Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δίνουν κλειδιά DOTA 2 για όποιον θέλει εδώ http://computergames.ro/giveaway/dota-2/ απλά πατάτε το πράσσινο κουμπάκι. Είναι για steam

 

Πραγματικά αναρωτιέμαι αν έχει μείνει άτομο στο οποίο η Valve δεν έχει στείλει ακόμα beta invitation :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πραγματικά αναρωτιέμαι αν έχει μείνει άτομο στο οποίο η Valve δεν έχει στείλει ακόμα beta invitation :P.

 

 

Εισαι σιγουρος οτι ειναι BETA? το steam μου εβγαλε οτι το κλειδακι ειναι για DOTA 2 retail!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εισαι σιγουρος οτι ειναι BETA? το steam μου εβγαλε οτι το κλειδακι ειναι για DOTA 2 retail!!!

 

Αν το καταλαβαίνω σωστά, είναι σε φάση beta (pre-release δηλαδή) μέχρι να κυκλοφορήσει επίσημα, απο εκεί και πέρα είχα την εντύπωση πως όταν τελειώσουν με testing, release candidates κ.τ.λ., θα είναι Free to Play με microtransactions (όπως κάνει προς το παρόν το Team Fortress 2) - αυτό που "πουλάνε" και μοιράζουν τώρα είναι παραπάνω early access πριν την κυκλοφορία.

 

Και εμένα όταν πήρα το invite είχα κάνει opt-in για Βeta (απο τα settings του Steam) ενώ στο Library και το History το βγάζει σαν Retail.

 

Ο λόγος πάντως που το λέω είναι επειδή τουλάχιστον εμένα προσωπικά με έχουν φλομώσει στα invites (για friends και καλά, δεν λένε να καταλάβουν ότι  ΔΕΝ έχω φίλους για να δώσω τα invites, forever alone κ.τ.λ. :P) - μέχρι τώρα έχω πάρει συνολικά 12, απο τα οποία περισσεψανε άλλα 5:

 

post-143955-0-14668400-1356945200_thumb.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εμενα στο steam μου λεει πως το dota2 το εχω αλλα δεν ξερω που χαχαχα

Μηπως ειναι η beta και σου ηρθε το κλειδί για να παιξεις; 

 

Εμενα πάλι γιατι δεν μου εχει ερθει ακομα το key της beta;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το κερατο μου ενω εχω λεφτα μεσα στην prepaid card δεν μ`αφηνει να ψωνισω το Arma2 και το Need For Speed: Hot Pursuit γαμωτοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

http://store.steampowered.com/sub/18832/

 

Grand Theft Auto Complete Franchise Pack μόνο 7.49ευρώ. 3 ώρες έμειναν τρέχτεεεεεεε

ναι το ειδα και αυτο αλλα γκρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ δεν κ@@οκαρτααααααααα
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...