Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Super Moderators

Δεν είδα να αναφέρεται κάπου: από το greenman gaming, το Elven Legacy Collection στα €3,75.

 

Αν σας ενδιαφέρει το fantasy turn-based και είστε διατεθειμένοι να προσπεράσετε το επιεικώς μέτριο voice acting, είναι διαμαντάκι, ειδικά σε τέτοια τιμή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ολοκληρώθηκε και το δωράκι που μου έκαναν από το gamersgate :D (αν θυμάστε).Ευχαριστώ για την ενημέρωση.

25€=11παιχνίδια

η ζημιά μου για τις γιορτές ήταν 45€

----

 

-66% το hitman στο steam

http://store.steampowered.com/app/203140/

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν το είδατε γιατι δεν διάβασα τις πιο πριν σελίδες σήμερα το Hitman Absolution με 17 ευρω απο Steam.Εγω το τσιμπησα παντως

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Age of Empires Collection

Microsoft pack

Βγήκαν στο amazon οι προσφορές για το age of empires και το πακέτο της ms  με το mark of the ninja

Θέλω το MS pack αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσα κουπόνια έχω, οπότε περιμένω πως και πως πότε θα βγει το fable bundle που το θέλω σίγουρα για να δω αν περισσεύει κουπόνι και για το MS...

Σήμερα δεν ήταν να βγεί κι αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θέλω το MS pack αλλά δεν είμαι σίγουρος πόσα κουπόνια έχω, οπότε περιμένω πως και πως πότε θα βγει το fable bundle που το θέλω σίγουρα για να δω αν περισσεύει κουπόνι και για το MS...

Σήμερα δεν ήταν να βγεί κι αυτό?

απο Δευτερα και αν...(τους δωσουν κλειδια για το fable3)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

sleeping dogs +dlc σε προσφορα:

 

sleeping dogs (steam) =12.5 eyro

sleeping dogs (amazon παλι για steam) =7.5 eyro

 

μην ξεχασετε και τα dlc σε πολυ καλες τιμες (καλυτερα παρτε τα απο steam κατευθείαν)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ρε παιδιά, προσπάθησα να κάνω αγορά από το Αμερικάνικο amazon για πρώτη φορά και έχω πρόβλημα. Billing address τι βάζετε; Την ίδια την Αμερικάνικη;γιατί αυτήν έβαλα και νομίζω μου μπλοκάρει την συναλλαγή η τράπεζα(έχω Visa prepaid τράπεζας Κύπρου)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμερικάνικη billing address βάζεις αλλά επειδή έχω την ίδια κάρτα αν η αγορά σου είναι 2.5$ δολάρια η παρακάτω υπάρχει κατώτατο όριο συναλλαγής στα 2 ευρώ οπότε δεν σε αφήνει. Στην περίπτωση αυτή παίρνεις το κέντρο εξυπηρέτησης πελατών και ζητάς να σου αφαιρέσουν το όριο για την συναλλαγή αυτή. Βέβαια αυτόματα μετά από λίγο σου ξανάβάζουν το όριο οπότε θα πρέπει σε κάθε μικρής αξίας συναλλαγή να τους ενημερώνεις.

Υγ. Και μην στείλεις μειλ στο αμαζον για το θέμα αυτό (ότι δεν προχωράει η αγορά) γιατί το ψάχνουν και βλέπουν οτι δεν είσαι Αμερική και ισως σου μπλοκάρουν τον λογαριασμό. Εμένα με ανακάλυψαν οταν είχα το ίδιο θέμα αλλά όπως μου είπαν κατ εξαίρεση και για μια φορά μου την χαρίζουν.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κατι κουπονια απο το δεκεμβρη και ειδα τωρα το hitman kai to sleeping dogs και με ενδιαφερουν... υποστηριζονται τα κουπονια σε αυτα? και πως μπορω να δω ποια αλλα παιχνιδια υποστηριζονται?(θυμαμαι ηταν για editor choices)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχω κατι κουπονια απο το δεκεμβρη και ειδα τωρα το hitman kai to sleeping dogs και με ενδιαφερουν... υποστηριζονται τα κουπονια σε αυτα? και πως μπορω να δω ποια αλλα παιχνιδια υποστηριζονται?(θυμαμαι ηταν για editor choices)

Αυτά είναι για αγορά με κουπόνια Editor's Choise

το sleeping dogs δεν παίρνει κουπόνι.

Άμα πατήσεις πάντως σε κάποιο παιχνίδι buy and download θα σου δείξει να παίρνει το κουπόνι ή όχι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτά είναι για αγορά με κουπόνια Editor's Choise

το sleeping dogs δεν παίρνει κουπόνι.

Άμα πατήσεις πάντως σε κάποιο παιχνίδι buy and download θα σου δείξει να παίρνει το κουπόνι ή όχι.

okkkk καταλαβα... το sleeping αξιζει?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμερικάνικη billing address βάζεις αλλά επειδή έχω την ίδια κάρτα αν η αγορά σου είναι 2.5$ δολάρια η παρακάτω υπάρχει κατώτατο όριο συναλλαγής στα 2 ευρώ οπότε δεν σε αφήνει. 

Σε ευχαριστώ. Αυτό πρέπει να έγινε, η αγορά μου ήταν 1,85 ευρώ. Θα πάρω αύριο την Κύπρου μήπως και το φτιάξουν. Εννοείτε ότι δεν μιλάω κάθολου με amazon...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Για τις επόμενες 83+ ώρες (3 μέρες και κάτι) το πρώτο επεισόδιο του Cognition: An Erica Reed Thriller διατίθεται σε pay-what-you-want, DRM-free (digital download) στο IndieGameStand.

Όσοι πληρώνουν πάνω από το μέσο όρο (αυτή τη στιγμή στα $1.45) θα πάρουν ως bonus το soundtrack (volume one) και το prequel comic.

Πάνω από $1 θα πάρουν και Steam key (οτ)αν το παιχνίδι γίνει διαθέσιμο στο Steam (προς το παρόν είναι σε greenlight campaign)

Πολύ καλή ευκαιρία γενικά.

- Όσοι δώσουν $10 ή παραπάνω τότε παίρνουν ως bundle μαζί με το Episode 1 του Cognition, το Oil Blue (το προηγούμενο παιχνίδι σε προσφορά στο IndieGameStand, και όποιο παιχνίδι θα είναι επόμενο σε προσφορά (μαζί με bonus content). -

Link για την προσφορά

Link για το greenlight campaign του Cognition 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...