Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

2 γρήγορες ερωτήσεις:

 

To Humble Bundle θα ανανεωθεί αύριο και θα μπει καινούργιο ή θα πάρει μερικές μέρες? Δηλαδή μπαίνουν συνέχεια διαδοχικά τα πακέτα ή με διαστήματα?

 

Το Deadlight στα 6Ε αξίζει? (flash sale)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μήπως σε ενδιαφέρει κ αυτό http://www.amazon.com/2K-Strategy-Super-Pack-Download/dp/B00AMKTR48/ref=br_lf_m_1000728511_2_38_ttl?ie=UTF8&s=videogames&pf_rd_p=1450418322&pf_rd_s=center-4&pf_rd_t=1401&pf_rd_i=1000728511&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_r=1J283ECRC3VC5XD1BXYJ ειδικά αν έχεις και κουπόνι θα βγεί 11,36 μαζί με Civ 4 και Stronghold

 

Επίσης μπορεί να χάθηκαν τα Bioshock αλλά παίζει αυτό με κουπόνι http://www.amazon.com/gp/product/B0091T6FQO/ref=dsvrt_review_asin_detail στα 3,87

 

To έχω δει αλλά τα φράγκα είναι στο steam wallet όχι σε paypal  :mellow:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

2 γρήγορες ερωτήσεις:

 

To Humble Bundle θα ανανεωθεί αύριο και θα μπει καινούργιο ή θα πάρει μερικές μέρες? Δηλαδή μπαίνουν συνέχεια διαδοχικά τα πακέτα ή με διαστήματα?

 

Το Deadlight στα 6Ε αξίζει? (flash sale)

βαζουν νεο bundle αφου περασουν καποιες μερες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χ-COM Enemy Unknown απο GreenManGaming * στα €17,50 με χρήση του κουπονιού GMG30-DPLIM-DN831, χαλαρά η καλύτερη τιμή που το έχω δει μέχρι τώρα (και εννοείται έγινε αγορά αμέσως :P).

 

Edit: * Fix'd missing info :P

Υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε τέτοια τιμή? Τώρα είδα ότι το έχει βγάλει για community choice το steam, αλλά μόνο για 33% και εντάξει δεν θεωρώ τα 34,5 ευρώ περίπου τρομερή προσφορά...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει περίπτωση να ξαναδούμε τέτοια τιμή? Τώρα είδα ότι το έχει βγάλει για community choice το steam, αλλά μόνο για 33% και εντάξει δεν θεωρώ τα 34,5 ευρώ περίπου τρομερή προσφορά...

ναι το xcom νομιζω θα ειναι κοντα σε αυτην την τιμη (15 ευρο) νομίζω σημερα (μετα τις 11.00-12.00) απο amazon.com  με κουπονακι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τέτοια πες μου να είμαι ετοιμος.

στα είπα...

για την τιμη ειμαι σιγουρος..για το ποτε ειμαι περιπου σιγουρος

 

οσοι προλαβουν το secret world απο amazon.com στα 9 κατι ευρο (τελευταια μερα σημερα) θα παρουν και ολα τα bonus που εδινε το παιχνιδι για αυτους που θα ενεργοποιηθουν μεχρι τον Δεκεμβριο....

 

Α!! και borderlands 2 στα 18~19 ευρο..(παλι για σημερα το περιμένω)

 

καλα ρε LRoi δουλεια δεν εχεις πρωι πρωι και ασχολεισε με τα παιχνιδια...σα δεν ντρεπεσε!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Max Payne 3 αξίζει; Έχω αγοράσει ήδη αρκετά παιχνίδια και σκέφτομαι το 12,5 ευρώ... και με χαλάνε και τα DLC του που θέλουν άλλα 15 για το Multiplayer.

 

Ακούω γνώμες!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

ασχετο αλλα χθες απο amazon στα 7.5 ευρο...

 

τώρα το game εμενα δεν μου πολυάρεσε (το παρατησα καποια στιγμη-σε xbox360) γιατι ειχα στο μυαλο μου τα παλια max payne που για μενα ηταν κορυφαια...

περα απο αυτο πολλα gigabyte για την εγκατασταση στο pc..(35 Gigs)

 

αν δεν εχεις παιξει τα παλια και σου αρεσει η δραση παρτο...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Α!!! παιδια...

XCOM =15 EYRO    (το αγορασα και δεν ειναι region locked)

Borderlands 2=19 eyro

The Darkness II =1.8 eyro

Spec Ops: The Line =1.8 eyro

NBA 2K13 =7.5 eyro

2K Strategy Super Pack =  11 eyro (ολα τα civ 4+5+dlc πχ gods and kings+stronghold collection) εδω προσοχη ενα-ενα ελεγχο για region locked και steam

Hotline Miami  =1.88 ευρο

Battlefield 3: Premium Service =15 eyro  (χωρις το βασικο παιχνιδι - για origin)

Dark Souls: Prepare To Die Edition   = 9.8 euro

και καλα bundles εδω σε καλες τιμες (3.7 ευρο τα περισσοτερα)

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ολα απο amazon.com με τα κουπονια..

(προσοχη να παιρνετε τις steam εκδοσεις..

-για region lock δεν φαινεται να υπαρχει προβλημα σε αυτα τα games

-να ριχνετε και καμια ματια στα σχόλια στο amazon.com πρωτα  μηπως και δειτε τιποτα περιεργο και ενημερώστε)

 

τρεχτε να προλαβετε...με αυτες τις τιμες θα τελειωσουν γρηγορα τα κλειδια

 

και για να μην λετε οτι δεν σας τα ειπα (23/11/2012):

....Και μια προφητεια δώρο, για οσους εχουν αγορασει τωρα στις εκπτωσεις απο amazon.com:
"ΜΗΔΕΝΑ ΠΡΟ ΤΟΥ ΤΕΛΟΥΣ ΚΑΚΑΡΙΖΕ.....ο Ιανουάριος γαρ εγγυς"
....

Επεξ/σία από krokos
  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακάρι το amazon.com να έδινε όλες τις εκπτώσεις :P  ..3*5$ είχα,το ένα μου έδωσε :D  σε μία αγορά.

τι πηρες και ποτε (για τα κουπονια μιλάω)? ειναι 3 διαφορετικες αγορες (orders)?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...