Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Σε προσφορά το Metro 2033 στα 4,75 από steam,νομίζω καλή τιμή.

 

To έχει βάλει και -75% κατά καιρούς, ενώ, πριν κάτι μήνες το έδιναν και δωρεάν από FB...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το metro 2033 μονο -75% το εβαζαν. μαλλον επειδη το πηρε αλλη εταιρεια νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει

με humble bundle απογοητευτηκα. 

Bioshock 1+2 2.99 λιρες εδω http://www.gamefly.co.uk/Download-BioShock-and-BioShock-2-Bundle/5005647/

ξερετε αμα ειναι για steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βασικα το metro 2033 μονο -75% το εβαζαν. μαλλον επειδη το πηρε αλλη εταιρεια νομιζει οτι μπορει να κανει οτι θελει

με humble bundle απογοητευτηκα. 

Bioshock 1+2 2.99 λιρες εδω http://www.gamefly.co.uk/Download-BioShock-and-BioShock-2-Bundle/5005647/

ξερετε αμα ειναι για steam?

 

Λίγο που είχα διαβάσει στο reddit είδα ότι δεν είναι για steam, δυστυχώς...

Το humble γιατί σε χάλασε??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λίγο που είχα διαβάσει στο reddit είδα ότι δεν είναι για steam, δυστυχώς...

Το humble γιατί σε χάλασε??

 

το killing floor το εχω, μαζι με ολα τα dlc οποτε να δωσω 1 ευρω για 2 παιχνιδια αδιαφορα που δεν θα παιξω; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγώρασα το bundle,μια απορία είναι και τα 2 online? έχουν κάποιο νόημα/σκοπό ή μπαίνεις και απλά σκοτώνεις?

ποιό να κάνω install πρώτα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και τα δύο στηρίζονται στο multiplayer με το δεύτερο, όμως, να έχει και single player κομμάτι.

Το θέμα είναι ότι δεν ξέρω αν υπάρχει ακόμα αρκετός κόσμος να παίζει το πρώτο...

Εγώ θα ξεκινούσα από το πρώτο για να πάρω μια ιδέα και μόνο και μετά θα πήγαινα στο δεύτερο για να παίξω κανονικά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

το αγώρασα το bundle,μια απορία είναι και τα 2 online? έχουν κάποιο νόημα/σκοπό ή μπαίνεις και απλά σκοτώνεις?

ποιό να κάνω install πρώτα?

 

είναι σαν αν ρωτάς για ποιο λόγο το 90% των Online/multiplayer fps games έχει επιτυχία. counter strike, unreal (tournament), tf2 κλπ κλπ. Απλά σκοτώνεις και χαίρεσαι.

 

Old Schoolάδες, κονσολάδες ενωθείτε! Ήρθε και το bundle για όσους αγαπάμε την γενιά των 8-bit γραφικών

 

Retro Groupee Bundle

  1. Forceline      
  2. Dead Pixels      
  3. 8-Bit Commando      
  4. Smooth Operators      
  5. Bleed      
  6. Anodyne      
  7. Sylia (Πάει για ξεκλείδωμα)

Για 3 δολάρια λέει το bundle + ότι ξεκλειδώσει από εδώ και πέρα. Το κρίμα ίσως είναι πως μόνο 2 είναι για steam, αν και τα υπόλοιπα είναι για Desura

Επεξ/σία από kamui
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το αγώρασα το bundle,μια απορία είναι και τα 2 online? έχουν κάποιο νόημα/σκοπό ή μπαίνεις και απλά σκοτώνεις?

ποιό να κάνω install πρώτα?

Πρωτα βαλε το Killing Floor(αν το αγορασες) μετα το Red Orchestra 2.

Παντως αυτα τα weekly bundles θα μας φανε τις πιστωτικες μας :P

Οποιος θελει κλειδακι για το Red Orchestra: Ostfront 41-45 με ανταλλαγη ας μου πει σε pm.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κουπονάκι για το Sniper Ghost warrior Gold edition 90% από alienware arena. Διαρκεί 1 χρόνο οπότε το κρατάμε μόλις βγει το Game σε έκπτωση και χτυπάμε από πάνω άλλα 90%. Άλλωστε δεν πρέπει να αξίζει και πολλά πολλά.

 

http://na.alienwarearena.com/deal/90-off-sniper-ghost-warrior-1

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...