Προς το περιεχόμενο

Προσφορές παιχνιδιών v1


newlynx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Διόρθωση, right thumbstick για interact (το left είναι για character movement) :P. Τελικά το "partial" μάλλον είναι επειδή μερικές φορές όταν γίνεται pause το παιχνίδι, βγάζει mouse cursor.

 

Σχετικά screenshots με το controller UI:

Παίζεις με Xbox-360 Controller? Έχω το F510 της Logitech. Βέβαια μπορώ και με emulator να το παίξω με Dualshock 3 οπότε θα το βλέπει σαν 360 controller. Απλά έτσι θα μπερδεύομαι στα κουμπιά :P.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί.

Για steam

 

Green Man Gaming

 

Batman: Arkham Asylum Game of the Year Edition (PC Digital Download)

$3.49 with code GMG30-DPLIM-DN831

 

Batman Arkham City: Game of the Year Edition (PC Digital Download)

$5.25 with code GMG30-DPLIM-DN831

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παίζεις με Xbox-360 Controller? Έχω το F510 της Logitech. Βέβαια μπορώ και με emulator να το παίξω με Dualshock 3 οπότε θα το βλέπει σαν 360 controller. Απλά έτσι θα μπερδεύομαι στα κουμπιά :P.

 

Ναι, αλλά μην ανησυχείς - αν δείς στο 3ο screenshot, μπορείς να απενεργοποιήσεις τα εικονίδια του controller απο το targeting UI :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, αλλά μην ανησυχείς - αν δείς στο 3ο screenshot, μπορείς να απενεργοποιήσεις τα εικονίδια του controller απο το targeting UI :P

Οκ τότε μια χαρά. Σε ευχαριστώ και πάλι!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε επιτέλους ένα vote με καλά παιχνίδια. Ψήφισα The Walking Dead αν θα με ενδιέφερε και το deadlight. Δεν πιστεύω να δούμε μετά κανένα 75% στο The Walking Dead σε daily deal  :confused:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε επιτέλους ένα vote με καλά παιχνίδια. Ψήφισα The Walking Dead αν θα με ενδιέφερε και το deadlight. Δεν πιστεύω να δούμε μετά κανένα 75% στο The Walking Dead σε daily deal  :confused:

 

Βγήκε επιτέλους ένα vote με καλά παιχνίδια. Ψήφισα The Walking Dead αν θα με ενδιέφερε και το deadlight. Δεν πιστεύω να δούμε μετά κανένα 75% στο The Walking Dead σε daily deal  :confused:

σε tabletα που το έπαιξα πάντως δεν μου άρεσε σα παιχνίδι,υποθέτω έτσι θα είναι και για pc

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε επιτέλους ένα vote με καλά παιχνίδια. Ψήφισα The Walking Dead αν θα με ενδιέφερε και το deadlight.

Το Deadlight μεγάλο fail για 'μένα από άποψη story, διάρκεια και κυρίως gameplay.. Μόνο το artstyle μου άρεσε, κατά τ' άλλα δεν..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης Dark Souls Prepare to die edition για steam από amazon.com στα περίπου 11.5 ευρώ...

http://www.amazon.com/gp/product/B00917DBUE/ref=s9_al_bw_g367_ir016?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1K2MQ1J5B8PJ2S3X9ANE&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1447596442&pf_rd_i=979455011

Αξίζει η τιμή ή να περιμένω?

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επίσης Dark Souls Prepare to die edition για steam από amazon.com στα περίπου 11.5 ευρώ...

http://www.amazon.com/gp/product/B00917DBUE/ref=s9_al_bw_g367_ir016?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=center-3&pf_rd_r=1K2MQ1J5B8PJ2S3X9ANE&pf_rd_t=101&pf_rd_p=1447596442&pf_rd_i=979455011

Αξίζει η τιμή ή να περιμένω?

Super τιμή. Κατέβασε οπωσδήποτε το dsfix που κάνει υποφερτό το port. Θα χρειαστείς ένα σύγχρονο pc για να το ευχαριστηθείς με καλό downscaling.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Super τιμή. Κατέβασε οπωσδήποτε το dsfix που κάνει υποφερτό το port. Θα χρειαστείς ένα σύγχρονο pc για να το ευχαριστηθείς με καλό downscaling.

Πω ρε τώρα πρόσεξα min req's 9800GTX+.... Να το επιχειρήσω με την 9600GT 1gb?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πω ρε τώρα πρόσεξα min req's 9800GTX+.... Να το επιχειρήσω με την 9600GT 1gb?

Αποκλείεται να τρέξει ικανοποιητικά με το dsfix. Tο vanilla είναι αίσχος. Τι cpu έχεις? Αν έχεις κάποπιον 4πύρηνο πας σε 7870 από eshop στα 200 και είσαι πολύ ΤΖΕΤ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
Αποκλείεται να τρέξει ικανοποιητικά με το dsfix. Tο vanilla είναι αίσχος. Τι cpu έχεις? Αν έχεις κάποπιον 4πύρηνο πας σε 7870 από eshop στα 200 και είσαι πολύ ΤΖΕΤ

Στα υπόλοιπα είμαι κομπλέ πιστεύω, Q6600, 3gb ram

Η πρόταση σου είναι καλή αλλά no money...

Στο Youtube έχει βιντεάκια με το παιχνίδι και 9600gt και παίζει ανεκτά (vanilla) αλλιώς προτείνουν το dsfix για κατέβασμα ανάλυσης σε 800x600 :blink:  

 

edit Το τσίμπησα τώρα κι ο Θεός βοηθός...

Επεξ/σία από bad_freddy
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...