Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το θέμα είναι οτι απο τα editors choice list δεν με ενδιαφέρει τίποτα. Μακάρι να προσθέσουν κανένα ψιλό ακόμα.

 

Λές να κάνουμε post sales ανασκόπηση; Θα πονέσει σίγουρα.

πέρσι πόνεσε έβλεπα..για μένα ήμουν στα όρια,τώρα είμαι άπλα..Γιαυτό σε λεω,κάτσε να δούμε φέτος!

http://youtu.be/2hJ0l64sRJc

θα παίζει και αυτό από κάτω όταν τα σχολιάζουμε :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για οσους αγορασαν απο amazon.com ας κανουν loggin και μετα ΕΔΩ

και  "Enter Your Code" κουμπι..

Στο "SOFTWARE/VIDEO GAMES DOWNLOADS" Θα παρουν μια "εκτιμηση" απο τα promotional codes που εχουν εως τώρα (ως ποσο) και τα οποία, καποια απο αυτα, θα μπορουν να τα χρησημοποιήσουν τον Ιανουάριο (σαν νουμερο ειναι συνολικα ολα τα promo που εχετε λαβει, δηλ. και κατι βλακειες για αλλα παιχνίδια, γι αυτο μην ενθουσιαστείτε)

 

τελος, αν ψαξετε υπαρχουν φτηνα πραγματα (1$-2$) για να γεμισετε promo των -5$..

 

 

στην επιλογη Enter a New Code βαζεις κατι??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χτύπησα Stronghold 3 Gold στα 7 ευρώ από τα steam flash sales!

Πιστεύω ότι είναι καλή τιμή.

αν έκανες τον κόπο να πατήσεις στο forum του game θα έβλεπες απίστευτες σελίδες με κράξιμο. μερικοί λένε οτι και να τους πληρώναν δεν θα το παίζανε. :)

ελπίζω να το χαρείς πάντως, και εγώ το ήθελα αλλα τα σχόλια του κόσμου με κάναν και το άφησα. απο ότι λένε το παιχνίδι το έχουν παρατήσει οι developers ενώ τα bugs ειναι άπειρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στο Bioshock Dual Pack γνωριζουμε αν υπαρχουν και τα dlc μεσα του 2?

 

Απο διάφορα forum topics που διαβάζω, έχω την εντύπωση πως τα DLC του BioShock 2 μπορείς να τα αγοράσεις μόνο μέσω GFWL. Πάντως οι σελίδες στο Amazon (του παιχνιδιού και του bundle) δεν αναφέρουν κάτι οπότε μάλλον δεν περιλαμβάνεται :( .

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο διάφορα forum topics που διαβάζω, έχω την εντύπωση πως τα DLC του BioShock 2 μπορείς να τα αγοράσεις μόνο μέσω GFWL. Πάντως οι σελίδες στο Amazon (του παιχνιδιού και του bundle) δεν αναφέρουν κάτι οπότε μάλλον δεν περιλαμβάνεται :( .

Σίγουρα δεν περιλάμβάνεται, και πρίν δυο χρόνια που είχα αγοράσει το παιχνίδι κατάλαβα οτι δεν έχουν ιδέα τι σημαίνει έκπτωσεις στο GFWL. Και το χειρότερο είναι οτι δεν νομίζω να μπορείς να το προμηθευτείς απο αλλού. Σαν το origin κάτι. 6,42Ε το Μass Εffect 3 απο GMG http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/rpgs/mass-effect-3/ 40Ε τα dlc του...

 

 

Επίσης αρκετά καλές προσφορές προπαραμονής πρωτοχρονιάς:

 

 

Οι τιμές είναι με τον κωδικό GMG30-DPLIM-DN831 στο GMG.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Civ 5 Gods and Kings 3,314E http://www.greenmangaming.com/s/gr/en/pc/games/strategy/sid-meiers-civilization-v-gods-and-kings/

Οι τιμές είναι με τον κωδικό GMG30-DPLIM-DN831 στο GMG.

αυτη ειναι κορυφαια προσφορα....μην την χασετε

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...