Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Legend of Grimrock διπλό.

Δώρο: PDFLF-BWIVH-M6X8G (Steam)

 

Με έχετε ξεφραγκιάσει με τις προσφορές. Έχω γύρω στα 30 παιχνίδια που δεν έχω παίξει και θέλω. Εντάξει, όχι όλα, τα περισσότερα είναι από bundles. Μπαίνω στο steam library και νομίζω ότι έχω μπει σε λογαριασμό άλλου. Δεν ξέρω ούτε το 1/3 από τα παιχνίδια μου. Μάλλον θέλω ψυχανάλυση.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εγώ εργάζομαι, ξυπνάω πεντέμιση, φτάνω σπίτι έξι, και η κόρη μου είναι 5 χρονών... φαντάζεστε πόσο διαθέσιμο χρόνο έχω... κι έχω και training σε StarCraft κάθε μέρα μπας και ανέβουμε ακόμα λίγο...

Επεξ/σία από DimAslan
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και ξαφνικα βλεπω στο αμαζον Far Cry 3 26€ !!! http://www.amazon.co.uk/gp/product/B008390W0I?ie=UTF8&force-full-site=1&ref_=aw_bottom_links .

 

Και τα υπολοιπα καινουργια παιχνιδακια ειχαν καλες τιμες.. Ρε φουστη,παλι σκεφτομαι ποσο ΓΤΠ προσφορες ειχε το steam φετος.. Μα ποσο φαιλ ομως. Το αμαζον και το GMG εδωσαν ρεσιταλ..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Chivalry: Medieval Warfare=9.75 eyro (ή 7.8 ευρο με το κουπονι -20% του GG-για steam)

 

το θελει και κανενας αλλος για ανταλλαγή? (με πχ torchlight 2 ή dark souls)

 

 

βγηκαν και οι προσφορες amazon.com (με κουπονι)

11-13/1
Alice: Madness Returns: The Complete Collection ~ 5.27 ευρο (origin)
Dragon Age Pack PC (ολα τα dragon age)~6.00 ευρο (origin)
11-12/1
Darksiders Franchise Pack (ολα τα darksiders1+2+dlc) ~6.18 ευρο (steam)
Saints Row The Third: The Full Package ~5.65 eyro (steam)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό είναι το τελικό update. Με λίγα λόγια όποιος πήρε έστω και ενα serial θα τα κρατήσει όλα, όποιος δεν πήρε κανένα, και πήρε refund, θα έχει 20% έκπτωση για ένα χρόνο.

Με λίγα λόγια ειναι ατομικη εκπτωση (-20% για ενα χρόνο) απο GG για λαθος που κανανε σε καποιες παραγγελίες..

Ισως την έχουν και άλλοι....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Dragon Age Pack PC (ολα τα dragon age)~6.00 ευρο (origin)

Ξέρει κανείς αν περιλαμβάνονται και τα DLC του 2?

Έχω το 1 ultimate στο steam αλλά θεωρώ ότι είναι καλή τιμή έστω για το 2 εφόσον περιλαμβάνει και τα DLC του (κάτι σαν ultimate edition δηλαδή)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ξέρει κανείς αν περιλαμβάνονται και τα DLC του 2?

Έχω το 1 ultimate στο steam αλλά θεωρώ ότι είναι καλή τιμή έστω για το 2 εφόσον περιλαμβάνει και τα DLC του (κάτι σαν ultimate edition δηλαδή)

 

να σου πω δεν ξέρω (δεν το εχω εγκαταστήσει)..αλλα κατι λέει εδω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω μια διευκρινηση για την μετατροπη δολαριου-ευρω στο αμαζον. 

πχ το darksiders franchise το εχει 13.19$, στο google μου λεει οτι ειναι 9.94 ευρω. το αμαζον ποσα ευρω το χρεωνει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

θελω μια διευκρινηση για την μετατροπη δολαριου-ευρω στο αμαζον. 

πχ το darksiders franchise το εχει 13.19$, στο google μου λεει οτι ειναι 9.94 ευρω. το αμαζον ποσα ευρω το χρεωνει;

Μπορείς να ενεργοποιήσεις το Amazon currency converter από το account σου αν θες να δεις από περιέργεια.

Αλλά καλύτερα να πληρώσεις σε δολάρια και θα χρεωθείς σχεδόν όσο λέει το google.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...