand https://indiegamestand.com/

 

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον παιχνιδάκι και για όσους πληρώσουν πάνω από 1$ δίνει και steam key!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Επίσης το Pid σε PayWhatYouWant Giveaway από το IndieGameStand https://indiegamestand.com/

 

Φαίνεται πολύ ενδιαφέρον παιχνιδάκι και για όσους πληρώσουν πάνω από 1$ δίνει και steam key!!

Τελευταία το giveaway του indiegamestand δίνει και key για το gog.com :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελευταία το giveaway του indiegamestand δίνει και key για το gog.com :)

 

Nαι, έδωσε και στο waking mars που είχες ποστάρει (και αγόρασα).

 

Γενικότερα, το indiegamestand έχει βάλει πολλά διαλεκτά παιχνίδια τελευταία!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

To Pid φαίνεται εξαιρετικό. Μου θυμίζει κατά κάποιο τρόπο το Limbo.

 

Τα κλειδιά στο GoG τελείωσαν! Περιμένουν άλλα...

Πρέπει να λύθηκε το πρόβλημα, γιατί μόλις  ξαναδοκίμασα, και εμφανίστηκε το key :)

 

Πάντως στο IGS δίνουν ένα PCPid1.2 ενώ στο gog.com έχουν ένα 2.1.0 installer (και ένα 2.0.2 patch που υποθέτω ότι δεν χρειάζεται/είναι για παλιότερη έκδοση). 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως στο IGS δίνουν ένα PCPid1.2 ενώ στο gog.com έχουν ένα 2.1.0 installer (και ένα 2.0.2 patch που υποθέτω ότι δεν χρειάζεται/είναι για παλιότερη έκδοση). 

το gog  παντα στα παιχνιδια χρησιμοποιει εσωτερικη αριθμηση που δεν εχει σχεση με την official

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ολα τα stalker για 6.25 ευρο (δεν ειναι για steam-καποια tages, καποια drm free-απο gamersgate)..

 

για οποιον δεν εχει το Pripyat και εχει καποιο απο τα άλλα, να παρει την loyalty edition (πιο φθηνη...βγαινει 3 ευρο--δεν ξερω αν δουλευει και με steam stalker)..

 

και μην ξεχασετε τα mods (στα γραφικα κανουν φοβερη δουλεια--μέρα με την νύχτα)..

 

Απλα να ξερετε οτι πιο φθηνα ΔΕΝ προκειται να τα βρειτε..

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...