Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

<p>Chivalry Medieval Warfare 6,11 ευρω στο steam για 24 ωρες. Νομιζω οτι ηρθε η ωρα να το αγορασω </p>

 

1. παρε και κανα πακετο γαζες, για να δενεις τα κομματια σου.

2. επιτελους σφηξαν οι κολ.. στην valve μετα το αποτυχημενο χειμωνιατικο sale.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πετσοκόπουλος ρε παιδάκι μου πως το λένε. Κόβονται χέρια κ πόδια μέσα στην αρένα λέει το παιδί. :P

 

α ναι. Το ειχα παιξει στο free weekend και μου ειχε φυγει το κεφαλι με αυτα που εβλεπα. Κυριολεκτικα, headshot

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βρεθήκαμε 4 και πήγαμε στο bundle του Borderlands από GG. Τρεις μέρες τώρα περιμένουμε serial key (του season pass δόθηκαν κανονικά).

 

Θυμάμαι είχε γίνει χαμός τότε με τα λάθη που βγήκαν κάποια παιχνίδια σε εξωφρενικές προσφορές, όμως το τωρινό μου φαίνεται αδικαιολόγητο, πολύ μεγάλη καθυστέρηση -πήγε χαμένο το Σ/Κ, ελπίζω μέσα στην εβδομάδα να στείλουν τον κωδικό γιατί με τη σύνδεση-καβουρδιστήρι θέλω σίγουρα και μια μέρα να το κατεβάσω.

 

Έχουν σήμερα στα €3,50 το Legends of Grimrock

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχουν σήμερα στα €3,50 το Legends of Grimrock

 

Αυτό ερχόμουν να γράψω αλλά με πρόλαβες  :P

 

Μεγάλη ευκαιρία για όποιον δεν το έχει δοκιμάσει, ενώ, περιμένουμε και τη συνέχεια ( αλλά θα αργήσει λίγο  :( )..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδιά παίζει αυτή η προσφορά αλλά μόνο για αγορές από UK. υπάρχει κανένας τρόπο να το χαρούμε και εμείς?

Για σπάσιμο, παρε και ενα κουπονι για -20%:    GFDAPR20UK

 

ισχύει και για τα άλλα πακετα, που παιζουν στην Ελλαδα...(προσοχη στα DRM)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζεται κανενα site που να εχει καμια καλη προσφορα στο Call of Duty Black Ops 2 ή να πουλαει cd-keys  σε καλη τιμη;Κοιταξα καποια που αναφερετε αλλα δεν ειδα κατι ιδιαιτερο.Ευχαριστω!

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια γνωριζεται κανενα site που να εχει καμια καλη προσφορα στο Call of Duty Black Ops 2 ή να πουλαει cd-keys  σε καλη τιμη;Κοιταξα καποια που αναφερετε αλλα δεν ειδα κατι ιδιαιτερο.Ευχαριστω!

 

Δες τα παρακάτω:

http://www.kinguin.gr/call-of-duty/call-of-duty-black-ops-ii-uncut-steam-key.html

http://www.dlcompare.com/games/cd-key-download-call-of-duty-black-ops-2-328

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...