Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

krokos έχεις κανένα νέο από το amazon για τα κουπόνια? Θα βγει τίποτα άλλο καλό?

Έχω 3 κουπόνια και επειδή βλέπω ότι οι εκπτώσεις στα editors choice τελειώνουν σιγά σιγά μήπως θα έπρεπε να τα χρησιμοποιήσω μην πάνε χαμένα, έστω και σε φτηνά παιχνίδια άσχετα που δεν με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα? (Darkness 2, Spec ops the line, Hotline miami)  

το Spec ops the line μην το χασεις για τοσα λιγα λεφτα...κορυφη...παρτο...

Το hotline miami δες το σε κανα youtube...αλλα να ξερεις οτι ειναι ή του υψους ή του βάθους (θα το λατρεψεις ή θα βριζεις για την βλακέια που πλήρωσες)..εγω τετοια ιδιαίτερα παιχνιδια (πχ binding of isaac, dungeons of dredmor κλπ) τα παίρνω και τους δίνω χρόνο (να ωριμάσουν)..δηλ. τα δοκιμασω 5-6 φορες πριν τα αποκλέισω..και συνηθως κολλάω..

 

Για την συνέχεια θα παίξουν πολλα της EA (δηλαδη κυρίως origin)..

alice (μαζι το παλιο και το καινουργιο πακετο)

dragon age πακετο

NFS

Crysis πακετακια

και τετοια..

βεβαια μεχρι τελος Ιανουαριου ολα και κατι άλλο ενδιαφερον θα εμφανιστει γι' αυτο κρατα κανα κουπόνι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μόλις έλαβα αυτό σχετικά με τα gamersgate mistakes...

 

 

Dear Christos,

Over the holidays we had a few problems with our site that affected you and your purchase of the Bethesda New Year Collection or the Borderlands 2 Four-Pack. We mistakenly advertised these packs at a price much lower than intended.

As difficult as it is for us, we will be honoring the price that we advertised – we´re currently waiting on serial keys to complete your order and will deliver them as soon as possible.

We want to apologize for our mistakes and the amount of time it has taken to resolve everything. Please be aware that due to these issues, our support team is under heavy pressure – we will be answering all tickets we receive, but it may take longer than usual until things calm down.

We hope that you can be pleased that this issue has been resolved, and that we can continue to deliver fantastic deals and some exciting new releases as we move forward.

 

Best regards,
GamersGate Team

 

 

Άρα μάλλον όποιος πήρε refund θα του επιστραφεί? Δεν ξέρω σίγουρα, το πόσταρα για κάθε ενδιαφερόμενο.

Edit http://www.gamersgate.co.uk/info/holiday-sale-issue

Τελικά αυτό είναι το τελικό update. Με λίγα λόγια όποιος πήρε έστω και ενα serial θα τα κρατήσει όλα, όποιος δεν πήρε κανένα, και πήρε refund, θα έχει 20% έκπτωση για ένα χρόνο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ειχα ξεχασει την αισθηση να βαζεις τα κλειδια στο steam και να βλεπεις τα καινουργια σου παιχνιδια να κατεβαινουν!

εβαλα τα κλειδια απο το hib 7, εβαλα το batman να κατεβαινει, εκανα add στην library το gta collection και χαρηκα. τελικα ειναι πολυ ευκολο να παρασυρθεις. παλι καλα που ειστε εσεις εδω και μας κρατατε απο την χρεοκοπια. 

*στο hib αν και δεν πληρωσε ο φιλος μου ο naruto πανω απο τον μεσο ορο τα επιπλεον παιχνιδια μου τα εδωσε 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τελικά αυτό είναι το τελικό update. Με λίγα λόγια όποιος πήρε έστω και ενα serial θα τα κρατήσει όλα, όποιος δεν πήρε κανένα, και πήρε refund, θα έχει 20% έκπτωση για ένα χρόνο.

 

τελικα σε εσενα ισχύει το refund?

καλο ειναι παντως οποιος το εχει το 20%, να μην το θεωρει και δεδομενο μεχρι το τελος του χρονου (κακο προυγουμενο με αντιστοιχο IGN -15%).

 

παντως σε αυτην την περιπτωση το ArmA 2 Combined Op βγαίνει στα 9.98 ευρο (καλη τιμουλα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τελικα σε εσενα ισχύει το refund?

καλο ειναι παντως οποιος το εχει το 20%, να μην το θεωρει και δεδομενο μεχρι το τελος του χρονου (κακο προυγουμενο με αντιστοιχο IGN -15%).

Σωστό αλλά δεν νομίζω να μην το κρατήσουν αυτή τη φορά. Κοίτα όμως πώς έτυχε και όταν το ανακοίνωσαν είχαν μόλις τελειώσει οι προσφορές τους και ο κόσμος δεν κατάφερε να εκμεταλλευτεί την έκπτωση του άμεσα, ε;

Συγκεκριμένα εγώ κρατάω το bundle όπως λέει και το email που μου έστειλαν. Δοκίμασα να βάλω κάτι στο cart και δεν έχει 20% έκπτωση.

 

Πολύ μου κακοφαίνεται κάθε φορά το κλασικό interface του steam μετά απο τις εκπτώσεις..

 

παντως σε αυτην την περιπτωση το ArmA 2 Combined Op βγαίνει στα 9.98 ευρο (καλη τιμουλα)

12,48E κανονικά βγαίνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έτσι, με ανάμεικτα συναισθήματα και πονεμένες τσέπες τελειώνει άλλο ένα steam winter sale, χωρίς events και αυτή τη φορά, που σημαίνει ότι οι coal farmers κατάφεραν να αλλάξουν ριζικά τον τρόπο που μας βλέπει το steam το χρόνο που μας πέρασε, τελικά. Έζησα και το πρώτο μου price error στο steam με το sleeping dogs! :-D

Ξαναγυρνάμε στην καθημερινότητα που οι Τρίτες , οι Πέμπτες και οι Κυριακές έχουν μεγαλύτερη αξία σαν μέρες όπως και η ώρα 20:00.

Κοίτα που έγινε και σεισμός που γράφω για το τέλος των sales… Μάλλον θα είμαι off topic.

Γι αυτό  A Virus Named TOM 2,49Ε Daily deal. http://store.steampowered.com/app/207650/?snr=1_4_4__43

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Alice Madness Returns, που περίπου θα παίξει;;;

 

 

χωρις να γνωρίζω, το περιμενω κοντα στα 5 ευρω (και κατω) με το κουπόνι..

τελικα 5.31 ευρο το Alice Complete...(με κουπόνι-amazon.com)

Σημερα θα ανακοινωθούν οι νεες προσφορες απο το amazon.com

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παιδιά καμία γνώμη για spec ops the line και darkness 2 να τα τσιμπήσω ή να κρατήσω τα κουπόνια μου για τίποτα καλό αργότερα?

Δεν είχα σκοπό να τα πάρω αλλά αν το κάνω μόνο και μόνο για να μην πάνε χαμένα τα κουπόνια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και έτσι, με ανάμεικτα συναισθήματα και πονεμένες τσέπες τελειώνει άλλο ένα steam winter sale, χωρίς events και αυτή τη φορά, που σημαίνει ότι οι coal farmers κατάφεραν να αλλάξουν ριζικά τον τρόπο που μας βλέπει το steam το χρόνο που μας πέρασε, τελικά. Έζησα και το πρώτο μου price error στο steam με το sleeping dogs! :-D

Ξαναγυρνάμε στην καθημερινότητα που οι Τρίτες , οι Πέμπτες και οι Κυριακές έχουν μεγαλύτερη αξία σαν μέρες όπως και η ώρα 20:00.

Κοίτα που έγινε και σεισμός που γράφω για το τέλος των sales… Μάλλον θα είμαι off topic.

Γι αυτό  A Virus Named TOM 2,49Ε Daily deal. http://store.steampowered.com/app/207650/?snr=1_4_4__43

 

το παιχνιδακια με τα coal προ περσυ ηταν ατυχες. ναι μεν πηραμε πολλα παιχνιδια τζαμπα αλλα δεν υπολογισαν οτι ετρεχε ταυτοχρονα και ενα humble bundle. οποτε μπορουσες να φτιαξεις account με 1 ευρω, εφτιαχνες οσα ηθελες και κερδιζες coal και παιχνιδια χαλαρα. ενας πρωην φιλος πηρε ποσα παιχνιδια ετσι. μουφα παντως οι προσφορες του steam για αλλη μια φορα. 

μονο το darksiders franchise μου εκανε εντυπωση. πιο φθηνο και απο τα ρωσικα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

τελικα 5.31 ευρο το Alice Complete...(με κουπόνι-amazon.com)

Σημερα οι νεες προσφορες απο το amazon.com

Πότε θα βγουν? Δεν βλέπω κάτι...

 

Όσο για τα winter sales του steam περίμενα κι εγώ πώς και πώς να περάσουν οι μέρες και τελικά απογοητεύτηκα πλήρως. Όχι επειδή δεν ήταν τόσο καλές όσο ότι πλέον είχα μέτρο σύγκρισης το amazon.com όποτε το steam φαινόταν πανάκριβο πια.

Το μόνο που πήρα από το steam ήταν το sleeping dogs κι αυτό μόνο επειδή είχε λάθος τιμή  :P

Αυτό που με χάλασε ήταν οι συνεχείς επαναλήψεις εκπτώσεων στα ίδια και στα ίδια, στάνταρ όλα τα παιχνίδια πέρασαν και από daily, community & flash deals και το γεγονός ότι κάποια παιχνίδια που παλιότερα είχαν παίξει σε -75% τώρα βγήκαν σε -66% ή και λιγότερο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για πείτε ρε παιδιά καμία γνώμη για spec ops the line και darkness 2 να τα τσιμπήσω ή να κρατήσω τα κουπόνια μου για τίποτα καλό αργότερα?

Δεν είχα σκοπό να τα πάρω αλλά αν το κάνω μόνο και μόνο για να μην πάνε χαμένα τα κουπόνια.

ρε θα σε κοπανησω..μην χασεις το spec-ops ειπαμε για 2 ευρο...

και κρατα κανα κουπονι..δεν ξερεις τι γινεται..

 

οι νέες προσφορες στο amazon.com μεχρι τα μεσανυχτα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...