Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Κατά την αποψή μου τα Witcher 1 και 2 στα 9,5 Ε και τα 2 Batman αξίζουν!

Και το Civilization 5 αξίζει, και τα Portal 1 και 2 και το Dead Island αξίζουν..

Να προσθέσω τα chivalry medieval warfare,natural selection 2 και torchlight 2 όλα κάτω απο 10 euros για 30 ώρες ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

10ευρη paysafe, θα μεινει αναξιοποιητο 1ε :cry: :cry: :cry: :shock: :mrgreen:

 

γιατί να χάσεις 1€??? αν πας στο account στην επιλογη Your steam Account, εχει την επιλογη Add funds to your steam wallet. Βαζεις εκει την 10€ και τραβας απο εκει καθε φορά που θα παίρνεις ενα game.  

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

βρηκα πως γινεται, αλλα οταν πηγαινω στο καλαθι που ειναι το παιχνιδι δεν υπαρχει η επιλογη steam money/wallet/funds κτλπ (δεν εχω βαλει ακομα paysafe, θα εμφανιστει αφου βαλω?)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνήθως παίζει στα 9€ οπότε είναι καλή τιμή τώρα.

γιατι δεν το αγοράζετε τετραδα για να σας βγει 6.6 ευρό το ένα?

και αν περισσεψει κανα κλειδι το ανταλλαζω με κανα δικο μου game πχ The Walking Dead, The Darkness 2, Prototype 1,Prototype 2+DLC,  Borderlands GOTY...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

krokos έχεις κανένα νέο από το amazon για τα κουπόνια? Θα βγει τίποτα άλλο καλό?

Έχω 3 κουπόνια και επειδή βλέπω ότι οι εκπτώσεις στα editors choice τελειώνουν σιγά σιγά μήπως θα έπρεπε να τα χρησιμοποιήσω μην πάνε χαμένα, έστω και σε φτηνά παιχνίδια άσχετα που δεν με ενδιαφέρουν ιδιαίτερα? (Darkness 2, Spec ops the line, Hotline miami)  



ερωτηση λογικα χαζη. το witcher 2 εφοσον σου δινει free backup στο gog μπορω να το δωσω σε ένα φιλο??

To gog στα δίνει για personal use προφανώς οπότε ναι μεν δεν θα σε ελέγξει κανείς, από την άλλη θεωρητικά πάντα είναι παράνομο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Borderlands 2 με £12.99, περίπου 16€.

http://www.amazon.co.uk/dp/B005FUP0VE/ref=pe_208731_33717171_pe_vfe_dt1

 

Είναι από το uk, άρα θα έρθει σε dvd. Θα μπορέσει όμως να περαστεί στο Steam, έτσι δεν είναι?  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά μου ήρθε email από το mcgame.de που έχει πολλούς τίτλους στα 1 ευρώ έκαστος ,δεν ξέρω αν μπορείς να πάρεις όμως από Ελλάδα !!!

 

μερικοί τίτλοι 

 

saints row 2

company of heroes

sniper ghost warrior

 

αξίζει κανένα από αυτά?

 

άκυρο δυστυχώς ήταν μόνο για το Σαββατοκύριακο... :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...