Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ξανα κάποιες προσφορες απο amazon.com..

μαζι και κωδικος για -25%      CAGROCKS       (μονο μια φορα ανα χρήστη)

 

 

Δειτε μηπως εχει κατι που σας ενδιαφέρει....

 

μεχρι ποτε ειναι αυτες οι προσφορες; ρωταω για να δω αν προλαβαινω αυριο να παω να βγαλω prepaid...

bl2 season pass σου ερχομαι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ξέρει κανείς to Shaun White Snowboarding μπαίνει στο steam?

 

Δεν νομίζω. Είναι σε αυτή τη λίστα...

Games removed from sale on Steam - v3.0

 

Θέλει όμως internet connection για να κατεβάσει patches και updates. Γενικά δε διαβάζω πολύ θετικά σχόλια για την έκδοση σε PC.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το gmg μου έδωσε 2 games free επειδή προ παρήγγειλα το Bioshock Infinite.<br><br>

Το 1 είναι το αρχικό Bioshock και στο δεύτερο έχεις επιλογή ανάμεσα στα civ 5, darkness II, Spec ops the line ή Mafia II .<br>

Εγώ πήρα το civ 5, επειδή όμως το Bioshock το έχω ήδη, όποιος μου στείλει πμ πρώτος το παίρνει απο μενα gift.<br>

Όλα ειναι γοα Steam εννοείται.<br><br>

Sent from my iPad using Insomnia

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως με το Bioshock Infinite, γινεται ενας ψιλοχαμος, ποια εταιρία θα παρει τις προπαραγγελίες.

το steam δινει δωρο το bioschock 1 και αν το παρουν πολλοι (κατι που βλεπω να γινετε μεχρι το τελος μαρτιου) δινει και το xcom..

 

το amazon.com για το ιδιο παιχνιδι εδεινε κουπονι -15$ (τώρα) + -15$(μετα την κυκλοφορια) για διαφορα παιχνιδια..

 

βασικα δεν το πολυκοιτάω και ιδιαιτερα γιατι ειμαι εναντίων των προ-παραγγελιών, αλλα λεμε τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μαζί σου kroko, το promotion μάλλον είναι της 2k, απλά σε κάποια games πέφτει προ παραγγελία λόγω πρότερου έντιμου βίου ( System shock, System shock 2, Bioshock, Bioshock 2, need I say more?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Στο Indie Game Stand έχουν την alpha έκδοση του Pixelry σε $10 ή pay-what-you-want, DRM-free.

Το παιχνίδι έχει αρκετά απλά (ρετρό) γραφικά, RPG στοιχεία, και είναι customizable σε κάποια πράγματα. Είναι αρκετά διασκεδαστικό και εθιστικό για όποιον του αρέσει αυτό το είδος. Ο στόχος (από όσο καταλαβαίνω) είναι να νικήσεις τους πρωταθλητές στη κονταρομαχία και να αναδειχθείς ο καλύτερος ιππότης or something :)

 

Προσοχή η έκδοση είναι alpha, που σημαίνει ότι απέχει από την τελική, είναι ακόμα υπό-ανάπτυξη και testing και ενδέχεται να παρουσιάσει κάποια προβλήματα.

Τα updates θα είναι δωρεάν σε όποιον πάρει αυτή την έκδοση, και οι developers σκοπεύουν να  μπουν στο kickstarter για να ολοκληρώσουν το παιχνίδι (στην οποία περίπτωση όποιος έχει αυτή την alpha έκδοση, θα δικαιούται και την τελική χωρίς πρόσθετο κόστος).

https://indiegamestand.com/

 

Στο steam έχουν το Mark of the Ninja  στα -67% στα 5€ για το Σ/K.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μεχρι την κυριακη στις 17.00 εχει στο greenmangaming το Hitman absolution 10 ευρω με την χρηση του κουπονιου GMG20-P4DLK-FKYRS και το chivalry medieval warfare ξανα στα 7.8 ευρω με το ιδιο κουπονι. εχει κολλησει στο -50%, περιμενω παραπανω για να το παρω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...