Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Τα κουπόνια που αναφέρεται τι ακριβώς είναι και πώς τα βρίσκεται?

 

Αποστολή από το ZTE-BLADE με τη χρήση Insomnia App

Αν αγόραζες παιχνίδια από το amazon από μέσα νοέμβρη μέχρι και 31 δεκεμβρίου, σου έδινε για κάθε παιχνίδι από ένα κουπόνι των 5$!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τα κουπόνια που αναφέρεται τι ακριβώς είναι και πώς τα βρίσκεται?

 

Αποστολή από το ZTE-BLADE με τη χρήση Insomnia App

Αν αγόραζες παιχνίδια από το amazon από μέσα νοέμβρη μέχρι και 31 δεκεμβρίου, σου έδινε για κάθε παιχνίδι από ένα κουπόνι των 5$!
Ά και μετά το έβαζες σε μια άλλη αγορά και είχες 5 $ κέρδος. Καλή φάσηΑποστολή από το ZTE-BLADE με τη χρήση Insomnia App
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρέσκο και αξιόλογο indieroyale bundle.

 

http://www.indieroyale.com

 

Unmechanical for: steam (pc), windows, desura

The Path for: steam (pc), windows, mac, desura

Krater for: steam (pc)

Sugar Cube: Bittersweet Factory for: steam (pc), windows, desura

OIO for: windows, mac, desura

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Midweek Deal απο το Steam, τo Legend of Grimrock με έκπτωση 66% στα €3,73. Επίσης απο το Steam, free weekend για το Painkiller: Hell & Damnation, καθώς και έκπτωση 66%, στα €6,79.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

φρέσκο και αξιόλογο indieroyale bundle.

 

http://www.indieroyale.com

 

Unmechanical for: steam (pc), windows, desura

The Path for: steam (pc), windows, mac, desura

Krater for: steam (pc)

Sugar Cube: Bittersweet Factory for: steam (pc), windows, desura

OIO for: windows, mac, desura

 

Δες τώρα πού καταντήσαμε με τις προσφορές.

 

Έτοιμος ήμουν να το πάρω το bundle για το Krater και μόνο. Τελευταία στιγμή ανακαλύπτω ότι το έχω αγοράσει ήδη.

 

Καταντήσαμε να μήν ξέρουμε τί έχουμε....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>To <a href="http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/action/dead-island-game-year/">Dead Island: GOTY είναι στα €6,79</a>  στο Greenman.</p>

 

Έχω πει αρκετά άτομα. Μήπως υπάρχει κανένας να μου το αγορασει γιατί είμαι φανταρος και άδεια παίρνω σε 8 μέρες και δεν ξέρω αν θα ισχύει τότε και να του βάλω τα χρήματα στην τράπεζα στην άδεια?

Ευχαριστώ

 

Αποστολή από το ZTE-BLADE με τη χρήση Insomnia App

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Indieroyale αυτή τη φορά έχει απίστευτο bundle. όλα όλα τα games που έχει είναι "ποιοτικά" και γενικά καλά όνοματα στον indie χώρο.

Μπορεί πολλοί να μη γνωρίζουν το the path αλλά για μένα αποτελεί διαμαντάκι. Μία πλήρες ψυχεδελική παραλαγή της Κοκκινοσκουφίτσας και πως θα ήταν σήμερα να πάει στη γιαγιά της. Χαχα ακούγεται χαζό αλλά για όσους τους άρεσε πχ το dear esther νομίζω θα το βρουν πολύ ωραίο αν και μικρό.

Για το μόνο που λυπάμαι είναι πως το ΟΙΟ δεν είναι steam! Πολύ ωραίο Puzlle platform game.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ενδιαφέρον το The Path. Κάπως πολύ πιο ... αφαιρετικό από το Dear Esther (επειδή έκανε ο Kamui τη σύγκριση) και με εντελώς χάλια interface (ποιος σκέφτηκε ότι ήταν καλή ιδέα αυτά τα text fonts και τα transparent overlays; ) αλλά αρκετά πιο interactive :)

 

Όντως το bundle είναι πολύ καλό για μένα, κυρίως γιατί με ενδιαφέρουν τα Unmechanical και The Krater (έχω διαβάσει καλά reviews και δείχνουν όμορφα από τα trailers/gameplay videos). Το τσίμπησα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...