Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ενημερωτικά για σήμερα έχει 50% σχεδόν τα πάντα και το Origin... Όχι πως έχει σπουδαία πράγματα αλλά ίσως κάποιον να ενδιαφέρει κάτι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το κουπόνι όμως δεν πρέπει να  έχω ήδη αγοράσει κάτι απο Amazon για να το πάρω; :P H κύρια μου απορία είναι αν θα παίζει σε non-supported region, τα $2-3 του offer δεν με καίνε τόσο :P

ακομα δεν εχεις παρει τιποτα απο amazon.com?

Παντως για το dark souls δεν ειδα κατι για region locked..

 

για το bastion πρεπει να ειναι drm free.

 

ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ..ΔΕΙΤΕ ΤΑ ΚΟΥΠΟΝΙΑ ΣΑΣ (οσοι αγορασατε απο amazon.com)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπορούμε από τώρα να τα χρησιμοποιήσουμε? Επειδή έχουμε διαφορά ώρας με το αμέρικα και μήπως δεν έχει ενεργοποιηθεί ακόμα το κουπόνι.

 

 

Καλά όποιος έχει THQ promo πρέπει να πάρει το Saints row the third full package στα 7.49$ - 5$ = 2.5 $ δηλάδη ούτε 2 ευρώ!!!

 

 

Επίσης αξίζει και το Tantalizing THQ medley (Homefront, Metro 2033, Warhammer40k Space Marine, Stalker SoC, Red faction Guerilla & Armageddon) στην ίδια τιμή <2 ευρώ

 

Όσο σκέφτομαι ότι πριν ενα μήνα που δεν είχα ακόμα ανακαλύψει την χαρά του amazon, πλήρωνα ένα δεκάρικο για το saints row full package και το θεωρούσα και ευκαιριάρα, τώρα τα βλέπω και κλαίω... :cry:

 

Επίσης αν κάποιος ενδιαφέρεται για τα παιχνίδια του THQ medley ας το πει μιας και το είχα πάρει πριν λίγες μέρες (κλάψ) και μου περισσεύουν τα 4 από τα 6 παιχνίδια του πακέτου να κανονίσουμε καμιά ανταλλαγή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Υπάρχει κανείς που να του έχει έρθει κουπόνι και δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσει σήμερα;;;

Αν είναι ας στείλει ένα μήνυμα να συνεννοηθούμε, μην πάει χαμένο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά σε e-mail έρχεται αλλά δεν είναι ακριβώς κουπόνι, σου δίνει στο mail ένα λίνκ να μπείς να δεις τα παιχνίδια και στο checkout λέει αφαιρεί τα 5$ δεν είναι κάποιος κωδικός δηλαδή κάτι...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πότε πουλιέται η Dota 2; Μάλλον έχω 147 ευρώ σε δώρα... Τραγικό πάντως το 20ευρω για την Dota2 imo

 

Υ.Γ. Ποιο είναι το πρόβλημά τους με την Κίνα;

post-155453-0-67645300-1356428680_thumb.jpg

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Χρόνια πολλά σε όλους παιδιά! Να έχουμε πάντα καλές προσφορές να αγοράζουμε!

P.S. Μου ήρθαν 2 κουπόνια amazon THQ και έχω όλα τα παιχνίδια που ήθελα. Αλλά δεν μπορώ να τα στείλω σε κανέναν, ε; Τσάμπα θα πάνε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα η Dota 2 f2p δεν ειναι?? Εχω σκαλωσει απ'το μεσημερι με τη valve  :-D

 

 

Dota 2 is a Free to Play game, that is not yet fully released. The game is constantly being updated with new heroes and new features.

The Early Access Holiday Pack is your opportunity to get in the game now.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...