Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 18,1k
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

αυτοματα 1 κουπονι ανα οποιαδηποτε αγορα..

πχ περσι αν αγοραζες κατι με 6 ευρο σου αφαιρουσε τα 5..

αν αγορασες κατι με 4 ευρο, σου αφαιρουσε τα 4 αλλα κρατουσες το 1 ευρο εκπτωση για μελλοντικη αγορα..

απλα μεσα στον Ιανουαριο θα τύχει να παρεις δωρεαν διαφορα παιχνιδια (συνεβη περσι και αυτο), και δεν σταματαει φυσικα να κανει γενικα προσφορες (πχ να κτυπαει προσφορες αλλων μαγαζιων)..

συμβουλη: μην βιαστειτε

μια ερωτηση πως περνεις δωρεαν παιχνιδια αν μπορεις να εξηγησης λιγο τι γινετε με το amazon.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ότι το Gamersgate σε μερικούς έστειλε refund χωρίς να το ζητήσουν για το Bethesda Bundle και το Borderlands 2 και τους τα αφαίρεσε από την βιβλιοθήκη.

 

Έτυχε σε κανέναν;

εμένα είναι οκ η συλλογή,ακόμα και τα κλειδιά που δεν έχω πάρει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μια ερωτηση πως περνεις δωρεαν παιχνιδια αν μπορεις να εξηγησης λιγο τι γινετε με το amazon.

Θα πρέπει να περιμένεις τον Ιανουάριο και αν βάλει κάποιο παιχνίδι που θέλεις σε προσφορά σε τιμή απο $5 και κάτω εσύ με το κουπόνι σου θα το πάρεις δωρεάν. Τουλάχιστον κάπως έτσι ήταν πέρυσι. Πρέπει και το παιχνίδι να είναι στην λίστα editor's choice του amazon. Δηλαδή εδώ http://www.amazon.com/gp/feature.html/ref=amb_link_367510862_4?ie=UTF8&docId=1000728511&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-2&pf_rd_r=10ZYZSPXQZEQC2FV8BZ7&pf_rd_t=1401&pf_rd_p=1447713302&pf_rd_i=1000716161

 

Εγώ π.χ. Αν τύχει και βάλει κάποιο παιχνίδι που θέλω στα $10 και είναι στη λίστα θα το πάρω $5. Δεν μπορείς να βάλεις και δεύτερο να πάει $0. Μόνο ένα ανα αγορά.

 

άρχισαν στο HiB 7 να δίνουν τα bonus της 2ης εβδομάδας μόνο σε όσους ξεπέρασαν το Beat the Average price (στα προηγούμενα θυμάμαι τα δίνανε γενικά και στους early buyers).

Δεν άλλαξε κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπέρα παίδες!

Για τους καίλες του Civilization σαν εμένα πέζει από Amazon

2. Sid Meier's Civilization V: Gods and Kings

3. Sid Meiers Civilization IV: The Complete Edition

4. The Stronghold Collection

 

Όλα αυτά στα 20$ περίπου 15 euro.

http://www.amazon.com/2K-Strategy-Super-Pack-Download/dp/B00AMKTR48/ref=pd_sim_vg_9

 

Μια χαρά τιμούλα πιστέυω για το civ5+exp και civ4 μαζί με τα 3 expansions του + colonization!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Steam έχει σήμερα το LA Noire στα 7,5 και στα 9,99 με όλα τα DLC που έχουν βγει μέχρι τώρα.

Είχα προσπαθήσει είναι η αλήθεια να παίξω την κόπια του θείου, αλλά δεν πρόκαμα...

 

Αξίζει;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Steam έχει σήμερα το LA Noire στα 7,5 και στα 9,99 με όλα τα DLC που έχουν βγει μέχρι τώρα.

Είχα προσπαθήσει είναι η αλήθεια να παίξω την κόπια του θείου, αλλά δεν πρόκαμα...

 

Αξίζει;

αν σ'αρεσει το στυλ του gta αλλα αντι να σκοτωνεις λυνεις αστυνομικες υποθεσεις, τοτε ναι αξιζει. Ακομα ειναι ευκαιρια, κανεισ δεν το δινει τοσο φθηνα μαζι και με τα dlc

 

sniper ghost warrior 2 LIMITED EDITION (PC DVD)

 

amazon.co.uk περιπου 18,5 Ε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To Steam έχει σήμερα το LA Noire στα 7,5 και στα 9,99 με όλα τα DLC που έχουν βγει μέχρι τώρα.

Είχα προσπαθήσει είναι η αλήθεια να παίξω την κόπια του θείου, αλλά δεν πρόκαμα...

 

Αξίζει;

 

H Complete Edition είναι αυτή με όλα τα DLC; Αν ναί, δες και απο Amazon, το έχουν at the moment στα $7,49 (κοντά €5,70).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερώτηση για όσους έχουν κάνει αγορές digital παιχνιδιών απο amazon.com

Προσπαθώ να αγοράσω το πακετάκι με τα civilization που πόσταρα ποιό πάνω, όταν όμως βάζω κάρτα για να πληρώσω μου βγάζει

Game Downloads are only available to US customers

We apologize for any inconvenience this may cause you. Please continue shopping on the Amazon.com home page.

Υπάρχει κάποιος τρόπος να το προσπεράσω αυτό μιας και βλέπω ότι πολοί εδώ μέσα έχουν αγοράσει από amazon ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χ-COM Enemy Unknown απο GreenManGaming * στα €17,50 με χρήση του κουπονιού GMG30-DPLIM-DN831, χαλαρά η καλύτερη τιμή που το έχω δει μέχρι τώρα (και εννοείται έγινε αγορά αμέσως :P).

 

Edit: * Fix'd missing info :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μάλλον κάτι δεν πήγε καλά, κανα σκάλωμα έφαγε.

τα κλειδιά δε τα έχει μαζί με τα Links για το κατέβασμα των παιχνιδιών.

Είναι λίγο πιο πάνω εκεί που λέει: Click here for your Steam keys.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...