Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γιατι νομιζα οτι ειχα αγορασει το transformers? :(

Αξιζει η αγορα του τωρα? Ηταν εντελως impulse buy και τωρα διαβαζω οτι δεν εχει καθολου κοσμο online

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Καλύτερα από θείο αν θες να δεις την ιστορία του.

Κρίμα πάντως γιατί ήταν ωραίο παιχνίδι και σίγουρα γουστόζικο για Generation 1 fans, αλλά στο PC, support 0. :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Back To The Future Episode 1 ΤΖΑΜΠΑ

από την Telltale Games.

 

http://www.telltalegames.com/bttfoffer

Code: 121GIGAWATTS

 

Απλά κάντε ένα free registration και θα προστεθεί στον λογαριασμό σας.

Θα είναι διαθέσιμο τον Φλεβάρη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Χμ, πολύ γενναία η προσφορά της Telltale δεδομένου ότι πάνω-κάτω δεν πρέπει να έχει περάσει μήνας από την κυκλοφορία του πρώτου επεισοδίου.

Το πρώτο επεισόδιο πάντως είναι συμπαθητικό. Θυμίζει πολύ τις ταινίες και έχει σχετικά ενδιαφέρουσα ιστορία (θα μπορούσαν ίσως να τα καταφέρουν καλύτερα εκεί).

Έχει επίσης cliffhanger στο τέλος, αν και κάπως από-το-πουθενά.

Η λογική στους περισσότερους γρίφους είναι η γνωστή λογική που υπάρχει σε (σχεδόν) όλους τους γρίφους της Telltale (σε ένα μόνο κόλλησα και αυτός είχε να κάνει με μια "καινοτομία" του παιχνιδιού). Οπότε γενικά έξυπνοι αλλά εύκολοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νιαααααα κωδικός για το πρώτο επεισόδιο υπήρχε από το Νοέμβριο αν θυμάμαι καλά και το πρώτο μέρος κυκλοφόρησε αρχές του μήνα. Οι έξυπνοι όμως λίγο πριν την επίσημη κυκλοφορία λένε "όοοοοοοοοχι αγαπητοί μου, αν θέλετε να το παίξετε το πρώτο επεισόδιο θα πρέπει να το αγοράσετε αλλιώς περιμένετε μέχρι το φεβρουάριο". Νταξ δεν κακό, άλλωστε όταν σου δίνουν κάτι δωρεάν περιμένεις ότι υπάρχει και κάποιο catch.

Το παιχνιάκι πάντως μετράει και οι φαν των ταινιών πρέπει να το δούνε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Ναι αλλά είναι καινούργιο? Που γράφει για «κατάσταση προϊόντος» ?

αν ήταν μεταχειρισμένο θα το ανέφερε (+ δεν θυμάμαι να πήρα ποτέ μεταχειρισμένο προϊόν από το play.com).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν ήταν μεταχειρισμένο θα το ανέφερε (+ δεν θυμάμαι να πήρα ποτέ μεταχειρισμένο προϊόν από το play.com).

Τα μεταχειρισμένα είναι τα "new & used" από κάτω. Σε μερικές περιπτώσεις out of stock που υπάρχει μόνο μεταχειρισμένο, τότε (προφανώς) η τιμή δίπλα από την εικόνα συμπίπτει με τον 1ο πωλητή της λίστας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Gamersgate, το Majesty 2 και τα 2 expansions με 75% έκτπωση.

 

edit: Επίσης, στο DotEmu διατίθεται η Collectors Edition του The Last Express.

 

Καλα μιλαμε με εφτιαξες. Το καλυτερο adventure game που φτιαχτηκε ποτε για μενα. Το εψαχνα καιρο και περιμενα μηπως κανα GoG κανει το καλο αλλα εις ματην. Το DotEmu τι φαση? δεν το εχω ξανακουσει...αξιοπιστο? να τα σκασω τα 7.50e?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έχω ακούσει καλά λόγια, προσωπικά έχω μόνο μία προηγούμενη συναλλαγή (ας πούμε με Steam και Gamersgate έχω πολλές, όχι πως χρειάζεται το Steam τη δική μου εγγύηση) και εξελίχτηκε εντάξει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω ακούσει καλά λόγια, προσωπικά έχω μόνο μία προηγούμενη συναλλαγή (ας πούμε με Steam και Gamersgate έχω πολλές, όχι πως χρειάζεται το Steam τη δική μου εγγύηση) και εξελίχτηκε εντάξει.

 

Αφού έχεις εμπειρία για λύσε μου μια απορία. Κάτω από το Buy Now έχει 3 μεγάλα εικονίδια. Το πρώτο που λέει Connection τι εννοεί; Να είμαι Online για να κάνω ενεργοποίηση το παιχνίδι ή εννοεί για να το κατεβάσω;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Ειλικρινά, δεν ξέρω. Φτιάχνεις account, επιλέγεις κάποιο δωρεάν τίτλο ή αγοράζεις και στου στέλνουν link. Δε θυμάμαι κάποια ενεργοποίηση, DRM-free ήταν.

 

Για να είσαι σίγουρος και να δεις τη διαδικασία, σου προτείνω να φτιάξεις ένα account και να κατεβάσεις κάποιο από τα δωρεάν, το Beneath a Steel Sky, ας πούμε, πολύ καλό.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...