Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

 

* SPOILER *

Όλοι τα έχουμε περάσει αυτά!!!  :P

 

δυστυχως για το amazon και το steam αλλαξα λογικη. αν καποιο παιχνιδι δεν εχει αξιολογο multiplayer δεν το αγοραζω. εκτος βεβαια απο τα παιχνιδια τα must. το batman ac το αγορασα γιατι τρελαινομαι και γιατι εχω και το AA. πχ το Max payne 3 το ηθελα μεχρι που ειδα το multiplayer. στα 12 ευρω χαλαρα θα το αγοραζα αλλα οχι... αλλο παραδειγμα το sleeping dogs. τελικα το τερματισα ολο απο τον θειο και δεν χρειαζεται να το αγορασω αν δεν παει στα 2 ευρω. σε οτι εχει να κανει με τα indie αν καποιο αξιζει τα λεφτα του οπως bastion, trine, limbo, shank, θα το αγορασω για να στηριξω τους devs.

αυτη την μεταστροφη την επαθα περσυ το καλοκαιρι νομιζω οταν δεν υπηρχε καποιο παιχνιδι που να θελω να αγορασω και σε συνδυασμο βεβαια με το μειωμενο budget αλλα και την αποφαση μου να δινω αλλου τα λεφτα μου με εκαναν πιο επιφυλακτικο με τις αγορες.

εχεις δικιο.. στην θεωρια..αλλα πως να κρατηθεις απο το walking dead στα 5ευρο που θα σκασει αυριο το πρωι?δεν εχει multi αλλα θα τα σκασω..(αν το προλαβω).
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εχεις δικιο.. στην θεωρια..αλλα πως να κρατηθεις απο το walking dead στα 5ευρο που θα σκασει αυριο το πρωι?δεν εχει multi αλλα θα τα σκασω..(αν το προλαβω).

 

σου αρεσουν τα adventure? αμα τα γουσταρεις σε αυτη την τιμη παρτο. εγω που δεν ειμαι φαν αλλα ξερω οτι ειναι καλο παιχνιδι οταν παει στα 2 ευρω θα το παρω. ειναι πολυ απλο. αμα ειναι στο στυλ σου το παιχνιδι και ΞΕΡΕΙΣ οτι θα το παιξεις απλα το αγοραζεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι και ο ορισμος του adventure ok.Και οι ταμπελες κανουν κακο καμμια φορα.Ειναι πολυ καλο παιχνιδι ωπου και αν το κατηγοριοποιησει κανεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sleeping dogs 4,49E στο steam. Act fast!

http://store.steampowered.com/app/202170/

 

 

Μάλλον είναι λάθος γιατί βγάζει -91%. Εγώ το πρόλαβα!

 

 

 

 

Αλλά εδώ δεν είναι gamersgate. Aν είναι λάθος δεν θα μείνει για πολύ.

 

 

 

 

Και τα dlc του!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sleeping dogs 4,49E στο steam. Act fast!

http://store.steampowered.com/app/202170/

 

 

Μάλλον είναι λάθος γιατί βγάζει -91%. Εγώ το πρόλαβα!

 

 

 

 

Αλλά εδώ δεν είναι gamersgate. Aν είναι λάθος δεν θα μείνει για πολύ.

 

τρεχατε...πηρα και εγω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...