Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δε ξερω αν εχει ειπωθει ηδη αλλα οσοι εχετε προβλημα με αγορα απο Amazon.com (digital download) μπορειτε να χρησιμοποιησετε το borderlinx.com.

Δημιουργειτε λογαριασμο και σας δινει αυτοματα 2 διευθυνσεις (US & UK) με ολα τα στοιχεια (δ/νση, τηλεφωνο κλπ) που χρειαζεστε για να κανετε τη συναλλαγη. Αν εχετε ηδη λογ/σμο στο Amazon απλα προσθεστε μια επιπλεον διευθυνση αποστολης (με τα στοιχεια της Borderlinx για US).

 

Το site που δίνεις το χρησιμοποίησα ήδη για μια subscription μηνιαία του office 365 us. Κάνα 2 ευρώ τα γλύτωσα σίγουρα.Πάντως αν προσέξεις στις δειυθύνσεις που σου δίνει, εμπλέκεται η dhl.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Το site που δίνεις το χρησιμοποίησα ήδη για μια subscription μηνιαία του office 365 us. Κάνα 2 ευρώ τα γλύτωσα σίγουρα.Πάντως αν προσέξεις στις δειυθύνσεις που σου δίνει, εμπλέκεται η dhl.

Εχεις δικιο και ηταν δικη μου παραλειψη να το αναφερω.

 

Το κομματι της 1ης γραμμης στην οδο, εκει που γραφει Borderlinx/DHL δε χρειαζεται. Χρησιμοποιειτε τη δευτερη γραμμη με την "κανονικη" διευθυνση και τα υπολοιπα στοιχεια (πολη, πολιτεια, κλπ) και ειστε οκ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σου δίνει και τηλέφωνο εντωμεταξύ! Δεν το έχω δοκιμάσει βέβαια!

 

 

manosnik : Θα είχε ενδιαφέρον να μάθουμε πόσο χρεώνουν μια αποστολή από uk ας πούμε που δεν εμπλέκεται το τελωνείο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Παντως ισχυει οτι υπαρχει ενα site για ο,τι σκεφτεις να κανεις. Σαν ιδεα ειναι πολυ εξυπνη. Οσο για το κοστος οι τυποι εχουν calculator αναλυτικοτατο

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κερδισα το mark of the ninja απο το steamgifts!

ειναι το 5ο παιχνιδι που κερδιζω στις 1488 συμμετοχες. επρεπε ομως να κερδισω καποιο πιο ακριβο μιας και αυτο θα μπει στο humble indie bundle συντομα..... 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Hitman absolution=12.49 euro (για steam) (ειναι απο το επισημο site της square enix..δεν εχω αγορασει ποτε και δεν ξερω λεπτομερειες)

Hitman absolution=16.99 euro (για steam) (απο gmg-αν δεν βγει ακρη με το απο πάνω)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπαίνουν στο steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Nope. Το αντίστροφο όμως ισχύει. Δηλαδή αν το έχεις ή το πάρεις στο Steam, μπορεις να το έχεις και στο gog.com. 

http://www.gog.com/witcher2/backup

(Μόνο για τα Witcher 1 και 2 ισχύει).

 

Από ο,τι είδα έχουν και στο Steam Midweek Madness για τα Witcher. Δεν πρόσεξα διαφορά στην τιμή...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope. Το αντίστροφο όμως ισχύει. Δηλαδή αν το έχεις ή το πάρεις στο Steam, μπορεις να το έχεις και στο gog.com. 

http://www.gog.com/witcher2/backup

(Μόνο για τα Witcher 1 και 2 ισχύει).

 

Από ο,τι είδα έχουν και στο Steam Midweek Madness για τα Witcher. Δεν πρόσεξα διαφορά στην τιμή...

αυτό που λέει το παιδί ισχύει,από το gog δεν μπαίνουν steam,μιας και είναι DRM free..Το ανάποδο γίνεται όμως,με τον κωδικό από το steam.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nope. Το αντίστροφο όμως ισχύει. Δηλαδή αν το έχεις ή το πάρεις στο Steam, μπορεις να το έχεις και στο gog.com. 

http://www.gog.com/witcher2/backup

(Μόνο για τα Witcher 1 και 2 ισχύει).

 

Από ο,τι είδα έχουν και στο Steam Midweek Madness για τα Witcher. Δεν πρόσεξα διαφορά στην τιμή...

 

 

αυτό που λέει το παιδί ισχύει,από το gog δεν μπαίνουν steam,μιας και είναι DRM free..Το ανάποδο γίνεται όμως,με τον κωδικό από το steam.

Τι να το κάνω το GOG? Εγώ στο steam τα θέλω :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...