Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ωραία, αγόρασα επιτέλους και το Dark Souls - έχασα την προσφορά των $14,99 αλλά και $17,99 δεν το λες άσχημη τιμή - και απο όσο είδα δεν ισχύει τελικά αυτό που φοβόμουν περί availability, παίζει κανονικά :).

Έλα ρε Greygore... Δεν πρόσεξες τον kroko τι έλεγε κάνα δυο σελίδες πιο πίσω, το Dark Souls περιλαμβάνεται στα editor's choice games για τα οποία ισχύει από 1/1/2013 το κουπόνι -5$ και πάει στα 12.99$...

Ακόμα και να μην έχεις κουπόνι αγοράζοντας έστω ένα οποιοδήποτε dlc των 0.30$ έπαιρνες ένα.

Κι εγώ προχτές το πρόσεξα που το έλεγε ο krokos και το "μετάνιωσα" που το πήρα στα 14.99, μιας και είχα 2-3 κουπόνια ήδη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έλα ρε Greygore... Δεν πρόσεξες τον kroko τι έλεγε κάνα δυο σελίδες πιο πίσω, το Dark Souls περιλαμβάνεται στα editor's choice games για τα οποία ισχύει από 1/1/2013 το κουπόνι -5$ και πάει στα 12.99$...

Ακόμα και να μην έχεις κουπόνι αγοράζοντας έστω ένα οποιοδήποτε dlc των 0.30$ έπαιρνες ένα.

Κι εγώ προχτές το πρόσεξα που το έλεγε ο krokos και το "μετάνιωσα" που το πήρα στα 14.99, μιας και είχα 2-3 κουπόνια ήδη.

 

Το είδα και απάντησα κιόλας απο κάτω οτι είναι ΟΚ η διαφορά $3-4 αρκεί να δουλεύει απροβλημάτιστα :P. Αυτό με τα πολλαπλά coupons τελικά πως θα δουλέψει; Αρχή του νέου έτους θα έχει ακόμα εκπτώσεις η Amazon ή θα γυρίσουν στις κανονικές τιμές τους (λόγω των coupons που μοιράζουν αυτές τις μέρες); Επίσης, αναρωτιέμαι αυτά τα coupons αν θα είναι one-time per account, one-time per order ή additive (όλα σε μια αγορά δηλαδή)...

 

@krokos, σήμερα με την αγορά του Dark Souls μου έστειλε 6 (!) coupons, 3 εκ των οποίων ήταν απο το Secret World που αγόρασα πριν 2 βδομάδες και 3 για το Dark Souls :P Πάντως απο όσα είδα, μόνο τα δυο είναι για $5 έκπτωση, τα υπόλοιπα είναι free items για συγκεκριμένα freemium games (π.χ. Adventure Quest Worlds και AirMech).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά, αλλά δεν μπορώ να αγοράσω από αυτό το site. Η τράπεζα αρνείται την συναλλαγή :(

Μην ξεχάσετε το κουπόνι.

 

GreenManGaming has a few Games on Sale. Save an additional 30% when you apply voucher code GMG30-DPLIM-DN831 at checkout. Thanks Insomniac34

Note: Games activate on Steam Client.

 

Prices below are after voucher code GMG30-DPLIM-DN831

Borderlands 2 $21

Borderlands 2 Season Pass $10.50

Binary Domain $4.37

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλή προσφορά, αλλά δεν μπορώ να αγοράσω από αυτό το site. Η τράπεζα αρνείται την συναλλαγή :(

 

 

Παρουσιάζει ακόμα το πρόβλημα που αναγνωρίζεται το GMG ως gambling site; Τραγικό αν δεν φτιάχτηκε ακόμα...

 

Πάντως με βλέπω να παίρνω το Season Pass σε αυτή την τιμή, αυτά τα Χριστούγεννα θα είναι η γιορτή των DLC για μένα :P

 

Thanks for the heads up :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αγόρασαν το Humble Indie Bundle 7, προστέθηκαν στο Beat the Average τα Offspring Fling, Basement Collection, Cave Story+ καθώς και τα αντίστοιχα soundtracks τους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αγόρασαν το Humble Indie Bundle 7, προστέθηκαν στο Beat the Average τα Offspring Fling, Basement Collection, Cave Story+ καθώς και τα αντίστοιχα soundtracks τους.

Ωραίος! Thanks!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αγόρασαν το Humble Indie Bundle 7, προστέθηκαν στο Beat the Average τα Offspring Fling, Basement Collection, Cave Story+ καθώς και τα αντίστοιχα soundtracks τους.

Πιστεύω να προσθέσουν κι άλλα τις επόμενες μέρες, γιατί κάθε φορά έβαζαν 5-6 παιχνίδια σαν έξτρα και τώρα τα 3 μου φάνηκαν κάπως... λίγα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το είδα και απάντησα κιόλας απο κάτω οτι είναι ΟΚ η διαφορά $3-4 αρκεί να δουλεύει απροβλημάτιστα :P. Αυτό με τα πολλαπλά coupons τελικά πως θα δουλέψει; Αρχή του νέου έτους θα έχει ακόμα εκπτώσεις η Amazon ή θα γυρίσουν στις κανονικές τιμές τους (λόγω των coupons που μοιράζουν αυτές τις μέρες); Επίσης, αναρωτιέμαι αυτά τα coupons αν θα είναι one-time per account, one-time per order ή additive (όλα σε μια αγορά δηλαδή)...

αυτοματα 1 κουπονι ανα οποιαδηποτε αγορα..

πχ περσι αν αγοραζες κατι με 6 ευρο σου αφαιρουσε τα 5..

αν αγορασες κατι με 4 ευρο, σου αφαιρουσε τα 4 αλλα κρατουσες το 1 ευρο εκπτωση για μελλοντικη αγορα..

απλα μεσα στον Ιανουαριο θα τύχει να παρεις δωρεαν διαφορα παιχνιδια (συνεβη περσι και αυτο), και δεν σταματαει φυσικα να κανει γενικα προσφορες (πχ να κτυπαει προσφορες αλλων μαγαζιων)..

συμβουλη: μην βιαστειτε

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είδα ότι το Gamersgate σε μερικούς έστειλε refund χωρίς να το ζητήσουν για το Bethesda Bundle και το Borderlands 2 και τους τα αφαίρεσε από την βιβλιοθήκη.

 

Έτυχε σε κανέναν;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο οτι διαβάζω έκανε refund αυτόματα σε όσουν δεν είχαν ανοίξει serial στη library του gamersgate τους. Έχουν ξεκινήσει petitions κλπ...

http://www.change.org/petitions/www-gamersgate-com-send-the-steam-keys-of-the-products-bethesda-nyc-and-borderlands-2-4pack-2#share

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αγόρασαν το Humble Indie Bundle 7, προστέθηκαν στο Beat the Average τα Offspring Fling, Basement Collection, Cave Story+ καθώς και τα αντίστοιχα soundtracks τους.

παλι καλα που το εγραψες εδω ουτε που το ειχα καταλαβει

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Για όσους αγόρασαν το Humble Indie Bundle 7, προστέθηκαν στο Beat the Average τα Offspring Fling, Basement Collection, Cave Story+ καθώς και τα αντίστοιχα soundtracks τους.

Δεν πρέπει να είναι για Steam όμως. Δεν βλέπω πουθενά κωδικούς.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρέπει να είναι για Steam όμως. Δεν βλέπω πουθενά κωδικούς.

αμα πλυρωσες παραπανω απο οτι επρεπε λεει λιγο ποιο πανω see steam keys η κατι παρομοιο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πρέπει να είναι για Steam όμως. Δεν βλέπω πουθενά κωδικούς.

 

Είναι για Steam, εμένα μου τα δείχνει κανονικά πάντως (έκανα redeem ήδη το Offspring Fling, τα άλλα 2 τα είχα ήδη οπότε φύγανε για late-Christmas presents :P). Μπορώ να σκεφτώ 2 πράματα που μπορεί να φταίνε (υποθέσεις κάνω :P): Δεν πλήρωσες πάνω απο $1 (οπότε γενικά δεν θα'χες Steam codes για κανένα απο τα games) ή άρχισαν στο HiB 7 να δίνουν τα bonus της 2ης εβδομάδας μόνο σε όσους ξεπέρασαν το Beat the Average price (στα προηγούμενα θυμάμαι τα δίνανε γενικά και στους early buyers).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

παιδια μια ερωτηση εχω κανει δυο αγορες απο το amazon και εχω δυο 5 δολαρια εκπτωση   μπορω να τα χρησιμοποιησω και τα δυο για μονο μια αγορα και να εχω εκπτωση 10 δολαρια

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...