Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κουπονάκι για το Sniper Ghost warrior Gold edition 90% από alienware arena. Διαρκεί 1 χρόνο οπότε το κρατάμε μόλις βγει το Game σε έκπτωση και χτυπάμε από πάνω άλλα 90%. Άλλωστε δεν πρέπει να αξίζει και πολλά πολλά.

 

http://na.alienwarearena.com/deal/90-off-sniper-ghost-warrior-1

Ωραίος φίλε ευχαριστώ! Ήδη μπορούμε να το πάρουμε με 1 ευρώ αλλά επειδή είμαστε τσαμπατζίδες περιμένουμε προσφρά :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωραίος φίλε ευχαριστώ! Ήδη μπορούμε να το πάρουμε με 1 ευρώ αλλά επειδή είμαστε τσαμπατζίδες περιμένουμε προσφρά :P

 

ευχαριστω... 

naruto εχεις πολυ δικιο. σιγα μην το παρω με 1 ευρω. αμα δεν παει μισο ευρω δεν το περνω :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ευχαριστω... 

naruto εχεις πολυ δικιο. σιγα μην το παρω με 1 ευρω. αμα δεν παει μισο ευρω δεν το περνω :P

Τι μισό, να το βάλουν στα 75% να πάει στα 2.5Ε και με 90% επιπλέον έκπτωση να το πάρουμε στα 0.25€ :D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.game.co.uk/en/borderlands-2-186830?attributeName1=Catalog_GameSalesCatalog_EN_GB&pageSize=20&provenance=Download&categoryIdentifier=402102&attributeValue1=4294963365

 

Borderlands 2 10.20 λίρες (12.02 ευρώ σύμφωνα με xe.com).

Επεξ/σία από kamui
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παρτε και ενα Borderlands 2 seasson pass για 7.8 ευρο , για να το εχετε ολοκληρωμενο..

(απο amazon.com...προσοχη:διαβαστε για τυχον region locked στα σχολια, αν και δεν διαβασα/εχω ακουσει τιποτα τετοιο)

 

τα δίνει και ολα μαζι στα 19 και κατι ευρο

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μωρε το borderlands δεν ειναι region locked

 

αλλα το dead island που ειναι το weekly deal ειναι κλειδωμενο 

μην το αγορασει κανενας και κλαιει μετα...

 

 

πολυ καλη η τιμη του bundle 

το season pass περιλαμβανει περα απο τα 4 campaigns και τo Borderlands 2: Ultimate Vault Hunters Upgrade Pack οποτε πλεον μετραει.

με την ανοδο του lvl cap 50>61 την τριτη  ειναι καλη στιγμη να ξεκινησει κανεις b2 B)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

απο amazon.com...προσοχη:διαβαστε για τυχον region locked στα σχολια, αν και δεν διαβασα/εχω ακουσει τιποτα τετοιο)

 

Δεν είναι region-locked, έκανε activate μια χαρά στο Steam account μου :).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αμφιβαλω αν καποιος Ελληνας εχει ασχοληθει με το borderlands 2 εκτος απο εμενα

πραγματικα, δεν ξερω γιατι, αλλα ενω το εχω, δεν το εχω ακουμπησει/εγκαταστησει...

 

με κουραζει μονο και στην σκέψη..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πραγματικα, δεν ξερω γιατι, αλλα ενω το εχω, δεν το εχω ακουμπησει/εγκαταστησει...

 

με κουραζει μονο και στην σκέψη..

 

Εισαι ο krokos, φυσικα και θα το εχεις. Δεν αμφεβαλλα στιγμη. 

Μπορει να το εχουν καποιοι, αλλα γενικα αν ρωτησω φιλους μου να μου πουν τι ξερουν για το borderlands δεν θα ξερουν καν τι ειναι. Ειναι τρομερο παιχνιδι, στο steam παιζουν πολλοι, βγηκε ενα update την τριτη (μου εχει βγαλει την πιστη), θα βγει και τον μαιο το 4ο dlc και ενω στο εξωτερικο το ξερουν και ασχολουνται - ασχοληθηκαν εδω κανεις. Δεν εχω βρει Ελληνα που να παιζει. Ηξερα καποια παιδια αλλα μετα απο κατι ωρες το παρατησαν

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσφορά Σ/Κ απο GetGames, Get Re-Loaded με 2 παιχνίδια της επιλογής σας για €8.

 

Περιλαμβάνει επιλογές μεταξύ:

 

* Mafia 2

* Darksiders 2

* Spec Ops: The Line

* Serious Sam 3

* Batman: Arkham Asylum GOTY Edition

* Batman: Arkham City

* Deus Ex: Human Revolution

* Civilization V

* Operation Flashpoint: Dragon Rising

* Just Cause 2

* Borderlands: GOTY Edition

* LEGO: Harry Potter Years 5-7

* DiRT 2

* Quantum Conundrum

 

Όλα τα παιχνίδια δίνονται ως Steam codes. Η προσφορά λήγει Δευτέρα 8/4/2013, 19:00.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν εχω βρει Ελληνα που να παιζει. Ηξερα καποια παιδια αλλα μετα απο κατι ωρες το παρατησαν

Εγω παράτησα το 1ο, μετά από 40+ ώρες. Μετά τα αγαπημένα fallout και elder scrolls, δεν έχω ξαξασχοληθεί άλλο τόσο χρόνο με παιχνίδι.

Το 2ο, το ξεκίνησα πριν 2 βδεομάδες, και είναι κόλλημα

 

 

Το GOG.com έχει 10 D&D Games (PC Digital Download) για $21.

 

Includes:

Baldur's Gate 2 Complete

Baldur's Gate: The Original Saga

Icewind Dale Complete

Icewind Dale 2 Complete

Forgotten Realms: Demon Stone

The Temple of Elemental Evil

Planescape: Torment

Neverwinter Nights: Diamond Edition

Neverwinter Nights 2: Complete

Dungeons & Dragons: Dragonshard

 

 

http://www.gog.com/promo/hasbro_stacking_weekend_promo_050413?pp=d051bf1ddf82f79c6af34f7f4e59707f081296ad

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...