Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Deus Ex: Human Revolution στα 3€

 

Ήθελα να το πάρω τότε από το Amazon μαζί με τα υπόλοιπα παιχνίδια στα 7€ αλλά το κράτησαν μόνο για μια μέρα.

 

Τώρα μου φαίνονται πολλά τα 3€!!

Είναι και άλλα 4€ περίπου τα expansions... αξίζει όλο το πακέτο?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Deus Ex: Human Revolution στα 3€

 

Ήθελα να το πάρω τότε από το Amazon μαζί με τα υπόλοιπα παιχνίδια στα 7€ αλλά το κράτησαν μόνο για μια μέρα.

 

Τώρα μου φαίνονται πολλά τα 3€!!

Είναι και άλλα 4€ περίπου τα expansions... αξίζει όλο το πακέτο?

Δεν ξέρω για άλλους, αλλά είχα χρόνια να παίξω τέτοια παιχνιδάρα. Μετά τα fallout και mass effect, το παιχνίδι που πραγματικά ευχαριστήθηκα.
  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω για άλλους, αλλά είχα χρόνια να παίξω τέτοια παιχνιδάρα. Μετά τα fallout και mass effect, το παιχνίδι που πραγματικά ευχαριστήθηκα.

 

Αν δεν το έχεις πάρει ήδη, δοκίμασε και το Missing Link DLC με την ευκαιρία των εκπτώσεων - είναι αρκετά πιο μικρό απο το base game (μου πήρε κάπου 5-6 ώρες να το τερματίσω) αλλά το level design του αφήνει πολύ μεγαλύτερη ελευθερία "κινήσεων".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραλιγο να παθω εγκεφαλικο. μπηκα στο gmg και βλεπω το borderlands 2 σε προσφορα... αρχιζω και φορτωνω και λεω μακαρι να μην εχει και το season pass... ενταξει το γλυτωσα. δεν εχω παει ακομα να βγαλω prepaid και ολα τα παιχνιδια που θελω τωρα τα βαζει

το επομενο μεγαλο κυμα προσφορων ποτε ειναι; το πασχα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παραλιγο να παθω εγκεφαλικο. μπηκα στο gmg και βλεπω το borderlands 2 σε προσφορα... αρχιζω και φορτωνω και λεω μακαρι να μην εχει και το season pass... ενταξει το γλυτωσα. δεν εχω παει ακομα να βγαλω prepaid και ολα τα παιχνιδια που θελω τωρα τα βαζει

το επομενο μεγαλο κυμα προσφορων ποτε ειναι; το πασχα;

Aν πάρεις τώρα το Borderlands 2 σου δείνουν 30% έκπτωση για το season pass.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Νέο Humble MoJam Bundle - 6 (προς στιγμής άγνωστα) παιχνίδια απο τους εξής developers: Mojang (Minecraft), Oxeye (Cobalt), Wolfire (Lugaru HD), Vlambeer (Super Crate Box), Grapefrukt (Glorg), Ludosity (BattleDozer).

 

Το game jam θα διαρκέσει 72 ώρες, κατά τις οποίες Mojang, Wolfire και Vlambeer θα παρέχουν live streaming της διαδικασίας δημιουργίας των παιχνιδιών που πουλάνε μέσω TwitchTV - το bundle είναι Pay What You Want, ενώ θα διεξάγονται κληρώσεις για τους χρήστες που πλήρωσαν πάνω απο τον μέσο όρο.

 

Edit: Προστέθηκαν στα streams 2ο για τους Vlambeer (Pietepiet, artist), καθώς και stream για την Team Grapefrukt.

Επεξ/σία από Greygore
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νέο Humble MoJam Bundle - 6 (προς στιγμής άγνωστα) παιχνίδια απο τους εξής developers: Mojang (Minecraft), Oxeye (Cobalt), Wolfire (Lugaru HD), Vlambeer (Super Crate Box), Grapefrukt (Glorg), Ludosity (BattleDozer).

 

Το game jam θα διαρκέσει 72 ώρες, κατά τις οποίες Mojang, Wolfire και Vlambeer θα παρέχουν live streaming της διαδικασίας δημιουργίας των παιχνιδιών που πουλάνε μέσω TwitchTV - το bundle είναι Pay What You Want, ενώ θα διεξάγονται κληρώσεις για τους χρήστες που πλήρωσαν πάνω απο τον μέσο όρο.

 

Kαι πότε μαθαίνουμε ποια παιχνίδια είναι?? Αφότου τα αγοράσουμε??

Όποιος το χτυπήσει ας μας πει λεπτομέρειες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι πότε μαθαίνουμε ποια παιχνίδια είναι?? Αφότου τα αγοράσουμε??

Όποιος το χτυπήσει ας μας πει λεπτομέρειες.

 

Απο τα λίγα που είδα στο stream της Vlambeer, τουλάχιστον το δικό τους είναι top-down shooter με random-generated levels. Πάντως, φοβερή ταχύτητα στη δημιουργία πρωτότυπου, απο την στιγμή που η Mojang κυρίως στο μπλα-μπλα είναι.

 

Edit: Επίσης, λάθος μου που δεν αναφέρω - Game Jam πάει να πει οτι τώρα φτιάχνονται τα παιχνίδια, εξ'ου και τα διάφορα streams στη σελίδα του bundle. Πάντως δεν υπάρχει κάποια βιασύνη, μια και θα παραμείνει pay what you want μέχρι την ολοκλήρωση του jam σε 70~ ώρες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα κάποιες προσφορες απο amazon.com..

μαζι και κωδικος για -25%      CAGROCKS       (μονο μια φορα ανα χρήστη)

 

 

Δειτε μηπως εχει κατι που σας ενδιαφέρει....

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ξανα κάποιες προσφορες απο amazon.com..

μαζι και κωδικος για -25%      CAGROCKS       (μονο μια φορα ανα χρήστη)

 

 

Δειτε μηπως εχει κατι που σας ενδιαφέρει....

παιζει και στο hitman που ειναι deal of the week $12.37 ~9 eur

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...