Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενημερωτικά δεν ξέρω αν είναι γνωστό και δεν είναι τόσο προσφορά:
Το Πλαίσιο με κάθε προπαραγγελία του Sc2:HotS δίνει και ένα beta key

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

έτσι έχουμε κάνει νομίζω όλοι :lol:

Δηλαδή αν βάλω τα στοιχεία και κάνω την παραγγελία θα μου έρθει steam key και θα παίζει κανονικά στο steam? Πως μπορώ να καταλάβω αν δεν υποστηρίζει το ευρωπαικό steam? Επίσης το email μου τελειώνει σε gr. Λέτε να υπάρχει πρόβλημα με αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτο βοηθαει..μονο να βρεις μια πολιτεια χωρις φορους

πχ

Alaska, Delaware, Montana, New Hampshire, Oregon.

Ευχαριστώ! Η.Π.Α δεν μπορώ να βάλω?

 

Εδώ πέρα λέει steam DRM... άρα θα μπορώ να το βάλω στο steam μου?

 

http://www.amazon.com/Square-Enix-40449er-Tomb-Raider/dp/B004519O9S/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1357220660&sr=8-2&keywords=tomb+raider+underworld

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ! Η.Π.Α δεν μπορώ να βάλω?

 

Εδώ πέρα λέει steam DRM... άρα θα μπορώ να το βάλω στο steam μου?

 

http://www.amazon.com/Square-Enix-40449er-Tomb-Raider/dp/B004519O9S/ref=sr_1_2?ie=UTF8&qid=1357220660&sr=8-2&keywords=tomb+raider+underworld

Η.Π.Α. θα βάλεις αλλά θα πρέπει να ορίσεις και μία πολιτεία. Αυτές που σου ανέφερε ο φίλος παραπάνω δεν επιβαρύνονται με πρόσθετους φόρους από το Amazon όπως κάποιες άλλες.

Το Steam DRM σημαίνει ότι θα πάρεις key για το Steam, αλλά δεν σου εγγυάται πως δεν θα είναι region locked μόνο για την Αμερική.

Όπως είπαν τα παιδιά πριν, πολύ λίγοι τίτλοι είναι locked και αυτό μπορείς να το τσεκάρεις μόνο από τα customer reviews στο Amazon. Στην χειρότερη αν ποτέ σου τύχει να αγοράσεις region locked τίτλο, στείλε mail στην Amazon για refund.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα και καλή χρονια.

 

θέλω να κάνω μια ερώτηση σχετικά με το amazon us. έψαξα στο θέμα αλλα θέλω να μου λύσετε μια απορία. Εαν φτιάξω fake account τι πιστωτική θα βάλω? αυτή που μου δίνει η fakenamegenerator? και όταν θα κάνω αγορά από που θα πάρει τα λεφτά? θα βάλω και την κανονική πιστωτική??

 

ευχαριστώ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά, μια ερώτηση, το torchlight 2 αξίζει στα 9,5 ευρώ από το steam?

Tο torchlight 1 ήταν πολύ επαναλαμβανόμενο και σε κάποια φάση υπερβολικά βαρετό, αν δεν βελτίωσαν το torchlight 2 δεν νομίζω να αξίζει 9.5€, καλύτερα δες Dragon Age Origins ή κάνα παρόμοιο...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.steampowered.com/sale/wintersale2012_civilization?snr=1_4_4__800

 

Βγήκε ρε! Όπως το περίμενα, 15ευρώ το πακέτο (17 αν πάρει κάποιος το Civ V GOTY).

 

Civilization V = 7,49

Civilization V: Gods & Kings = 7,49

Civilization V GOTY = 9,99

 

ΒΟΥΡ ΣΤΟΝ ΠΑΤΣΑ ΛΕΜΕΕΕΕ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

για οποιον ενδιαφεροταν για bioshock1+2 απο amazon.com (με κουπονια), μεσα στην επομενη ωρα θα ενεργοποιθουν ενεργοποιηθηκαν παλι τα πακετα που τα περιεχουν..

πχ

Desert to Sea Bundle=3.8 eyro (spec-ops+bioshock1+2)

ή

2K Shooter Pack =3.8 eyro(borderlands goty+duke nukem+bioshock1+2)

απλα αν σας ενδιαφερει να εχετε το νου σας

 

α!! και για αυτους που θελουν το walking dead υπομονη.....θα βγει απο amazon σε πολύ καλη τιμη με το κουπονι (συντομα -αρχες αλλης βδομαδας το αργοτερο...)

Επεξ/σία από krokos
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση στο amazon θα βαλουν και αλλα παιχνιδια σε προσφορα η θα μεινουν τα ιδια και τα ιδια επισης μια ερωσηση στον kroko αυτα που γραφεις απο που τα μαθενεις? βγαζει ανακοινωσεις το amazon?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προφήτης Κρόκος και πάσης Ελλάδος.

 

Προσωπικά δεν με νοιάζει που τα μαθαίνει, μου αρκεί που τα μοιράζεται :)

 

Επίσης το τσίμπησα το XCOM, αλλά επειδή δεν έχω net στο σπίτι εξαιτίας της μετακόμισης, υπάρχει κάποιος τρόπος να το κατεβάσω σε άλλο υπολογιστή και να το μεταφέρω?

 

Τέλος, το product key μπορώ να το κάνω redeem από το steam?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...